شرکت روانپزشکی Talkiatry سری A را با قیمت ۳۷ میلیون دلار تکمیل می کنداستارتاپ سلامت روان با پشتوانه فناوری Talkiatry دور سرمایه گذاری ۳۷ میلیون دلاری سری A خود را تکمیل کرده است.

این شرکت اعلام کرد که مالک است ۲۰ میلیون دلار بودجه در ماه جولای جمع آوری کرد. Left Lane Capital که سال گذشته نیز شرکت کرد، ۱۷ میلیون دلار اضافی کمک کرد.

از دیگر سرمایه گذاران در استارت آپ سلامت روان می توان به دکتر ریچارد پارک، بنیانگذار CityMD، SICO Capital Partners و Related Ventures اشاره کرد.

او چه کار می کند

بیماران علاقه مند به مراقبت از سلامت روان می توانند ارزیابی را تکمیل کنند و یک الگوریتم آنها را با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشت روانی که در Talkiatry کار می کنند مطابقت می دهد. سپس می توانند به صورت آنلاین یک بازدید مجازی یا حضوری رزرو کنند. این شرکت با شرکت‌های بیمه کار می‌کند تا مراقبت‌ها در شبکه انجام شود.

هدف آن چیست؟

در حال حاضر، Talkiatry فقط در نیویورک فعالیت می کند – جایی که دو دفتر دارد – اما قصد دارد گسترش یابد. این استارت آپ گفت که از سرمایه سری A برای گسترش خدمات خود در سراسر ایالات متحده از طریق قراردادهای بیشتر با پرداخت کنندگان ملی استفاده خواهد کرد.

رابرت کرین، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، در بیانیه ای گفت: “Talkietri ارزش و تعهد خود را با موفقیت به شرکای بیمه ما نشان داده است که رویکرد ما به مراقبت های بهداشتی با کیفیت و مسئولانه را از طریق قراردادهای بیمه ملی که بیش از ۲۰۰ میلیون زندگی را پوشش می دهد، پاداش می دهند.” تمرکز تیم ما بر روی برآوردن نیازهای روانپزشکان و شرکای بیمه است.

بازار عکس فوری

پیشنهادهای دیجیتال و مجازی سلامت روان یک حوزه سرمایه گذاری محبوب هستند. آ گزارشی توسط CB Insights نشان داد که بودجه برای شرکت‌های سلامت روان و تندرستی در سال ۲۰۲۱ نسبت به سال قبل ۱۳۹ درصد افزایش یافته است. بسیاری از این بودجه در مراحل اولیه بود و با گسترش این حوزه، فضایی برای رشد باقی می‌ماند.

از دیگر شرکت‌های موجود در این فضا می‌توان به Lyra Health، یک شرکت سلامت روان دیجیتال متمرکز بر کارفرما که اخیراً وجود خود را اعلام کرد، اشاره کرد در یک دور سری F، ۲۳۵ میلیون دلار جمع‌آوری کرد. در ماه سپتامبر، مجموعه‌ای از ابزارها را با هدف شرایط پیچیده مانند اختلال مصرف الکل و خودکشی نشان داد.

کوارتت سلامت همچنین بیماران و ارائه دهندگان سلامت روان را بر اساس ترجیحات، نیازها و بیمه آنها مطابقت می دهد. اخیرا ثبت نام کرده است ۶۰ میلیون دلار بودجه و کسب ارائه دهنده خدمات سلامت رفتاری مجازی InnovTel Telepsychiatry.

اواخر سال گذشته، UpLift ۸ میلیون دلار برای افزودن خدمات مراقبت های روانی به خدمات خود جمع آوری کرد. این شرکت اجازه قرار ملاقات حضوری یا مجازی را می دهد و در تلاش است تا حضور جغرافیایی خود را در سال جاری گسترش دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر