ظاهر خود را با نخ بلند کنید – وبلاگ Credihealth


امروزه یکی از محبوب ترین عمل های جراحی زیبایی در جهان، روش هایی به نام لیفتینگ با نخ هستند. در حالی که بسیاری تصور می کنند که این یک نوع روش واحد است، در واقع چند نوع متفاوت وجود دارد، اما یک چیز مسلم است و آن این است که آنها شما را بسیار جوان تر نشان می دهند.

لیفت با نخ چیست؟

وقتی نوبت به لیفت با نخ موثر در ملبورن در کلینیک منلیفت با نخ یک نوآوری غیرجراحی است که چهره افراد را با ظاهری با طراوت، جوان‌تر نشان می‌دهد. این روش با سفت کردن قسمت‌های خاصی از صورت و گردن انجام می‌شود، چیزی که این روش را به یک روش عالی تبدیل می‌کند این است که نه تنها تهاجم حداقل است، بلکه زمان از کار افتادگی نیز حداقل است.

بلند کردن نخ می تواند به شما کمک کند جوان تر به نظر برسید

بالابر نخ نرم Silhouette

وقتی صحبت از جدیدترین نخ‌ها در سراسر جهان می‌شود، silhouette soft بهترین از بهترین‌ها است. این روشی است که بدون برش یا هر نوع جراحی انجام می شود و تنها حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد. مدتی از توقف هنوز وجود دارد، اما بسیار کم است.

لیفت بخیه

به طور کلی، لیفت بخیه روشی مشابه لیفت صورت است که می تواند به فرد کمک کند ظاهری جوان تر در گردن و صورت داشته باشد. نتایج بیشتر به پوست بیمار و همچنین آسیب شناسی بستگی دارد. این انتخاب عالی است همچنین دارای دوره نقاهت بسیار کوتاه و حداقل زمان از کار افتادگی است.

لیفت با نخ بینی

برخلاف لیفت با نخ سنتی که بر جوان‌تر نشان دادن فرد تمرکز می‌کند، در مورد لیفت با نخ بینی، هدف تغییر شکل بینی است. در حین عمل، بینی تغییر شکل داده و نتایج بلافاصله قابل مشاهده است و بهترین چیز این است که کاملا طبیعی به نظر می رسند.

می توان پل، نوک یا حتی هر دو قسمت بینی را بلند کرد تا شکل مورد نظر بیمار را به دست آورد. البته، هنوز محدودیت‌هایی برای این تکنیک وجود دارد، زیرا موارد خاصی فقط با جراحی زیبایی بینی امکان‌پذیر است، با این حال، برای روشی که زیر سی دقیقه انجام می‌شود، نتایج فوق‌العاده است.

لیفت با نخ صورت و گردن

اغلب وقتی مردم این عبارت را ذکر می کنند بالابر با نخ، این دو بالابر با نخ همانهایی هستند که به آنها فکر می کنند. این روشی است که کل روند لیفت با نخ را آغاز کرد و بر حذف نواحی افتادگی یا شل شده روی گردن یا سفت‌تر کردن صورت به منظور ایجاد ظاهری جوان‌تر به بیمار تمرکز دارد. اگر به دنبال ظاهری جوان هستید، نمی توانید با این روش اشتباه کنید.

تغییرات قابل توجه پس از بلند کردن نخ

کلام پایانی

مهم نیست که چه نوع روش لیفت با نخ را می خواهید انجام دهید، اگر توسط یک متخصص انجام شود، نتایج قطعا زندگی را تغییر خواهد داد. احساس خواهید کرد که ظاهر شما کاملاً تازه شده است و اعتماد به نفس شما بزرگتر از همیشه خواهد بود. بهترین بخش در مورد این روش ها این است که همه آنها کاملا طبیعی به نظر می رسند، به خصوص در مقایسه با روش های پلاستیکی.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر