غذاهایی که می توانید در رژیم غذایی خام وگان کم چرب ۸۰-۱۰-۱۰ بخورید

شما می توانید غذاهای مختلف زیادی را در رژیم کم چرب خام وگان ۸۰/۱۰/۱۰ که ممکن است قبلاً در نظر نمی گرفتید بخورید. بدیهی است که بیشتر چیزی که در این رژیم می خورید، که مصرف چربی و پروتئین شما را به حداقل می رساند، میوه خواهد بود. این راهی است که در نظر گرفته شده است و هیچ راهی برای دور زدن آن وجود ندارد. و پس از مدتی خوردن در رژیم غذایی خام وگان کم چرب ۸۰/۱۰/۱۰، واقعاً نمی خواهید. شما از خوردن میوه آنقدر لذت خواهید برد و پس از خوردن آن احساس خوبی خواهید داشت که به هیچ چیز دیگری نیاز نخواهید داشت.

با این حال، می توانید چند چیز دیگر بخورید که باعث سیری شما می شود. یکی از این چیزها ذرت شیرین است.

ذرت شیرین فقط بسیار تازه توصیه می شود زیرا شکر موجود در ذرت با ۲۴ ساعت چیدن شروع به نشاسته شدن می کند. با این حال، اگر به تازگی رژیم را شروع کرده‌اید و به تقویت بیشتری نیاز دارید تا به شما کمک کند تا ۸۰/۱۰/۱۰ خام گیاهخواری کم‌چرب بمانید، آن را دنبال کنید. ذرت شیرین، حتی با نشاسته، یک غذای خام با کیفیت بالا و کم چرب است. میزان چربی و پروتئین هر دو حدود ۱۰ درصد کالری آن است.

نخود فرنگی خام تازه نیز عالی است. می‌توانید پس از چیدن هر زمان که دوست دارید آنها را بخورید – حتی اگر واقعاً بخواهید منجمد شده‌اند، اگرچه به‌طور اجتناب‌ناپذیری تازه‌تر و یخ‌زده بهتر خواهند بود. برداشتن آنها از غلاف و خوردن آنها می تواند به طور عجیبی درمانی باشد، به جای خوردن تخمه آفتابگردان (به زیر مراجعه کنید). آنها حدود ۲۰٪ کالری خود را از پروتئین دریافت می کنند، که آنها را به یک غذای نابهینه برای رژیم کم چرب خام وگان ۸۰/۱۰/۱۰ تبدیل می کند، اما اگر آنها را یک وعده غذایی در روز درست کنید، پروتئین ۱۰٪ را افزایش نمی دهید. برای روز به هر وسیله. آنها یک غذای عالی هستند.

آب هویج یک راه خوب برای دریافت کالری اضافی از چیزی است که بیشتر از میوه به نظر می رسد. این غذا توسط داگلاس گراهام در کتاب خود “رژیم غذایی ۸۰/۱۰/۱۰” توصیه نمی شود زیرا او در مورد آبمیوه ها توصیه می کند، اما برای یک مبتدی که در رژیم غذایی قرار دارد، آب میوه ها می توانند راهی مفید برای دریافت کالری بیشتر باشند. بنابراین اگر می خواهید کمی آب هویج بخورید، نگران نباشید، فقط آن را امتحان کنید. آنها در هر فنجان حدود ۲۰۰ کالری دارند. (خوردن هویج همانطور که هست نیز خوب است، اما گزینه سریعی برای پر کردن کالری نیست).

تخمه آفتابگردان غذای خام عالی است. آنها را در پوسته بخورید تا یک مراسم لذت بخش از آن درست کنید. آنها چربی بالایی دارند، اما چون خوردن آنها بسیار طول می کشد، احساس می کنید که خیلی بیشتر خورده اید. به همین دلیل یک غذای عالی برای رژیم کم چرب خام وگان ۸۰/۱۰/۱۰.

نتیجه

غذاهایی وجود دارد که می توانید در رژیم غذایی خام وگان کم چرب ۸۰/۱۰/۱۰ بیش از آنچه فکر می کنید بخورید. کاوش کنید و به خاطر بسپارید، شما غذاها را «محدود نمی کنید»، فقط تا حد طرد شدن به دیگران وسواس دارید. ؛) ۸۰/۱۰/۱۰ رژیم خام وگان کم چرب بسیار ارزشش را دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر