سردار فدوی: سپاه دست فلسطینیان را پر خواهد کرد – اخبار پایه مدرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در اجلاس ضدصهیونیستی مردم عاشورا در تهران که عصر امروز (سه شنبه) در میدان فلسطین برگزار شد، گفت: امروز اولین روز از عاشورای حسینی است. مهمانی – جشن. در اسارت اهل بیت و در چنین مواقعی سخت ترین مصیبت ها و مصائب بر اهل بیت است پیامبر وارد شد.

فرمود: همانا وقتی این مصیبت ها بر خاندان پیامبر وارد شد، خداوند به آنان مژده داد که روزی همه مردم جهان حکومت اسلام را تجربه خواهند کرد. امام خمینی (ره) از اولین روز نهضت اسلامی در سال ۴۲، فلسطین را مهمترین مسئله اسلام اعلام کرد و حمله خود را به حکومت صهیون و شیطان بزرگ هدایت کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جناح راست انقلاب اسلامی به دلیل اینکه دستورات الهی را انجام داده است به سمت جلو حرکت می کند. آیا خداوند در این سالهای طولانی به وعده خود عمل نکرده است؟ آیا فلسطینی های امروز همان ده سال پیش هستند؟

سردار فدوی تصریح کرد: افراد قلابی مجبور به پذیرش مواضع جبهه می شوند. در سه روز گذشته، شیاطین حکومت صهیون دوباره با اقدام احمقانه خود شکست خوردند. آنها نتوانستند جهاد اسلامی را تحمل کنند، شکست خوردند و شرایط جهاد را پذیرفتند. آیا به طور کلی برای مردم روشن نیست که وعده خدا حق است و تخلف از وعده خدا نیست؟

وی افزود: وقتی جزء جبهه حق و حزب الله باشید، جبهه حق پیروز میدان است. هر روز باید مهارت ها و توانایی های خود را با توجه به وظیفه ای که داریم افزایش دهیم. امروز اقتدار جبهه حق در مرکز انقلاب اسلامی که ایران است بر همه دوستداران انقلاب اسلامی ثابت شده است. در فلسطین، لبنان، یمن و سوریه راه بر روی افراد باطل باز شده است و این موضوعی پایان ناپذیر است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: همانطور که حضرت امام خامنه ای فرمودند و شهید سلیمانی دست فلسطینی ها را پر کرد، این یک عملیات دائمی است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همیشه دست آنها را پر خواهد کرد و این وظیفه ماست. . و طبق معمول به وظیفه خود عمل خواهیم کرد. ما تکلیف خود را انجام می دهیم و خداوند اول حق را پیروز می کند.

وی افزود: نتیجه به عهده خداوند است و ما فقط باید تکالیف خود را انجام دهیم و آن را انجام خواهیم داد. تعجب آور است که برخی از کشورهایی که خداوند در آنها حکمت خواندن را گرفته است، این قانون قرآن را درک نمی کنند.

سردار فدوی گفت: سران کشورهای با عنوان اسلام چون شکم شما پر از حرام است و طرفدار جناح باطل هستید، متوجه شوید که سرنوشت شما به شاه شیاطین گره می خورد و نابود می شوید. بدانید که این بخش درست انقلاب اسلامی است که می تواند کار درست را انجام دهد. نباید به اولی های باطل نگاه کرد، آنها هستند که باید به دنبال قدرت و عمل باشند.

وی ادامه داد: خداوند بر عهد خود وفادار است و چنان قدرت بی پایانی به ما داده است که ناچارند جلوی چهره حق پیشگیری کنند. خداوند راه توبه را باز کرده است و چون مسلمان هستند نباید با جنایتکاران و اطفال کش معاشرت داشته باشند. آنها باید دیوارهای بتنی در اطراف خود در مناطق مسکونی بسازند.

جانشین فرمانده نظامی تاکید کرد: خداوند در قرآن فرموده است که دو حزب بیشتر نیست، حزب خدا و حزب شیطان و آیه قرآن به صراحت بیان می کند که برنده من ابدیت نیست، ضیافت خداست. اولین حرکت رو به جلو در حال انجام است و با تمام سرعت ادامه خواهد داشت و هیچ توقفی وجود نخواهد داشت.