22
مهر

شهرستان اورگان مملو از گلدان های غیرقانونی شد و اعلام کرد که این یک اورژانس استسالیم ، سنگ معدن. (AP)-ناحیه ای در جنوب اورگان گفت که با افزایش روزافزون مزارع غیرقانونی ماری جوانا غرق شده و چهارشنبه با فراخواندن وضعیت اضطراری ، از فرماندار و قانونگذاران درخواست کرد.

کلانتری شهرستان جکسون گفت که مقامات نیروی انتظامی و انتظامی و نیروی انتظامی در ناحیه و ایالت از هشدارهای “تهدید علیه سلامت عمومی و ایمنی شهروندان ما در تولید مواد مخدر غیرقانونی در منطقه ما” غرق شده اند.

رشد ماری جوانا غیرقانونی به مشکلی دیرینه در سراسر غرب تبدیل شده است ، هرچند ایالت هایی مانند کالیفرنیا آن را قانونی کرده اند. با این وجود ، خشکسالی در سراسر غرب باعث ایجاد هوشیاری شده است ، زیرا کشاورزان غیرقانونی در حال سرقت آب هستند و قانونگذاران ، از جمله کشاورزان و صاحبخانه ها را از منابع ارزشمند محروم می کنند.

کمیسر در نامه ای به فرماندار کیت براون ، پیتر کورتنی ، سخنگوی مجلس نمایندگان و تینا کوتک ، گفت: “شهرستان جکسون از شما کمک می خواهد تا این وضعیت اضطراری را برطرف کنید.”

کمیسر گفت که فقط چهار کارمند اداره آب اورگان با شکایت مواجه هستند و همه کارهای دیگر را در شهرستان جکسون و شهرستانهای جوزفین انجام می دهند.

جوزفین کانتی نیز در نتیجه کشاورزی غیرقانونی که رودخانه را تخلیه کرده و آبهای زیرزمینی را سیلاب کرده مجروح شده است. دیو دانیل ، کلانتر جوزفین معتقد است که صدها فعالیت غیرقانونی تنها در شهرستان او وجود دارد. یکی با 72000 گیاه ماری جوانا که آب را از رودخانه ایلینوی پمپاژ می کرد ، پس از آنکه مردی در حال مرگ که در آنجا کار می کرد به شهر نزدیک نزدیک شد ، مورد حمله قرار گرفت.

رأی دهندگان در اورگان قانونی در مورد تولید ، پردازش ، فروش و استفاده از ماری جوانا تفریحی در رای گیری در رای گیری در سال 2014 وضع کردند. شرکت های مواد غذایی باید توسط ایالت ثبت شوند ، که رعایت قوانین را اجرا می کند. اما برخی از کشاورزان و اپراتورها خارج از قانون هستند ، با هجوم افراد خارجی در شهرستانهای جکسون و جوزفین که به دنبال کسب سود زیادی از فروش در بازار سیاه خارج از اورگان هستند در حالی که از مالیات و هزینه اجتناب می کنند.

کمیسیونرها خاطرنشان کردند که مزارع غیرقانونی ماری جوانا اغلب روی رشد شاهدانه قانونی متمرکز هستند. اخیراً اداره بهداشت اورگان و کمیسیون مشروب و حشیش اورگان گزارش داده اند که نزدیک به 50 درصد از مزارع شاهدانه ثبت شده در این ایالت ماری جوانا غیرقانونی پرورش می دهند و THC در آن وجود دارد – این شرکت بالاترین دارو را – بیشتر از حد معمول – ارائه می دهد.

به گفته آژانس های دولتی ، حدود 25 درصد از مزارع ثبت شده شاهدانه از مراجعه به نهادهای نظارتی امتناع کردند. در توییت های حاوی مواد مخدر غیرقانونی ، معاونان کلانتر اغلب اسلحه می گرفتند.

در سپتامبر سال جاری ، بخش اجرای قانون شهرستان جکسون 700 مورد نقض کد مربوط به تولید یا فرآوری ماری جوانا را آغاز کرد که بیش از دو برابر مجموع موارد مشابه در سال 2016 است.

در پاسخ به نامه کمیسر ، چارلز بویل ، سخنگوی براون ، گفت که فرماندار در این مسائل بسیار مطمئن است.

وی خاطرنشان کرد: وقتی کنگره امسال لایحه ای را تصویب کرد که شیوه اداره صنعت کنف را تغییر داد و هدف آن جلوگیری از تولید غیرقانونی حشیش بود ، براون یک تیم چند نظارتی برای اجرای قانون ایجاد کرد.

همچنین اجازه دو برابر شدن میزان یارانه های معتادان به مواد مخدر در منطقه را صادر کرد و به پلیس ایالت اورگان دستور داد تا منابع اضافی را اختصاص دهد.

بویل گفت: “پیام واضح است – اورگان برای تجارت غیرقانونی مواد مخدر باز نیست.” “این یک شرکت جنایی است که منابع آب خود را هدر می دهد در حالی که دولت در خشکسالی است ، کارکنان خود را در شرایط غیرانسانی نگه می دارد و به بخش قانونی مواد مخدر آسیب جدی می رساند.”

برای او ، دنی موران ، سخنگوی Kotek گفت که دفتر وی در حال بررسی موضوع مطرح شده از سوی ریک دایر ، رئیس کمیسیون شهرستان جکسون و دیو دوتررر و کالین روبرتس ، کمیسیونرها است و “امیدوار است مذاکراتی انجام شود.

کمیسیونرها گفتند که کارکنان اجرای کد آنها باید به 9 افسر افزایش یابد. بسیاری از افسران برای قضاوت در مورد میزان استناد مورد نیاز هستند. کلانتری به 34 کارمند دیگر از جمله 18 کارآگاه نیاز دارد. و اداره آب ایالت به سه کارمند دائمی ویژه برای بررسی شکایات مربوط به آب نیاز دارد.

برای دستیابی به این سطوح ، کمیسیون خواستار استخدام کارمندان اضافی ، بودجه دولتی برای استخدام کارکنان و پیمانکاران در این منطقه و لغو ممنوعیت مالیات محلی برای شرکتهای ماری جوانا قانونی شده است.

حق چاپ 2021 Associated Press. همه حقوق محفوظ است.

آخرین خبرها

  • وکلائی که به ترامپ کمک کردند از سوی کمیته 6 ژانویه دعوت شدند
  • شهرستان اورگان مملو از گلدان های غیرقانونی شد و اعلام کرد که این یک اورژانس است
  • رئیس پلیس شیکاگو از پلیس خواست در برابر دستور واکسن مقاومت کند
  • تعداد اسلحه های “تکان دهنده” TSA تعداد 20 ساله را در 9 ماه حفظ می کند
  • هنوز در خانه کار می کنید؟ از هر 10 کارگر از راه دور 7 نفر احساس انزوای اجتماعی می کنند