22
مهر

سگ خوش شانس! پوچ که در بازه 5 روزه به دام افتاده بود ، بدون هیچ آسیبی نجات یافتکرونکسون ، نیویورک (AP) – او گفت سگی که پنج روز در غاری باریک و صخره ای در پارکی در شمال شهر نیویورک به دام افتاده بود ، علی رغم گرسنگی و تشنگی ، بدون صدمه نجات یافت. مقامات پارک روز چهارشنبه.

به گفته وی ، هنگامی که سگ 12 ساله ، لیزا ، بدون غذا و آب در پارک دولتی Minnewaska قدم می زد ، متوجه لغزش دیوار مرطوب در مرز شد ، قبل از اینکه امدادگران سه شنبه گذشته او را تشخیص دهند. در اخبار خبری

یک زن محلی پنجشنبه گذشته با یک سگ در حال قدم زدن بود که چشمش را از دست داد. کارکنان پارک نمی توانند برای کمک به سگ پارس وارد انبار شوند.

دو عضو تیم واکنش اولیه نیوجرسی ، گروهی از داوطلبان که به نجات غار اختصاص داده بودند ، توانستند روز سه شنبه به داخل غار بیایند تا دوربینهای لوله کشی مخصوص برای نظارت دقیق منطقه را تهیه کنند.

نجات غریق جسیکا وان اورد در طول مسیر درخشید و از یک سگ گرم آویزان از انتهای یک تیر صید استفاده کرد تا سگ را بکشد تا سرش در حلقه قرار گیرد. این به امدادگر دیگری در این نزدیکی اجازه داد تا حلقه را ببندد.

“این یک شکاف افقی باریک است که منجر به شکستگی بیشتر می شود. مارک دیکی ، سرپرست تیم پاسخ گفت: فقط جسیکا وان اورد ، یکی از اعضای تیم جوان ما ، توانست در فاصله بیش از 40 پا از زمین خود را جمع بندی کرده و شکل بدهد.

سگ را در یک کیت نجات قرار دادند و حدود ساعت 5 بعد از ظهر سه شنبه به زمین آوردند و دوباره با صاحبش ملاقات کردند.

جینا کربناری ، مدیر اجرایی منطقه اولستر SPCA می گوید: “ما همه مشکوک بودیم که سگ فرار نمی کند تا زمانی که جسیکا بتواند به ما نزدیک شود و صدای عمل را بشنود.” برای نجات این سگ کوچک در یک مکان امن ”