سعی کنید استراتژی کمک پودری هوشمند را در ۱۰ استان کشور اجرا کنید


مراسم رونمایی از سند راهبردی بخش بانکی وزارت اقتصاد

تهران (پانا) – وزیر امور اقتصادی و دارایی از اجرای طرح آزمایشی توزیع کمک آرد در ۱۰ استان کشور خبر داد و گفت: تلاش می‌شود تا نقاط ضعف این طرح در سطح کشور بازخوانی و شناسایی شود.

سید احسان خاندوزی که به اردبیل سفر کرده بود، پس از شرکت در جلسه شورای هماهنگی وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان اردبیل برای پاسخ به سوالی مبنی بر اجرای طرح دموکراتیک و تخصیص مساوی کمک، گفت: رئیس جمهور برای کنترل قیمت ها به ستاد مرکزی مراجعه کرد و طرح کمک های بلاعوض رصد و کنترل می شود.

وی گفت: طی چند روز آینده تصمیم نهایی ستاد تنظیم بازار به طور رسمی توسط وزیر صمت اعلام خواهد شد.

اجرای استراتژی اطلاعات پودری در ۱۰ استان کشور

یکی از اعضای کابینه سیزدهم همچنین درباره تحولات اخیر در رابطه با راهبرد مالکیت فکری پودری اظهار کرد: برخی از جدیدترین کمک‌های پودری در سطح ملی ابتدا به صورت آزمایشی و ظرفیت انسانی غالب در حال اجراست.

ادامه داد: اجرای این طرح به صورت آزمایشی در برخی استان ها اجرا شد و هم اکنون در بیش از ۱۰ استان کشور سیاست کمک های پودری هوشمند در حال اجراست و به مرور زمان تلاش خواهد شد تا این طرح حذف و امکان رفع آن از بین برود. . نقاط ضعف و ضعف این طرح با بازدهی بالا و با حداقل وزن در تمامی استان های کشور اجرا می شود.

چهار سازمان اقتصادی در حال توسعه ابزارهای فناوری برای اجرای پروژه کالابرگ هستند

خاندوزی همچنین درباره آخرین اقدامات مرتبط با کالابرگ بیان کرد: بانک مرکزی، وزارت معدن و تجارت، وزارت جهاد کشاورزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی برای توسعه زیرساخت های فناوری پروژه کالابرگ تلاش می کنند. این پروژه به طور کامل به اطلاع عموم و شفاف و اجرا خواهد شد.

حمایت از سیاست های مالی در استان اردبیل باید موضوع جدی تری باشد

خاندوزی همچنین درباره سفر خود به استان اردبیل گفت: با توجه به لزوم رعایت سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل و سفر کمیسیون اقتصادی همایش مسلمین به استان، به خاطر دولت به اردبیل سفر کردم و اینجانب دیدار خوبی با استاندار داشتیم.» و در کنار نمایندگان و مدیران استان بودم و قرار بود در جلسه فعالان اقتصادی شورای اقتصاد استان شرکت کنم.

وی افزود: این بازدید با هدف تسریع در اجرای مصوبات جداول ریاست جمهوری به ویژه در امور مربوط به وزارت اقتصاد و دارایی انجام شد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین بر تامین اعتبار برنامه های راهبردی استان اردبیل تاکید کرد و گفت: باید در حمایت از مرکز استان اردبیل و برنامه های راهبردی هوشیارتر باشیم چرا که برنامه های مهم و راهبردی مانند قطار در موعد مقرر تکمیل شود. در قانون.

خاندوزی گفت: در خصوص اجرای طرح های تبصره ۱۸ قانون امور مالی بحث های مثبتی صورت گرفته و موانعی وجود داشته که باید با همکاری بیشتر برطرف شود، شبکه ای از بانک های استانی و از ۱۰۰ درصد اختیارات قانونی در ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱. باید از استان برای علامت گذاری این پروژه ها استفاده کرد.

وی در خصوص خلأهای موجود در حوزه تجارت و گمرکات حمل و نقل استانی گفت: برای انتقال دستگاه ایکس ری به گمرک بیله سوار که سال ها قول داده شده بود امروز تصمیم گرفته شد این دستگاه به فروش برسد. در زمان بسیار کوتاهی وارد این سنت شد. علاوه بر تسریع در ورود و خروج کالا، دقت و کیفیت نیز افزایش یافته و از مفاسد احتمالی و همچنین روابط تجاری ایران و جمهوری آذربایجان جلوگیری شده است. آنها بهبود یافته و بهبود یافته اند.