ساپینتو حرکت انتحاری را آغاز کرد / ۲ بازیکن تماس را از دست دادند


به گزارش سناپرس؛ تیم فوتبال استقلال هفته اول فصل جدید لیگ برتر را با حمله غیرمنتظره به هواداران خود به پایان رساند. البته آبی های پایتخت هم برای این دیدار شانس زیادی آوردند؛ از غیبت برخی از ستاره های این تیم به دلیل محرومیت، مصدومیت و سایر موانع برای برگزاری بدون هوادار در ورزشگاه آزادی که باعث شد استقلال در اولین بازی مقابل یکی از حریفان اصلی بدون هوادار در تهران به میدان برود. در این مسابقات و در نهایت ۳ امتیاز این مسابقه را از دست داد

در نتیجه در این بازی ساپینتو در حالی به استقلال ضربه زد که در سمت راست زمین با مصدومیت صالح حردانی، این تیم در این بازی با مشکلات عدیده ای مواجه شد و غیبت مدافع راست تیم ملی، رضا میرزایی، انتظارات استقلال و سرمربی این تیم برآورده نشدند این زمانی بود که یاماگا که با استقلال در پست وینگر راست و یک خط جلوی میرزایی رفت، نتوانست آنقدر عملکرد خوب فصل گذشته خود را تکرار کند که یکی از اشتباهات استقلال در این بازی را نام برد و. سپاهان.

ساپینتو حرکت انتحاری را آغاز کرد / 2 بازیکن تماس را از دست دادند

با این حال مهم ترین چیزی که ذهن هواداران این تیم را برای بازی با ملوان از هفته دوم رقابت های لیگ برتر به خود مشغول کرد این است که آیا حردانی به این بازی می آید یا خیر. بر این اساس شنیده های من از تمرینات استقلال نشان می دهد که این بازیکن جوان با رفع مصدومیتش مشکلی برای حضور در دیدار مقابل ملوان نخواهد داشت و این بستگی به تصمیمات فنی سرمربی پرتغالی دارد که آیا او قصد دارد از این بازیکن در تیمش استفاده کند یا نه علاوه بر این حردانی دو روز پیش با انتشار مطلبی اعلام کرد که آماده حضور در زمین است و احتمالا روز پنجشنبه جانشین میرزایی خواهد شد.

این زمانی است که میرزایی همزمان با حردانی بازی می کند، بازیکن پارسال سپاهان در این بازی هوادار استقلال را همراهی می کند و جایگزین یمگا می شود، هرچند می تواند در سمت چپ قیدی را فراموش کند. در صورت بازی استقلال، محبی می تواند آبی پوشان را در سمت راست خط حمله این تیم همراهی کند تا حضور بازیکنانی مانند یاماگا (که بازیکن ارزان قیمتی نیست) سخت تر شود. میرزایی.

باید توجه داشته باشیم که با امضای قرارداد رسمی با بازیکنانی چون محبی و قیدی و ورود ITC برای این دو بازیکن و همچنین بازگشت رسمی مرادمند و یزدانی، اکنون دست ساپینتو برای تیم انزلی خود بازتر است اما به نظر نمی رسد سرمربی پرتغالی قصد داشته باشد از این افراد در فرم اصلی خود استفاده کند. زیرا از یک سو این افراد در کارهای تاکتیکی روزهای اخیر در کنار این تیم نبوده اند و زمان زیادی طول می کشد تا در ساختار این تیم جا بیفتند و از سوی دیگر شخصیت هایی مانند قائدی. و یزدانی مدت ها از نظر آمادگی بدنی تلاش کرده اند تا به آمادگی لازم برای همراهی استقلال در مسابقات برسند.

برای مطالعه اخبار ورزشی بیشتر به سناپرس مراجعه کنید.