ظاهر خود را بهبود بخشید! – وبلاگ Credihealth


استانداردهای زیبایی قطعاً در چند سال گذشته به دلیل تأثیری که رسانه های اجتماعی بر جامعه دارند افزایش یافته است و اگر می خواهید از بقیه فاصله بگیرید، انجام یک عمل زیبایی در این مرحله تقریباً اجتناب ناپذیر است. ما قصد داریم در مورد برخی از محبوب‌ترین روش‌های موجود صحبت کنیم که می‌توانند به شما کمک کنند ظاهر خود را بهبود ببخشید و مانند یک ستاره بدرخشید.

بالابر نخ

وقتی صحبت از روش هایی می شود که بیشترین نتایج را در شاداب و جوان نشان دادن صورت شما می دهند، لیفت با نخ باید انتخاب شماره یک باشد. چند نسخه از لیفت با نخ وجود دارد، زیرا می توانند تمام صورت یا نواحی خاصی از صورت را بپوشانند.

مهم نیست که چه ناحیه ای مورد هدف قرار می گیرد، اصل کار تقریباً یکسان است، زیرا جراح نخ های بسیار نازکی را در نواحی خاص زیر پوست وارد می کند و از آنها برای سفت کردن پوست استفاده می کند و ظاهری تازه به آن می دهد. برای مقابله با افتادگی پوست می توان این عمل را روی گردن نیز انجام داد و به آن لیفت گردن می گویند.

قبل و بعد از بلند کردن نخ

لیپوسکلپچر

بسیاری از مردم لیپوساکشن را به عنوان لیپوساکشن می شناسند، و در حالی که از نظر فنی درست است، زیرا اهداف هر دو روش تا حدودی یکسان است، اما هنوز تفاوت هایی وجود دارد. در کلینیک زیبایی لومیر به عنوان مثال لیپوسکلپچر به بیمار این امکان را می دهد که با برداشتن مقدار دقیق چربی از ناحیه خاصی از بدن خود به شکل مورد نظر خود برسد و هیچ جای زخمی باقی نخواهد ماند.

به لطف برخی گزینه‌های مدرن، بسته به ناحیه‌ای که عمل انجام می‌شود و میزان چربی برداشته‌شده، با لیپوساکچر، دیگر آن پوست افتاده مانند لیپوساکشن سنتی را نخواهید داشت، که احتمالاً یک نتیجه بسیار مهم برای اکثر مردم.

تزریق لب

امروزه ظاهر نقش مهمی ایفا می کند، و در حالی که سینه ها یکی از محبوب ترین قسمت ها در مورد عمل های زیبایی هستند، بسیاری از خانم ها تحت نوعی تزریق لب قرار می گیرند. این به این دلیل است که تزریق لب می‌تواند باعث جوان‌تر و با اعتماد به‌نفس‌تر به نظر رسیدن افراد شود، و می‌تواند ظاهری پر زرق و برق منحصربه‌فرد به او بدهد، مانند اکثر مدل‌ها در مجلات زیبایی محبوب.

حذف رنگدانه

یک نوآوری جالب در چند سال گذشته رویه ای است که رنگدانه های ناخواسته را از بین می برد روی پوست فرقی نمی کند که شما با آن به دنیا آمده اید، جای زخم ناشی از تحریکات، یا فقط نوع دیگری از مشکلات رنگدانه ای که در آن پوست به وضوح با بقیه بدن شما متفاوت است، این روش به شما کمک می کند تا از شر آن تفاوت های ناخواسته خلاص شوید. .

نتایج حذف رنگدانه

کلام پایانی

گزینه‌های زیادی در دنیای عمل‌های زیبایی وجود دارد، و شما از برخی از گزینه‌هایی که کلینیک‌های خاص ارائه می‌دهند شگفت‌زده خواهید شد. به طور کلی، اگر تصویری در ذهن خود دارید که می‌خواهید چگونه به نظر برسید، روش‌های امروزی می‌توانند آن را به واقعیت تبدیل کنند.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر