شکار بزرگ تخت جمشید در تهران تا ۴۸ ساعت آینده!


خبرروزشی: رضا درویش مدت هاست تصمیم دارد برای تقویت خط حمله این تیم گزینه های خارج از پرسپولیس را به هیچکس اطلاع ندهد.

نام های مختلفی از جمله یورگن لوکادیا، آلیسون سفیرای و … برای اولین تیم پرسپولیس مطرح شده که این تیم تایید نکرده است. جالب اینجاست که وقتی یکی از افسران گروه پرسپولیس چندی پیش برای مذاکره مستقیم با مهاجم تحت تعقیب ارتش سرخ به ترکیه رفت و در آخرین روزهای هفته گذشته به تهران بازگشت، خبری از او و انتخاب گروه نشده است. .

می توان گفت رضا درویش هفته بسیار سختی را پشت سر گذاشته است. در روزهای گذشته اخباری مبنی بر توافق پرسپولیس با لوکادیا مهاجم هلندی به گوش می رسید اما آخرین دیدار قرمزها با این بازیکن نتیجه ای نداشت و به همین دلیل هواداران پرسپولیس نگران شروع این اتحاد هستند که این اتحاد بدون تهیه کننده خارجی باشد.

بسیاری از هواداران پرسپولیس مقابل رضا درویش ایستادند تا جایی که پرسپولیسی ها در بیانیه ای رسمی اعلام کردند که همچنان پیگیر خرید یک مهاجم خارجی هستند و با انتخابی در این زمینه به توافق رسیده اند.

در این مورد یک منبع موثق نزدیک به گروه پرسپولیس که نخواست نامش را فاش کند، گفت: متاسفانه در این هفته ها به رضا درویش هجمه های زیادی شد که منصفانه نبود. او خودش متخصص نقل و انتقالات است و از ابتدای نقل و انتقالات تابستانی با درخواست یحیی گل محمدی بهترین ستاره های ایرانی را خرید اما مهاجم مناسبی از کشورهای دیگر پیدا نکرد. رسانه ها یا برخی هواداران علیه مدیرعامل پرسپولیس موضع گرفتند و از سپاهان اصفهان و استقلال به عنوان نمونه هایی یاد کردند که توانستند مهاجمان خارجی بخرند. این در حالی است که مورایس و ساپینتو مربیان پرتغالی سپاهان اصفهان و استقلال نقش محوری در این خرید داشتند. این دو مربی پرتغالی بازیکنان مورد نظر خود را به باشگاه معرفی کرده اند، اما از هم اکنون کار خود را برای تسهیل روند خرید خود آغاز کرده اند. کمک مربیان اصلی سپاهان و استقلال برای جذب بازیکنان مورد نظر آنها، خرید بازیکن را برای آنها آسان کرده است در حالی که یحیی گل محمدی بازیکن سینما را انتخاب کرده و مذاکره با چنین بازیکنانی بسیار سخت است. با این حال رضا درویش با شکار بزرگ به توافق رسیده است. بازیکنی که تا ۴۸ ساعت آینده به تهران می آید بازیکن لیگ برتر و دروازه آقای ایران خواهد بود. صبر کن!