22
مهر

س inال در NFL این است: آیا Gruden نمایانگر فرهنگ لیبرال تری است؟


(AP) – هنگامی که شاد خان ده سال پیش ظاهر شد و به عنوان اولین عضو قبیله اقلیت با تیم NFL شناخته شد ، آمریکایی های پاکستانی – آمریکایی ها صدای scuttlebutt را شنیدند.

خان که صاحب جگسونز جگوارس است این هفته در مصاحبه ای تلفنی به آسوشیتدپرس گفت: “این تفکر این است که” شما هرگز تأیید نمی شوید ، زیرا سفید پوست نیستید. “

خان گفت که قصد خرید 60 درصد از سهام یک باشگاه از بین رفت ، بنابراین “روایتی که مردم به من گفتند تأیید شد.”

بی خیال – و ، به گفته وی ، توسط راجر گودل ، تشویق شد – خان وارد عمل شد و به زودی با خرید یک جگوار موافقت کرد. خان خاطرنشان کرد: اجماع به تصویب رسیده است. “دیدگاه با آنچه اتفاق افتاده – و واقعیت متفاوت است.”

فایل – در این 10 اکتبر 2019 ، عکس ، مالک جکسونویل جگوارس ، شاد خان در اجلاس Yahoo Finance All Markets در Union West در نیویورک شرکت می کند. بازیکنان فعلی و سابق ، به همراه افرادی که مسئول باشگاه های NFL بودند ، این هفته نظرات متفاوتی درباره گسترش انواع نژادپرستانه ، همجنسگرا و تصورات غلط توسط جان گرودن ارائه کردند – در ایمیلی که او در سالهای 18-2011 ، زمانی که او ESPN بود ، نوشت. در بین تمرینات ، به بروس آلن ، مدیر سابق باشگاه واشنگتن – این ورزش تا به امروز ادامه دارد. (عکس از ایوان آگوستینی / Invision / AP ، پرونده)

بازیکنان فعلی و سابق و دیگران در سراسر لیگ نظرات خود را در مورد یک سوال بزرگ که به دلیل تصورات نژادپرستانه ، همجنسگرایانه و نادرست توسط جان گرودن در ایمیلی که به “در سالهای 18-2011 ، زمانی که او تحلیلگر ESPN بود ، ارسال کرد ، مطرح کرده اند. در بین مشاغل معلمی ، به بروس آلن ، مدیر باشگاه واشنگتن ، پس: نوع نگرش پیرامون ورزش امروز چقدر بزرگ است؟

حتماً این صحبت در اتاق رختکن بوده است.

“من تعجب نمی کنم که این ایده ها وجود داشته باشد. … من در این سطح از آرامش کمی شگفت زده شدم و ایمیلی مانند آن را برای کسی ارسال کردم. من فکر می کنم شما مطمئن هستید که آنها از این کار ناراحت یا متعجب نخواهند شد یا چیزی در مورد ماهیت این ایمیل ها به شما نمی گویند. ” اما من فکر می کنم که انتشار آن برای لیگ خوب است و شما مسئول آنچه آنها حتی در خلوت می گویند هستند. “

گرودن دوشنبه شب پس از گزارش هایی که در وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز در مورد پیام هایی که وی به توهین به گودل ، دیموریس اسمیت ، رئیس اتحادیه و نوشتن واژه های توهین آمیز برای اشاره به سیاه پوستان ، همجنس بازان و زنان داشت ، از سرمربیگری لاس وگاس رایدرز استعفا داد.

برخی اظهارات گرودن را اشاره به فرهنگ پشت نمایش می دانند که می تواند در صنعتی دوام بیاورد که در آن 70٪ بازیکنان سیاه پوست و بیش از 80٪ مربیان (27 از 32) و مدیران هستند. ژنرال ها (همچنین 27 از 32) سفیدپوست هستند. – و همه آنها مرد هستند.

در میان مدیران اصلی ، کیم پگولای خان و بوفالو اعضای اقلیت هستند.

“مشکل بزرگتر فقط در مورد NFL نیست ، اما من فکر می کنم آنها در NFL در حال رشد هستند: چه کسی در موقعیت قدرت قرار دارد؟ و چه کسی تصمیم می گیرد؟ اگر فقط یک گروه باشد ، به ویژه افراد دارای منافع ، که از گروه بزرگی هستند ، اینها می تواند تصمیمات سختی باشد و در سراسر جهان سوء تفاهم شود. “

“به راحتی می توان به گرودن اشاره کرد و گفت:” اوه ، آیا او وحشتناک نیست؟ ” و ‘به کارهای وحشتناکی که او انجام داده است نگاه کنید.’ اما به فرهنگ بزرگتری که مردم در آن مشارکت داشتند توجه نمی کند. مردم اجازه دادند این ایمیل ها وجود داشته باشند. این مربوط به کل فرهنگ و این احساس است ، من مطمئن هستم که مردم را پرورش داده است تا احساس کنند ، “من می توانم این چیزها را بگویم و در بهترین حالت ، آنها مورد قدردانی و بازگشت قرار می گیرند یا در بدترین حالت ، ممکن است نباشند. مردم از آنها قدردانی می کنند. آنها می گویند هیچ اتفاقی نمی افتد گودمن گفت: “و این در مورد مزایا و مزایا است.” “این تصور وجود دارد که” من می توانم آن را به یک سفیدپوست دیگر بگویم که فکر می کند حالش خوب است. “

فایل – این یکشنبه ، 3 اکتبر 2021 ، یک عکس از پرونده ، کارلی پدال دفاع آریزونا ، کوری پیترز (98) ، پیش از بازی فوتبال NFL مقابل لس آنجلس رامز در لس آنجلس ظاهر شد. بازیکنان فعلی و سابق ، به همراه افرادی که مسئول باشگاه های NFL بودند ، این هفته نظرات متفاوتی درباره گسترش انواع نژادپرستانه ، همجنسگرا و تصورات غلط توسط جان گرودن ارائه کردند – در ایمیلی که او در سالهای 18-2011 ، زمانی که او ESPN بود ، نوشت. بروس آلن ، مدیر باشگاه واشنگتن ، بین مشاغل تمرینی – تا به امروز در این ورزش می ماند. (عکس AP / جان مک کوی ، پرونده)

جاستین سیمونز ، مدافع دنور برونکوس روز چهارشنبه بر اهمیت نمایندگی تاکید کرد: “شما از پیشینه های مختلف هستید ، متفاوت فکر می کنید.”

او همچنین فکر می کند فرهنگ کار بهبود یافته است.

“پیشرفت هایی حاصل شده است. سیمونز ، که در سال 2016 به NFL پیوست ، گفت: “آیا این به اندازه کافی خوب است یا به اندازه کافی خوب نیست ، من در مورد آن جزئیات نمی دهم.” من معتقد هستم که تا زمانی که در مسیر درست هستیم ، باید تأثیر مثبتی داشته باشد ، درست است؟ ”

پایان مایک فلورس ، وکیل مدافع سابق ، احساساتی را که در ایمیل ها مشاهده شد ، بیان کرد ، که در جریان تحقیقات درباره آزار و اذیت جنسی و سوء رفتار در تیم فوتبال واشنگتن جمع آوری شد ، این فقط افکار یک نفر را نشان نمی دهد.

“من می دانم که مردم چگونه در رختکن صحبت می کنند و می خندند. اگر افراد پلیس NFL به ایمیل های همه نگاه کنند ، بسیاری از افراد در NFL بسیار مراقب خواهند بود. “فلورس ، که با برادر گرودن در لوئیزویل فوتبال کالج بازی می کرد ، گفت: جی ، قبل از گذراندن پنج فصل با ایگلز ، 49ers و واشنگتن – او گفت. مصاحبه های تلفنی “حتی افراد سیاسی درست در گلو استخوان زیادی دارند. شرم آور است که مردی با راه رفتن و توانایی خود در فهرست افراد جذامی قرار گرفت و می توانست به عنوان چیزی خوب که ده سال پیش به ارث برده بود از حلقه NFL اخراج شود. ”

هیو داگلاس ، مدافع سه گانه Pro Bowl ، با Jets ، Eagles و Jaguars در 1995-2004 ، به AP گفت که ورزشکاران سیاه پوست برای شنیدن “مسابقه” گرفتار شده اند و فکر می کند که مالک نمی خواهد ایمیل آنها انجام شود. به به صورت عمومی

پت هانلون ، معاون ارشد ارتباطات نیویورک غول پیکر در توییتی نوشت: من هرگز آن زبان را به صورت نوشتاری یا شفاهی نشنیده ام. من ساده لوح نیستم. قطعاً داشته است. او در توییت دوم نوشت که “غیرعادی” است.

آرون راجرز ، MVP MVP حاکم ، شکافی بین مسئولان و کسانی که در میدان حضور دارند می بیند.

“من صادقانه و با افتخار می توانم بگویم که من احساس نمی کنم این نقطه ای است که بازیکنان در آن اشتراک دارند. احساس می کنم که در اتاق جلویی ، گروهی از مردان هستند که به هم نزدیک شده اند. و ما بر اساس نحوه صحبت کردن ، از کجا آمده اند ، چگونه هستند و چگونه به نظر می رسند ، با افراد متفاوت رفتار می کنیم. “

من می دانم که ممکن است ایده های مشابهی با (Gruden) وجود داشته باشد ، اما احساس می کنم آنها اندک و دور از ذهن هستند. من واقعا این کار را می کنم. “راجرز گفت. “من احساس می کنم که بازیکن و مربی اکنون فردی دلسوز ، آینده نگر ، آینده نگر ، دوست داشتنی و متصل به یکدیگر هستند. … همه ما امیدواریم ، به عنوان یک لیگ ، از آن درس بگیریم و رشد کنیم و امیدواریم به افرادی که دارای طرز فکر یکسانی هستند اطلاع دهیم ، مانند: ”سلام ، زمان رشد ، توسعه و تغییر و اتصال”. ”

برایان فلورس ، مربی دلفین های میامی ، که سیاه پوست است ، احساسات مشابهی را تکرار کرد.

“از نظر من ، چیزی که من در بازی دوست دارم این است که مردم را دور هم جمع کنم. فلورس گفت: “این واقعاً با افراد مختلف از هر قشری ارتباط دارد.” بنابراین شما از دیدن چیزهایی که باعث نوعی تفرقه می شوند متنفر هستید. “

خانم جکسون ویل در مورد اتفاقاتی که برای گرودن افتاد ، گفت: “این ایمیل ها آزاردهنده هستند ،” و بلافاصله افزود: “این تجربه شخصی من نیست.”

هنگامی که خان در سال 2011 با خرید جگوار موافقت کرد ، تغییراتی در فرهنگ لیگ مشاهده کرد ، به ویژه به دلایل اجتماعی.

او گفت: “صد در صد ، من فکر می کنم لیگ در اولویت است ، و آنها تلاش بیشتری خواهند کرد.”


نویسندگان فوتبال AP Dave Campbell ، Schuyler Dixon ، Josh Dubow ، Mark Long ، Rob Maaddi ، Arnie Stapleton ، Teresa M. Walker ، Dennis Waszak Jr. و بری ویلنر ، و نویسندگان ورزشی AP ، David Brandt ، Tom Canavan ، Larry Lage ، Steve Megargee و Tim Reynolds به این گزارش کمک کردند.

حق چاپ 2021 Associated Press. همه حقوق محفوظ است.

آخرین خبرها

  • رئیس پلیس شیکاگو از پلیس خواست در برابر دستور واکسن مقاومت کند
  • تعداد اسلحه های “تکان دهنده” TSA تعداد 20 ساله را در 9 ماه حفظ می کند
  • هنوز در خانه کار می کنید؟ از هر 10 کارگر از راه دور 7 نفر احساس انزوای اجتماعی می کنند
  • قضات یونایتد را از اعمال مرخصی برای کارکنان تأیید نشده منع می کنند
  • س inال در NFL این است: آیا Gruden نمایانگر فرهنگ لیبرال تری است؟