شمسه الواعظین: دعایی یکی از موفق ترین مدیران رسانه ای در چند دهه اخیر است/ امروز هیچ پرسنلی با ۲۵ سال سابقه در مرکز علوم بی خانمان نیست – پایگاه خبری مدره


بر اساس گزارش ها دکه روزنامه فروشی مدارا؛ ماشاءالله شمس الواعظین از پیشکسوتان روزنامه نگاری: رفتار آقای دعایی مترجم ویژگی های انقلاب است. از آقای دعایی پرسیدم آیا رفتار شما متاثر از خصلت های انقلاب است؟ که متواضعانه پاسخ داد که هدف انقلاب برای شورشیان بوده است تا برای این کار تلاش کنند. گفت دنبال خصوصیات من نباشید اینها درس انقلاب است.

اگر صفات آقای دعایی در مجموع به معنای آثار مثبت انقلاب فعلی بود، ببینید ما چه انقلابی داشته ایم؟ همه احزاب و نویسندگان در کار آزاد بودند. در اوایل انقلاب چنین شرایطی حاکم بود.

آقای دعایی یکی از موفق ترین مدیران رسانه در دهه های اخیر است. فقط مدیران تجاری مانند مسعودی و مصباح زاده را می توان یافت. بیانیه مطبوعاتی آقای دعایی نشان از اقتصاد رسانه ای فوق العاده او دارد. امروز هیچ کارمندی با ۲۵ سال سابقه در اداره اطلاعات هنگام سفر با تاکسی به رویدادهای مختلف بی خانمان نیست.

برخی از افراد متدین می گفتند با وجود دعا و نیایش آقای دعایی، ما در آن دنیا راحت هستیم.

مقالات اطلاع رسانی روزنامه روزنامه تا اطلاع ثانوی در کلاس درس با دقت تدریس می شود. این روزنامه اطلاع رسانی و غیرمسلح بود اما پس از انقلاب از معروف ترین روزنامه های جهان الگو گرفت.

آقای دعایی دست روزنامه نگاران حرفه ای را برای کار بر روی استانداردهای حرفه ای باز گذاشته است.