طراحی و تولید انواع برندها و پلاک در ایران


چاپ فلز به دلیل خواص متفاوت در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. استحکام و درخشندگی فلز نیز در صنعت چاپ و صفحه سازی بسیار مهم است. نمایشگاه درب ساختمان، تابلو اداری، تابلو اداری و بیمارستانی، تابلو و حتی تابلوهای تزئینی چاپ فلز تهیه و ارائه شد.

این صنعت جدید در صنعت غذا و بازاریابی بسیار مهم است. در هنگام چاپ از آلومینیوم، فلز، مس و ورق فلزی در اندازه ها و اندازه های مختلف در رنگ های مختلف و مطلوب استفاده می شود. دوام و کیفیت چاپ فلزی قابل مقایسه با چاپ روی کاغذ نیست.

اگر به اطراف نگاه کنید ابزارهای زیادی را می بینید که از تکنیک های چاپ فلز برای تولید طرح ها یا طرح های دیگر استفاده کرده اند. الگوهایی که در اطراف خود می بینید در قطعات فلزی کوچک تا بزرگ چاپ شده اند. کارهای چاپی به دو صورت قدیمی و جدید قابل انجام است.

با استفاده از این روش می توانید طرح خود را در ذهن مشتری بنویسید. این روش یکی از موثرترین و کارآمدترین استراتژی های بازاریابی است. روش های مختلفی برای چاپ انواع مختلف تصاویر گرافیکی وجود دارد که می توانید تصاویر خود را با بهترین کیفیت از موارد مورد نظر چاپ کنید.

چاپ فلز چیست؟

چاپ فلز به انتقال هر نوع تصویر به متریال مورد نظر اشاره دارد. این تصویر می تواند از یک نامه یا یک عکس حرفه ای باشد. اگر به اطراف خود نگاه کنید محصولات زیادی در این زمینه می بینید که از این روش استفاده کرده اند. به دلیل پیشرفت چاپ در صنعت فولاد می توان آن را در اشکال و اندازه های مختلف چاپ کرد.

همچنین به دلیل شکل پذیری فلز می توان روش تزیینی را روی آنها اعمال کرد که تاثیر زیادی در زیبایی و جلوه کار دارد. چاپ فلز برای صنایع کوچک و بزرگ کاربرد دارد، شما می توانید اشکال و طرح های خود را با فلز چاپ کنید. آنها همچنین دارای عملکردهای متنوعی هستند، از چاپ تحت وب تا چاپ اجزای محصول.

انواع روش های چاپ فلز

چاپ اختصاصی: در این نوع روش چاپ، فرم چاپ ارتباط مستقیمی با دستگاه چاپ دارد

محصول غیرمستقیم: این نوع روش چاپ بر خلاف روش چاپی خاص، به طور غیرمستقیم با فرم چاپ مرتبط است.

افراد غیر تماسی: در دو روش فوق، کار چاپ به صورت تماسی و چاپ به صورت چاپی انجام می شد. اما به این ترتیب دیالوگی صورت نمی گیرد. در عوض، آرد یا جوهر روی سطح چاپ شده پاشیده می شود.

تولید انواع صنایع چاپ و یکی از مهم ترین انواع چاپ در صنعت می باشد. این انتشارات کمتر از سایر موارد مورد توجه قرار گرفته است. اینسرت های فلزی شامل انواع قوطی، بشکه، تیوب و اما است، اما مهم ترین چاپ فلزی، چاپ با قوطی های بسته بندی فلزی است.

مراحل چاپ با فلز

چاپ فلز یک هنر جدید در صنایع مختلف از جمله مواد غذایی، تجارت و بازاریابی است. بسته بندی مناسب و مدرن محصولات غذایی بدون رعایت نکات بهداشتی زمینه ساز زیبایی موثر و بازاریابی موثر است. از فویل و صفحات آلومینیومی وارداتی برای چاپ تابلو، تابلوهای ساختمانی و قوطی برای محصولات صنعتی و غذایی استفاده می شود. روش چاپ فلز شامل لایه های ورنی، چاپ کامپوزیت و پس چاپ می باشد.

هر یک از مراحل فوق تاثیر عمده ای در افزایش کیفیت و دوام پنل دارد. ورق های فلزی، لاک های مخصوص و جوهرهای رنگی ابزار خام و ضروری در فرآیند چاپ فلزات هستند.

سکوی لاک زدن

پلت فرم لاک زدن برای حفظ کیفیت محتویات قوطی ها، قوطی ها و ظاهر محصولات بسیار مهم است. لاک های مورد استفاده در این فرآیند معمولا در خانه تولید می شوند. لاک با پوشش دادن ورق های فلزی مورد استفاده برای بسته بندی محصولات صنعتی و غذایی، از خوردگی جلوگیری کرده و کیفیت محتویات کنسرو شده را کاهش می دهد.

روی صفحات فلزی که برای آب بندی محصولات غیر خورنده استفاده می شود، یک پوشش لاک زده می شود. با این حال، برای ظروف غذا، چندین روش لاک زدن برای کاهش خطر فساد مواد غذایی انجام می شود. زیرا حتی یک منطقه بدون لاک می تواند باعث آلودگی و فساد در گود شود. صفحه فلزی را پس از لاک زدن در کوره مخصوص قرار می دهند.

برای ساخت انواع صفحات فلزی متفاوت و براق

افزایش نیاز صنایع مختلف به تابلو و پلاک در بخش های مختلف به دلیل استفاده گسترده از ورق های فولادی. از آلومینیوم، فولاد، مس و مس ساخته شده است. فولاد ضد زنگ با ویژگی های منحصر به فرد شکل، طراحی و تولید انواع مختلف تخته آهنی در سایز و ابعاد دلخواه می باشد. پانل های درب و لولای درها، صفحات داخلی، صفحات شهری، صفحات تبلیغاتی، صفحات پروفیل و … همگی فلزاتی برای صنعت صفحه ورق هستند. امروزه مواد و تجهیزات تخصصی، صفحات تصفیه شده، فولاد ضد زنگ، فلزات درخشان و فلزات رنگی از مواد مختلفی ساخته می شوند.

انواع صفحات فلزی

آلیاژ فلزی از مقدار محدودی آهن، نیکل و کروم تشکیل شده است. تغییر درصد فلزات تشکیل دهنده این ترکیب، خواص فیزیکی و شیمیایی ورق فلز را تغییر می دهد. شکل یک قاب فلزی به کاربرد و محل استفاده آن بستگی دارد. شکل فیزیکی ورق های فلزی مورد استفاده در صنعت پلاک سازی اصلاح شده است. ورق استیل، صفحه پر زرق و برق، ورق چاپی و پارچه فلزی در رنگ های طلایی، نقره ای، دودی و مشکی از انواع ورق های مورد استفاده در ساخت بشقاب ها هستند.

کلیه ساختمان ها اعم از مسکونی، ساختمان های تجاری، ساختمان های اداری و خانه های شهری با یک سری پلاک تحت عنوان توسط اداره ثبت اسناد و املاک به ثبت رسمی می رسند. پلاک شهرداری آنها شمارش می شوند. پلاک های فلزی با شماره ارائه شده توسط دفتر املاک تحت عنوان پلاک شهرداری طراحی و ساخته می شود. این پلاک های قانونی توسط ماموران شهرداری بر روی درب منازل و ساختمان ها نصب می شود. به جز ساختمان ها، تمامی خیابان ها، راهروها و میادین شهر دارای پلاک و اسامی خاصی هستند که شهرداری انتخاب می کند.

به طور کلی پلاک های شهرداری با استفاده از فولاد ضد زنگ و مقاوم در اندازه و اندازه مشخص ساخته می شوند. دوام، دوام و ظاهر جذاب از عوامل کلیدی در تولید انواع برندهای شهری است. این صفحات با ورق های فولادی و آلومینیومی در اندازه استاندارد ساخته و تولید می شوند. نمایشگرهای شهری با استفاده از جدیدترین تجهیزات و روش های تایید شده طراحی و تولید می شوند. برقراری کنترل در شهرها و حرکت سریعتر و آسانتر هدف پلاک شهر است.

انواع پلاک شهرداری

پلاک های دارای تعدادی ساختمان مسکونی، اداری و تجاری به عنوان شماره تایید شهرداری شناخته می شوند. پلاک‌ها و مکان‌های دیدنی، کوچه‌ها و میدان‌های شهر نیز به عنوان پلاک‌های مرکزی شهرداری شناخته می‌شوند که به جهت‌یابی و هدایت شهر کمک می‌کنند. تابلوها و تابلوهای شهرداری با توجه به مواد استفاده شده به سه دسته تقسیم می شوند. پلاک ها بر اساس کاربرد شهری به دو قسمت تقسیم می شوند. صفحه فلزی شامل؛ آلومینیوم، آهن و مس موادی هستند که برای ساخت تابلوهای بزرگ و کوچک شهرداری استفاده می شوند.

آدرس: تهران، بازار آهن شادآباد، بلوار بهاران، بلوار ۳۰، واحد ۳۰

تلفن: ۰۲۱۶۶۲۱۵۳۶۳

موبایل: ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۹۰