عصبانیت شدید مربی بوکس ایران از سجاد غریبی/ به نام امام حسین در معدن قدم می زدند اما تو…/ تو کی هستی که عذرخواهی کنی؟بزرگ‌ترین انتقاد این است که با شوخی‌ای که شروع کرده، به جای توجه به قهرمان‌های واقعی که سعی می‌کنند با نمایش نام او را برجسته کنند، خبرهایی را پیرامون نامش می‌سازد.

علی استاکی سرمربی تیم ملی بوکس ایران نیز از همین موضوع عصبانی است و به خبرنگار خبرورزش گفت: بزرگترین اشتباه ما این است که به او بال و پر می دهیم. هر کس انتخاب خود را دارد و تصمیم گرفته است که چنین فاجعه ای را به وجود بیاورد. متأسفانه این موضوع پیش آمده، قهرمانان ما مدت هاست که زحمت کشیده اند، اما چنین فردی با این کارها می آید و آبروی خود، حیثیت این ورزش و عزت ایران را می گیرد.

استکی به تاثیر فضای مجازی نیز با برجسته کردن این افراد اشاره کرد و گفت: این یک نوع فضای مجازی است، چند نفر را بی جهت بزرگ کرده است. خیلی متاسفم که با مداحی امام حسین رفت و این رسوایی را به وجود آورد، به نام امام حسین، بچه های ما رفتند مین! این که یکی به نام امام حسین می رود و شما شرمنده می کنید، دلم درد می کند.

سرمربی تیم ملی بوکس ایران می گوید: این فرد حرف های عجیبی می زند. می گوید ببخشید. تو کی هستی که عذرخواهی کنی؟ چرا؟ آیا یزدانی رفته و گم شده است؟ شما باعث این رسوایی شدید و تبدیل به یک شوخی معمولی و خاص شدید. من اصلا دوست ندارم در مورد این شخص صحبت کنم.”

وی در پایان درباره برنامه های پیش روی تیم ملی می گوید: اردوی ما از فردا آغاز می شود، در حال حاضر ورزش های ملی در اعزام ورزشکاران به مسابقات کشورهای اسلامی شرکت می کنند، اما چون بوکس در این مسابقات نیست، یک ۱۲ نفره شروع می شود. اردوی یک روزه از فردا ۸ مهرماه مسابقات قهرمانی آسیا را داریم اما هنوز محل برگزاری و وزن اعلام نشده است.