شرکت های تجهیزات پزشکی مایکروسافت و جانسون و جانسون در اکوسیستم جراحی دیجیتال با یکدیگر همکاری می کنندBig Tech با همکاری شرکت‌های تجهیزات پزشکی جانسون و جانسون (JJMDC) و مایکروسافت، با داروسازی بزرگ ملاقات می‌کند. این قرارداد بر گسترش اکوسیستم جراحی دیجیتال JJMDC از طریق استفاده از ابر مایکروسافت متمرکز خواهد بود. به گفته مایکروسافت، JJMDC از محصول Azure خود برای توسعه داشبوردی برای نظارت بر اکوسیستم جراحی دیجیتال استفاده خواهد کرد.

این پلتفرم می تواند به شخصی سازی مراقبت های جراحی با استفاده از هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و داده ها کمک کند. طبق نسخه مایکروسافت

شرکا مشخص می‌کنند که Microsoft Cloud منابع اضافی در یادگیری ماشین و بینش داده به JJMDC می‌دهد، اتصال و هوش را با فناوری محاسباتی Azure IoT و Edge بهبود می‌بخشد و به افزایش نرخ توسعه اکوسیستم دیجیتالی آن کمک می‌کند. JJMDC می‌تواند از ابزارهای هوش مصنوعی مایکروسافت کلود در Azure و همچنین Microsoft 365 و Dynamic 365 استفاده کند.

چرا مهم است

فضای فناوری پزشکی به طور فزاینده ای قابلیت های دیجیتال را در خود جای می دهد. بر اساس این انتشار، هدف این مشارکت کمک به افزایش ارتباطات بین ذینفعان سلامت و بهبود گردش کار جراحی است.

لری جونز، مدیر ارشد فناوری و معاون جهانی تجهیزات پزشکی جانسون اند جانسون، گفت: «همکاری با مایکروسافت به ارتقای رویکرد دیجیتالی ما به سطح بعدی کمک می‌کند، زیرا ما بهترین پلتفرم یکپارچه در کلاس خود را در فناوری‌های نوآورانه جراحی خود ایجاد می‌کنیم. بیانیه . . “این تجربه جمعی ما را گرد هم می آورد و گامی هیجان انگیز به سمت ایجاد یک سفر مرتبط بیمار در سراسر زنجیره مراقبت، قبل، حین و بعد از عمل است.”

روند بزرگ

مایکروسافت مدتی است که در بخش مراقبت های بهداشتی بوده است. در واقع در ماه اوت Microsoft Cloud for Healthcare از گسترش مجموعه خدمات داده خود برای صنایع بهداشت و درمان و علوم زیستی خبر داده است. این تقریباً دو سال پس از آن اتفاق افتاد که مایکروسافت Azure API را برای FHIR راه‌اندازی کرد تا به سیستم سلامت و استارت‌آپ‌های دستگاه‌های پزشکی کمک کند تا داده‌های خود را به فضای ابری منتقل کنند.

مایکروسافت قبلا در جراحی نیز کار کرده است. در طول تابستان، مستقر در بریتانیا CMR Surgical اعلام کرده است که با مایکروسافت در زمینه اثبات تلاش برای ذخیره سازی اطلاعات مفهومی همکاری دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر