زنی که کریستیانو رونالدو/CR7 را می پرستد خدا او را دوست داردکریستیانو رونالدو این روزها دوران سختی را در زندگی ورزشی خود سپری می کند. بر اساس گزارش ها، این روزها سخت ترین روزهای زندگی این ستاره پرتغالی است. مشکل اینجاست که کریستیانو نمی تواند روی نیمکت بنشیند و هر از چند گاهی دیوانه می شود و سروصدا می کند. او در بازی مقابل تاتنهام قبل از سوت پایان ورزشگاه را ترک کرد و به همین دلیل از سوی این تیم محروم شد و نتوانست در بازی بعدی تیمش مقابل چلسی حضور پیدا کند.

دوران فوتبالی کریستیانو رونالدو از زمانی که رئال مادرید را ترک کرد به آرامی کاهش یافت. به همین دلیل است که او به مرور زمان با انتقادهای بیشتری مواجه شده است. اما نکته جالب این است که رونالدو معمولا به این انتقادات در رسانه ها پاسخ نمی دهد، بلکه این خواهران او هستند که برادرشان را می کشند.

خواهر بزرگتر کریستیانو، کاتیا آویرو، در این زمینه بیشتر از سایر خواهران کار می کند. کاتیا هشت سال از کریستیانو بزرگتر است، اما به لطف کریس، او توانست به عنوان یک خواننده حرفه ای کار کند و حتی قصد دارد در مسابقه آواز یوروویژن نماینده پرتغال باشد. این روزها کاتیا یک شخصیت رسانه ای با بیش از یک میلیون دنبال کننده در رسانه های اجتماعی و وبلاگ هایی است که عمدتاً در مورد سلامتی هستند.

اما هر زمان که کاتیا در مورد کریستیانو صحبت می کند، افکار عمومی نه تنها در پرتغال بلکه در سراسر جهان به او توجه می کنند. در چنین شرایطی بود که پس از شکست کریستیانو از منچستریونایتد و عدم حضور در دیدار مقابل چلسی، کتیا پست بسیار عجیبی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد و برادرش را با عیسی مسیح مقایسه کرد.

خواهر رونالدو نوشت: این پسر شوالیه من است. با دردی که فقط عزیزانش می توانستند آن را درک کنند، خانه را ترک کرد. آن که برای خود دژی با سنگ بنا کرد و گناهکاران و دشمنان و قاضیانی که حتی یک سوم آنچه را که ساخته بود نساختند، او را سنگسار کردند. آنها بی خدا هستند. در کتاب مقدس می خوانیم که افرادی که به خدا ایمان ندارند فرستاده خدا را به چوب می زنند.

همانطور که انتظار می رفت این مقایسه عجیب با واکنش های منفی زیادی به خصوص در کشور عمیقا کاتولیک پرتغال مواجه شد. اما حقیقت این است که کاتیا آویرو بیش از یک سال است که برای حمایت از برادرش در شبکه های اجتماعی کار می کند و این اولین پست حمایتی او نبود.

اولین سر و صدای خواهر رونالدو در سال ۲۰۱۵ دیده شد. پس از شکست رونالدو از مسی در مراسم اهدای توپ طلا، برخی از تبهکاران مجسمه کریستیانو را در زادگاه او، مادیرا تخریب کردند. کاتیا بلافاصله پاسخ داد و نوشت: متأسفانه، برخی از مردم وحشی در مادیرای زیبای من زندگی می کنند. بهتر است به جاهایی بروند که قدر تمدن را ندارند، نه جامعه توسعه یافته.

کاتیا به هر کسی که جرأت کند عظمت کریستیانو را زیر سوال ببرد حمله می کند. پس از کارت قرمزی که رونالدو در بازی با والنسیا در لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ دریافت کرد، نوشت: این بی احترامی به فوتبال است. آنها می خواهند برادرم را نابود کنند، اما خدا همه چیز را می بیند. آنها تاوان آن اشک ها را خواهند پرداخت. پس از آن، هرگز معلوم نیست که آیا کاتیا به معنای «آنها» بوده است یا خیر.