22
مهر

علیرغم آتش سوزی COVID ، مدارس پرستاری در حال افزایش استSTORRS ، کانن. (AP)-پرستاران در سراسر ایالات متحده در بحران COVID-19 سوخته و متوقف شده اند ، اما تقاضا برای مهد کودک ها در حال افزایش است ، به رهبری معلمان که می گویند جوانان در سراسر جهان به اورژانس مراجعه می کنند ، زمان خوبی خواهد بود و یک چالش

یکی از آنها دانشجوی دانشگاه کانکتیکات ، بریانا مونته ، 19 ساله ، از ماهوپاک ، نیویورک بود که به فکر مشارکت در آموزش و پرورش بود اما پس از دیدن پرستاران که از مادربزرگ 84 ساله اش مراقبت می کردند ، تصمیم گرفت از او مراقبت کند. سال گذشته با COVID-19 تشخیص داده شد و همچنین سرطان تشخیص داده شد.

او گفت: “آنها تجهیزات محافظتی خود را بین هر بیمار رد و بدل کردند و مانند یک دیوانه تمام بیماران را که در آنجا بودند فراموش کردند.” “من آن لحظه واضح را به دست آوردم که باعث شد من بخواهم به درمان خود بپردازم و در وهله اول در کنار کارکنان باشم.”

انجمن آمریکایی دانشگاه های پرستاری دانشگاه ها می گوید ، ثبت نام در برنامه های آموزشی برای مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در سال 2020 نسبت به سال گذشته 5.6 درصد برای 250،000 دانشجو افزایش یافته است.

ارقام مربوط به سال تحصیلی جاری 2021-22 تا ژانویه در دسترس نخواهد بود ، اما مدیران گفتند که همچنان به سفرهای جالب توجه ادامه می دهند.

دانشکده پرستاری در دانشگاه میشیگان گزارش داد که در پاییز امسال به 1800 درخواست برای 150 اسلات جدید رسیده است ، در حالی که در سال 2019 به 1200 مورد رسیده بود.

ماری نولان ، نایب رئیس اجرایی دانشکده پرستاری دانشگاه جان هاپکینز در بالتیمور ، گفت که وی بیشترین تعداد متقاضی را دیده است ، بسیاری از آنها حتی با وجود واکسن هنوز درخواست داده اند ، با وجود نگرانی هایی که ممکن است باعث ترس دانشجویان کووید -19 شود. به به

دانش آموزان در این مدارس و سایر مدارس توانستند در طول بیماری همه گیر تجربه ارزشمندی را کسب کنند ، آزمایش COVID-19 را انجام داده و با پیگیری ها ارتباط برقرار کرده و در کلینیک های واکسیناسیون مبتنی بر جامعه کار کنند.

نولان می گوید: “ما به دانش آموزان گفتیم:” وقت شغلی است که دیگر هرگز نخواهید دید. “

اما چامپلین ، دانشجوی سال اول پرستاری در ایالت فرسنو ، گفت که او ، مانند اکثر همکلاسی های خود ، خروپف را زمانی برای یادگیری مهارت های پزشکی و سپس تمرین آنها می داند. او می گوید: “او هنوز جوان است و سیستم ایمنی بدن وی پایدار است ،” بنابراین ایده ابتلا به ویروس مرا نترساند. “

21 ساله گفت: “اکنون زمان آن است که ما دست به کار شویم و آن را در اختیار هرچه داریم بگذاریم تا بدانیم چگونه باید کمک کنیم ، زیرا باید نسل جدیدی وجود داشته باشد و ما مجبور هستیم.”

ثبت نام بیشتر می تواند به کاهش کمبود پرستار حتی قبل از COVID-19 کمک کند. اما این امر مشکلات خاص خود را به همراه داشت: رشد ، همراه با رفتن تعداد زیادی پرستار با تجربه که وظیفه آنها کمک به آموزش دانش آموزان بود ، برنامه مراقبت های زیادی را ترک کرد که نمی توان آن را گسترش داد.

این افزایش در حالی رخ می دهد که سران بیمارستان ها در ایالات متحده گزارش داده اند که هزاران پرستار در طول بیماری همه گیر باقی مانده یا بازنشسته شده اند ، که بسیاری از آنها تحت فشار مراقبت از افراد در حال مرگ خسته و دلسرد شده اند ، نفرت از بیماران و خانواده ها و کینه از دانستن این موضوع. با استفاده از ماسک و واکسن می توان از بسیاری مرگ ها جلوگیری کرد.

اریک کومور چندین پرستار دیگر از تیم COVID-19 در لانسینگ ، میشیگان را دید که در بهار گذشته هنگامی که موج سوم بیماری شروع به کار کرد ، نقل مکان کردند یا مشاغل دیگری را انجام دادند. او در ماه ژوئیه آنها را از در بیرون دنبال کرد.

“این مانند مهاجرت زیاد است. هر کس سلامت خود را بر موج های دیگر انتخاب کرده است. ”

او گفت که قصد دارد روزی به درمان خود بازگردد ، اما در حال حاضر مشغول کار روی یک کباب پز است ، جایی که بدترین چیزی که می تواند اتفاق بیفتد “سوزاندن سینه” است.

او گفت: “فرزندپروری من هنوز تمام نشده است.”

بتی جو روچیو ، مدیر پرستاری در Mercy Health ، که بیمارستان ها و کلینیک ها را در میسوری ، آرکانزاس ، کانزاس و اوکلاهما مدیریت می کند ، گفت که سازمان او حدود 8500 پرستار دارد اما 160 نفر را در ماه از دست می دهد.

عزیمت ها همچنین نقش خود را در آموزش پرستاران ، که بر معلمان بالینی و پیشگامان ، پرستاران مجرب که دانش آموزان را در کار راهنمایی می کنند ، تکمیل می کنند.

پاتریشیا هورن ، رئیس پرستاری در میشیگان گفت: انتظار می رود تا سال 2025 در سراسر کشور به دلیل بازنشستگی یا استعفاء پرستاران به دلیل فرسودگی شغلی یا دلایل دیگر ، بخش پرستاری 25 درصد کاهش یابد.

مندی شیبلر ، متخصص قلب از ونکوور ، واشنگتن ، قبل از بازنشستگی در سال 2016 به مدت سه سال به دانشجویان پرستاری آموزش داد. او گفت که هنوز می خواهد تدریس کند اما از نظر مالی موفق نیست. او گفت که یک استاد پرستاری را می شناسد که چندین شغل کار می کند یا به پس انداز بازنشستگی می رود.

“چه مدت می توانید به کار خود کمک کنید؟” او پرسید. پرستاران در چند سال خارج از دروازه کاری را که انجام می دهید دو برابر می کنند. “

مدیران می گویند می خواهند مشوق های مالی بیشتری مانند معافیت مالیاتی برای معلمان و پیشگامان را ببینند. روچیو گفت که این مجوزها همچنین به مجوزهای ملی و نه به الزامات ایالتی کمک می کند و به سیستم بهداشتی آموزش و استخدام آسان تری می دهد.

چمپلین ، دانشجوی ایالت فرسنو که مطالعات بالینی را در بخش COVID-19 انجام می دهد ، گفت استرس ، حتی در بین دانش آموزان ، گاهی اوقات بسیار زیاد است. از نظر جسمی و روحی خسته کننده است که هر بار که وارد اتاق شخص می شوید یک وسیله محافظتی آزاردهنده بدهید و سپس تماشا کنید که چگونه لوله ای در گلوی یک بیمار ترسیده وارد شده و او استنشاق می شود.

او می گوید: “من حتی نمی دانم چه زمانی این کار متوقف می شود.” “آیا این روال جدید است؟ فکر می کنم پیچیدگی او در آن زمان خراب شده بود ، و همه ما فقط خسته شده بودیم. وی اذعان داشت: این چیزی است که باعث شد در انتخاب شغلی خود تجدید نظر کنم. “

هورن گفت این بیماری تمرکز جدیدی را در مدرسه سلامت روانی دانش آموزان ایجاد کرده است و منجر به ایجاد برنامه هایی مانند “یوگا روی چمن” شد.

او گفت: “برای فرزندپروری ، شما باید مهارت های مقابله با استرس را توسعه دهید ، تا به شرایط استرس زیادی عادت کنید.”

مونته ، مادربزرگش زنده می ماند ، گفت که معتقد است این بیماری رو به زوال است و امیدوار است بدون توجه به چالش ها ، شغلی طولانی مدت داشته باشد.

او می گوید: “آنها اکنون این کمبود پزشکی را دارند ، که از نظر خودخواهانه برای من مفید است ، زیرا هرجا که بروم ، در یافتن کار مشکلی نخواهم داشت.” “احساس می کنم با وجود سایر موارد اضطراری ملی ، سوزانده نمی شوم. احساس می کنم هنوز متعهد به درمان هستم.

___

جان سیور ، نویسنده آسوشیتدپرس در تولدو ، اوهایو ، به این داستان کمک کرد.