سردار قاآنی: روزانه حداقل ۱۵ عملیات علیه مواضع رژیم قدس اشغالی انجام می شود – خبرگزاری مدرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; سردار اسماعیل قاآنی در مراسم تشییع شب عاشورا و سه پیکر پاک شهدای مدافع حرم کربلا، شهید حاج رحیم کابلی، شهید مصطفی تاش موسی و شهید محمد امین کریمیان افزود: مبارزان فلسطینی آخرین اجساد را در اجساد دولت صهیونیستی خواهند زد. رژیم صهیونیستی در حال سقوط است و هر روز شاهد کاهش ضریب امنیتی رژیم صهیونیستی هستیم.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رزمندگان فلسطینی قصد دارند در زمان مناسب آخرین ضربات را به جناح مفسد رژیم صهیونیستی وارد کنند.

سردار قاآنی با بیان اینکه نظام اسلامی همچون گذشته از مردم مظلوم فلسطین حمایت و پشتیبانی می کند، خاطرنشان کرد: فرزندان اسلام در سرزمین های اشغالی، غزه و لبنان در مکتب امام انقلاب و آمریکا و صهیونیست ها درس می خوانند. دولت این قهرمانان را انکار نخواهد کرد.

فرمانده نیروی قدس سپاه تاکید کرد: فرزندان اسلام در سرزمین های اشغالی به توانایی رفع نیازهای خود رسیده اند و فرزندان فرهیخته مکتب شهدا در نیل به پیروزی کامل در مقابل نظام قدس ایستادگی خواهند کرد.

سردار قاآنی با بیان اینکه دشمنان بدانند ما هرگز چشمان خود را بر اعمال شیطانی و جنایات آنان علیه مردم مظلوم منطقه و هر نقطه از منطقه نخواهیم بست، گفت: اگرچه دشمن در بسیاری از موارد پاسخ خصومت او را داده است. در یک زمان بسیار کوتاه، اما مهم نیست که. باقی می ماند، ما برای آن برنامه داریم.