فارس به نقل از یک افسر پلیس: درگیری های بیشتر در مناطق آشوب گریز ناپذیر است/ ضرب و شتم دختر بچه شوخی و تحریک است – پایگاه خبری مدرس


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; خبرگزاری فارس نوشت: در همین راستا، تصویر برخی از ماموران پلیس در مواجهه با اغتشاشگران بدون اطلاع از ماهیت و میزان جنایت بازداشت شدگان برای برخی کاربران مشکوک شده است.

این در حالی است که برخورد پلیس در روزهای گذشته در مقایسه با پلیس کشورهای دیگر بسیار سبک بود که البته برخی در شبکه های اجتماعی به آن اعتراض داشتند و معتقدند پلیس باید با این معضل برخورد کند. افراد تهاجمی تر

در همین رابطه یک افسر پلیس بیانیه بی بی سی را پوچ خواند و گفت: حمله به یک دختر بچه یک حکومت تبلیغاتی است که شورش را تحریک می کند.

وی در توضیح ماجرا گفت: همانطور که در فیلم مشخص است مامور ما در صدد دستگیری فرد اغتشاشگر و سوار بر موتورسیکلت است که به دلیل نامناسب بودن وسیله نقلیه، فیلد مارشال برای جلوگیری از دستگیری وارد عمل شد. .

وی افزود: پلیس وظیفه دارد امنیت مردم را حفظ کند و برخی درگیری ها در مناطق آشوب گریز اجتناب ناپذیر است، هرچند به مأموران توصیه می شود حتی الامکان با افرادی که در محل اعتراض اقدام مجرمانه نمی کنند، مدارا کنند.

وی در عین حال افزود: اقدامات و رفتار پلیس زیر ذره بین است و در صورت وقوع هر گونه جرم مورد رسیدگی و برخورد قانونی قرار می گیرد.

رسانه دولتی انگلیس ویدئویی ناراحت کننده منتشر کرده است که مدعی است پلیس از شب گذشته به یک زن حمله کرده است.

در عین حال برخی کاربران اینترنتی توضیح این فیلم را دروغ جدید بی بی سی خواندند و یادآور شدند که افکار عمومی سکوت این رسانه ها علیه ایران در قبال جنایت پلیس لندن را فراموش نکرده است.