فدراسیون مجدی یا تاج پاسخگوی اشتباهات داوران است؟ شرم بر شما!


مدیر تیم نساجی در واکنش به اشتباهات داوری در دیدار مقابل پیکان گفت: چه کسی پاسخگوی تیم خواهد بود؟ فدراسیون مجدی یا تاج؟

به گزارش تسنیم، ایزد سیف الله پور پس از تساوی نساجی مقابل پیکان گفت: چند سوال دارم، آیا امروز در تهران بازی ای است که بازی ما بدون حضور تماشاگر انجام شود؟ سوال دوم این است که چرا این مسابقه مهم بدون پخش زنده برگزار می شود؟ دوستانمان را وارد عمل کردیم و وب کم مازندران را به ورزشگاه آوردیم. چرا باید این وضعیت پیش بیاید؟ اپیزود را ببینید تا ببینید داور چه کرد.

وی ادامه داد: جالب است که داور یک بازیکن از تیمی را که پنالتی گرفتند اخراج کرد، چه کسی پاسخگوی اشتباه این داور است؟ فدراسیون مجدی یا تاج به اشتباهات وکلا پاسخ می دهد؟ واضح است که از نبود پخش زنده سوء استفاده می شود. ۳ هفته از سر بریدن نساجی می گذرد، بس است، شرمنده این وضعیت. می خواهم بپرسم چرا بازی باید بدون تماشاگر انجام شود، بگو چرا؟ در سراسر ایران بازی ها با حضور تماشاگر برگزار می شود، من واقعا مانده ام.

مدیرعامل باشگاه نساجی افزود: چرا باید در جلسه شورای تامین شرکت کنم؟ این دیدار فردا با ۵۰ هزار تماشاگر در ۱۰ متری ورزشگاه پاس قوامین برگزار می شود. فصل گذشته ما اینجا یک بازی با برد ۳-۰ انجام دادیم و حالا آنها بدون تماشاگر بازی می کنند. در ۳ روز گذشته ۳ بازی در این ورزشگاه برگزار شده و پس از آن گفته اند که ورزشگاه به دو تیم تقسیم می شود. فوتبال را جمع کن ای آشوبگر.