شرکت سلامت مجازی MediBuddy مستقر در هند ۱۲۵ میلیون دلار بودجه سری C دریافت می کندشرکت مراقبت مجازی هند MediBuddy یک دور سرمایه گذاری ۱۲۵ میلیون دلاری سری C را به رهبری Quadria Capital و Lightrock India اعلام کرد.

این شرکت که در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد، کل درآمد شرکت بنگلور واقع در هند را به بیش از ۱۹۱.۱ میلیون دلار می رساند. با توجه به Crunchbase.

Bessemer Venture Partners، India Life Sciences Fund III، Rebright Partners، JAFCO Asia، TEAMFund LP، FinSight Ventures، InnoVen Capital، Stride Ventures و Alteria Capital نیز در دور تأمین مالی شرکت کردند.

کاری که آنها انجام می دهند

شرکت tech-first سلامت تعدادی خدمات از جمله دسترسی شبانه روزی به ویزیت های بهداشتی از راه دور با پزشکان و متخصصان ارائه می دهد. اعضای آن می توانند از این سرویس برای تست های آزمایشگاهی در خانه استفاده کنند. در طول همه‌گیری کووید-۱۹، این سرویس گسترش یافت و شامل انجام آزمایش‌های RT-PCR در خانه و همچنین ارائه واکسن کووید-۱۹ شد. این سرویس همچنین یک خط کمک COVID-19 را باز کرد و عملکردی را اضافه کرد که می تواند تعداد تخت های بیماران COVID-19 را ردیابی کند.

این شرکت بر اساس مدل عضویت اجرا می شود و در حال حاضر با بیش از ۷۰۰ کارفرما در سراسر هند کار می کند. اشتراک آن، MediBuddy Gold، دارنده عضویت اصلی و خانواده‌هایشان را پوشش می‌دهد.

این برای چه است

این شرکت قصد دارد از بودجه جدید برای ایجاد پلتفرم خود، به ویژه قابلیت های علم داده و تحقیقات بالینی خود استفاده کند. این تزریق نقدینگی همچنین به شرکت کمک می کند تا کارکنان بیشتری را استخدام کند و به توسعه محصول خود ادامه دهد.

ساتیش کانان، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل، MediBuddy، در بیانیه ای گفت: «از آغاز MediBuddy، ما تصور کرده ایم که مراقبت های بهداشتی با کیفیت بالا به راحتی برای یک میلیارد نفر در کشور قابل دسترسی باشد. دیجیتالی شدن صنعت مراقبت‌های بهداشتی به افرادی که حتی در دورافتاده‌ترین نقاط کشور زندگی می‌کنند کمک کرده است تا از مراقبت‌های پزشکی به موقع توسط متخصصان استفاده کنند. خدمات روی پلتفرم.»

روند بزرگتر

مانند بسیاری از نقاط جهان، بهداشت از راه دور در هند از زمان همه‌گیری محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. به گفته Statista، تمایل به استفاده از پزشکی از راه دور در هند در تمام گروه های سنی از قبل از COVID-19 تا پس از COVID-19 افزایش یافته است.

چندین شرکت متمرکز بر سلامت از راه دور در منطقه مشغول به کار هستند. AkosMD Healthcare کلینیک خرده فروشی هوشمند و خودکار خود را در تابستان در هند راه اندازی کرد. علاوه بر این، در سال ۲۰۲۱ Lytus Technologies یک تجارت پزشکی از راه دور در هند راه اندازی کرد.

ارائه دهنده مستقر در نیویورک مرکز سرطان مموریال اسلون کترینگ شعبه ای در هند راه اندازی کرد و برنامه های خود را برای ارائه مشاوره های ویدئویی و کتبی از راه دور به بیماران سرطانی اعلام کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر