زنجیره کلینیک قلب Madhavbaug اپلیکیشن جدید تجزیه و تحلیل پزشکی را در هند معرفی کردآزمایشگاه های Vaidya Sane Ayurved، همچنین به نام Madhavbaug، زنجیره ای از کلینیک های قلب در ماهاراشترا، از یک برنامه تجزیه و تحلیل پزشکی رونمایی کرده است که تصویر کاملی از سلامت یک بیمار مزمن ارائه می دهد.

۲۷۴ کلینیک و دو بیمارستان در سراسر کشور فعال هستند که ارائه‌دهنده خدمات پزشکی با ترکیب فناوری با روش درمانی سنتی آیورودا، بیماری‌های مزمن را درمان می‌کند.

او چه کار می کند

این ابزار پزشکی که Power MAP نام دارد، اطلاعات پزشکی را در مورد شادابی بیمار در اختیار پزشکان قرار می دهد. این کار با ادغام چندین نقطه داده دریافتی از طریق برنامه نظارت بر سلامت mibPULSE انجام می شود.

این برنامه جدا از ارائه هشدارهای مهم در مورد پارامترهای سلامتی بیمار، تجزیه و تحلیل عمیقی از وضعیت سلامت آنها و مقایسه با داده های تاریخی ارائه می دهد.

چرا مهم است

اخیرا منتشر شده است این تحقیق خاطرنشان می کند که تعداد تخمین زده شده پزشکان و پرستاران فعال در کشور به ترتیب حدود ۶.۱ و ۱۰.۶ در هر ۱۰۰۰۰ نفر است که زیر آستانه WHO است.

با توجه به کمبود متخصصان بهداشت در هند، مدهاوگ در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که این دستور مسئولیت “توانمندسازی پزشکان با هوش پزشکی” و ارتباط آنها با بیماران در مناطق روستایی و شهری فقیر را برای بهبود شرایط مزمن آنها بر عهده گرفت.

به گفته این شرکت، Power MAP دارای یک رابط کاربری آسان و تصاویر تعاملی است که به پزشکان کمک می کند تا وضعیت سلامتی بیمار را “در یک نگاه” درک کنند. همچنین بسیاری از خدمات بهداشتی مانند آزمایشگاه های آسیب شناسی، متخصصین تغذیه، کارشناسان ورزش، مشاوران استرس و سایر مشاوران تخصصی را برای حمایت از پزشکان در بهبود نتایج سلامت بیمار ادغام می کند.

بازار عکس فوری

در زمینه مدیریت بیماری های مزمن، استارت آپ هندی Qure.ai یک سیستم مجهز به هوش مصنوعی راه اندازی کرده است که به تشخیص سکته در مراحل اولیه کمک می کند. را پلت فرم مدیریت سکته مغزی Qure.ai امکان تشخیص و تصمیم گیری از راه دور را فراهم می کند. دارای یک برنامه همراه همراه است که چندین متخصص می توانند داده های بالینی و تصویربرداری را مشاهده کنند، همچنین نتایج را ویرایش کرده و گزارش ها را به اشتراک بگذارند.

در همین حال، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دیجیتال محلی MyHealthcare سوابق سوابق پزشکی الکترونیکی تخصصی را توسعه داده و منتشر کرده است که میزبان یک کتابخانه از پروتکل‌های مراقبت، یک پایگاه داده داروهای تجویزی، و یک موتور صوتی به متن مبتنی بر هوش مصنوعی برای ثبت مشاهدات و تشخیص‌های بالینی است. هر EMR تجزیه و تحلیل روند، علائم بالینی و هشدارها را برای راهنمایی پزشکان در بهبود ارائه مراقبت ارائه می دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر