ستاره استقلال پشیمان شد! / وضعیت نامشخص در گروه جدیدامیرحسین حسین زاده پدیده لیگ برتر ایران و ستاره سال گذشته تیم استقلال بود که با مدیریت فرهاد مجیدی به یکی از مهره های مهم این تیم تبدیل شد. این بازیکن ۲۱ ساله در پایان فصل گذشته با پیشنهاد تیم شارلوا بلژیک مواجه شد و تصمیم گرفت به قیمت لژیونر شدن جایگاه خوب خود را در استقلال و لیگ ایران از دست بدهد.

در قرارداد حسین زاده با استقلال عنوان شده بود که او با پرداخت حدود ۲۵۰ هزار دلار می تواند از این تیم جدا شود و این بازیکن با استفاده از این بند راهی بلژیک شد.

در واقع حضور این بازیکن در بلژیک برای او خوش شانس نبود. چند هفته از سفر حسین زاده به بلژیک برای عقد قرارداد با شارلوا می گذرد اما او هنوز نتوانسته انتقالش به شارلوا را کامل کند. در نتیجه او هنوز نمی تواند برای تیم شارلوا بازی کند و به سرعت زمان را از دست می دهد.

ظاهرا تیم شارلوا برای انتقال پول مجوز حسین زاده به استقلال دچار مشکل شده و به دلیل تحریم ها این اقدام غیرممکن است. با وجود اینکه گفته می شود این احتمال وجود دارد که شارلوا در ازای پرداخت مجوز محمد محبی به سانتا کلارا پرتغال این مبلغ را پرداخت کند، اما اطلاعات رسمی و روشنی منتشر نشده است.

ادوارد استیل سرمربی شارلوا امروز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل زولته وارخام در هفته پنجم ژوپیر لیگ بلژیک کمی از وضعیت امیرحسین حسین زاده صحبت کرد و تایید کرد که مشکلات این بازیکن ایرانی حل نشده است.

استیلی در هنگام شمارش غایبان تیمش برای بازی فردا درباره حسین زاده گفت: مسائل اداری برای پیوستن به شارلوا تمام نشده و علاوه بر آن حسین زاده به زمان بیشتری برای آمادگی و هماهنگی نیاز دارد.

شاید هیچکس نمی توانست وضعیت بازداشت حسین زاده را پیش بینی کند. دو هفته از شروع لیگ ایران و شروع فوتبال استقلال می گذرد و فوتبال بلژیک به هفته پنجم رسیده است. حسین زاده در این فصل نتوانسته به میدان برود و شاید اگر زمان به عقب برگردد در تصمیم خود برای پیوستن به تیم شارلوا تجدید نظر کند.