سهم کی روش با پرافتخارترین تیم جهان مشخص شداین روزها سفر کارلوس کی روش، سرمربی سابق ایران به مصر شایعات زیادی را درباره تیم جدید مرد پرتغالی به پا کرد. یکی از شایعات مطرح شده حضور کارلوس کی روش روی نیمکت الاهلی بزرگترین تیم فوتبال این کشور و غول فوتبال آفریقا بود. «محمد الحلیس» خبرنگار نزدیک به باشگاه الاهلی و فعال در مجله «المصری الیوم» در مورد لاستیک توضیحات زیر را ارائه کرد:

آیا شایعه بازگشت کارلوس کی روش به فوتبال مصر صحت دارد؟

اصلا. کارلوس کی روش به قاهره آمده است تا کارهای اداری باقی مانده از دوران مربیگری خود در تیم ملی مصر را انجام دهد و نیازهای معوقه خود را جمع آوری کند.

پس احتمال حضور او روی نیمکت تیم الاهلی را رد می کنید؟

آره؛ حضور کی روش در الاهلی اصلا صحیح نیست. باشگاه الاهلی مصاحبه ای با کارلوس کی روش انجام نداده و این خبر صحت ندارد. این شایعات فقط به خاطر سفر این مربی به قاهره ایجاد شد. تیم الاهلی در مورد آینده سرمربی خود تصمیم نهایی را نگرفته است. اگر تصمیم به جدایی از این مربی داشته باشد بدون شک کارلوس کی روش در لیست الاهلی قرار نمی گیرد زیرا کی روش سن زیادی دارد و با اهداف الاهلی همخوانی ندارد. به خصوص که این تیم به دنبال مربی معروفی است که سابقه مربیگری در مصر را نداشته باشد.

***

کارلوس کی روش امسال ۷ ماه روی نیمکت تیم ملی مصر نشست و توانست این تیم را در رده دوم آفریقا قرار دهد اما نتوانست به جام جهانی ۲۰۲۲ راه پیدا کند تا اینکه از جایگاه خودش کنار گذاشته شد.