23
مهر

فرماندار میسوری این روزنامه را به دلیل افشای نقص در حفاظت از داده های ایالت محکوم کردجفرسون سیتی ، م. (AP)-مایک پارسون ، فرماندار جمهوری خواه ، روز پنجشنبه از یکی از بزرگترین روزنامه های میسوری شکایت کرد زیرا به نقص در خزانه دولتی اجازه می دهد تا دسترسی عمومی به معلمان هزاران نفر باشد ، حتی اگر نامه نوشته نشده باشد. گزارش خطاها تا زمانی که دولت نتواند آنها را برطرف کند.

پارسون به خبرنگاران در خارج از دفتر کاپیتول گفت که بخش قضایی دیجیتال گشت بزرگراه ایالت میسوری از “همه افراد درگیر” تحقیق خواهد کرد و دولت او با دادستان ها صحبت کرده است. در شهرستان کول ، جایی که مرکز ایالت ، جفرسون سیتی واقع شده است. وی توضیح نداد که منظور او از “درگیر شدن” چیست یا اینکه آیا بازرسان باید بررسی کنند که آیا سنت لوئیس قانون را نقض کرده است یا خیر. Louis Post-Dispatch در حین گزارش آسیب پذیری داده ها.

Post-Dispatch روز چهارشنبه اطلاعاتی درباره نقض امنیت منتشر کرد. این روزنامه می گوید در برنامه ای که به مردم اجازه می دهد تا مدارک و مدارک تحصیلی را جستجو کنند ، آسیب پذیری هایی پیدا کرده است.

اداره آموزش ابتدایی و متوسطه سه شنبه گذشته صفحات را از وب سایت خود پس از اطلاع از موضوع پس از اعزام ، که گفته بود به دولت وقت داده است تا این موضوع را حل کند ، قبل از انتشار داستان خود ، حذف کرد.

بر اساس سوابق حقوق و دستمزد و دیگر داده ها ، پس از اعزام بیش از 100000 شماره تامین اجتماعی آسیب پذیر است. آنها دریافتند که شماره تأمین اجتماعی کارکنان مدرسه در کد منبع صفحات پیوند داده شده است.

DESE در بیانیه خبری گفت: “دولت از سوء استفاده از اطلاعات برای افراد یا حتی ورود غیرقانونی اطلاعات در خارج از این مورد جدا آگاه نیست.”

اگرچه Post -Dispatch به مخفی هشدار داد و ماجرا را حفظ کرد ، در خبرنامه آژانس ، شخص آسیب دیده “هکر” نامیده می شود – مرجع واضحی از روزنامه نگاران – که “حداقل سه معلم رکورد را گرفت”. در مورد معنای “ثبت پرونده” ، و آنها از بحث در مورد این موضوع به دلیل آنچه در بیانیه خبری وقتی به آسوشیتدپرس رسید گفتند.

با کلیک راست بر روی وب سایت رسمی می توانید کد منبع را دریافت کنید.

رئیس و ناشر ، یان کاسو ، در بیانیه ای گفت که Post-Dispatch در کنار داستان و روزنامه نگار است که به گفته وی “همه چیز را درست انجام داده است”.

کاسو گفت: “متأسفانه فرماندار روزنامه نگاران را که مشکل سایت را پیدا کردند و به اداره آموزش ابتدایی و متوسطه بردند ، تحت پیگرد قرار نداد.”

پارسون همچنین گفت که روزنامه نگاران قانون را زیر پا گذاشتند.

پارسون به خبرنگاران گفت: “آن شخص در خطر نیست.” “آنها با سازمان دولتی برای دستکاری در هویت معلمان در تلاش برای بی اعتبار کردن دولت و فروش عناوین مهم خبری به رسانه ها مخالفت کردند. ما اجازه نمی دهیم این جنایت علیه معلمان میسوری بدون مجازات بماند.”

پیتر سوایر ، کارشناس حقوق سایبری و استاد دانشکده امنیت و حفظ حریم خصوصی دانشکده فناوری جورجیا ، گفت که مسدود کردن آسیب پذیری ها در وب سایت های در دسترس “یک سرویس عمومی” است.

سوایر گفت: “فشار جناح راست در عدالت کیفری محاسبه نمی شود.”

جوزف مارتینو ، وکیل Post-Dispatch ، در بیانیه ای گفت که “خبرنگاران با گزارش آنچه به DESE دیدند کار درستی انجام دادند تا دولت بتواند برای جلوگیری از آن اقدامی انجام دهد. ارائه نادرست و سوء استفاده. هکر کسی است که سازش می کند امنیت یک رایانه با قصد ارتکاب تجاوز یا جنایت. در اینجا ، هیچ گونه نقض فایروال یا امنیت وجود ندارد و مطمئناً هیچ قصد مخربی وجود ندارد. “

مارتینو گفت: “این که DESE بتواند شکست های خود را با نام” هک “نامناسب انجام دهد ، منطقی نیست.”

ژان مانکه ، وکیل انجمن مطبوعات میسوری ، گفت که شک دارد که یک قاضی “اجازه دهد که بیش از حد پیش رود”.

مانکه گفت: “واضح است که پس از اعزام به وضعیت این موضوع هشدار داده شده است.” “هیچ شواهدی مبنی بر قصد یا جنایت در این فعالیت وجود ندارد. هیچ تلاشی برای سرقت اطلاعات وجود ندارد. دلیلی ندارد که او (پارسون) بگوید نوعی فعالیت غیرقانونی از پس از اعزام وجود دارد. ”

بایرون کلمنز ، سخنگوی AFT St. لوئیس ، محلی 420 ، گفت که اتحادیه معلمان از اطلاعات سوء استفاده شده مربی بی اطلاع است.

کلمنس در بیانیه ای گفت: “اما ما نگران تلاش برای کنار گذاشتن مسئولیت و پیگیری سیاست هایی هستیم که به وضوح نقض نظم است.”

در همین حال ، پارسون گفت که این ایالت به دلیل پوشش روزنامه ها با نگرانی های امنیتی روبرو خواهد شد.

پارسون گفت: “ما در تلاش هستیم تا امنیت خود را تقویت کنیم تا از تکرار این حادثه جلوگیری کنیم.” “دولت باید نقشی ایفا کند ، و ما در مورد زمینه هایی صحبت می کنیم که باید کارها را بهتر از گذشته انجام دهیم.”

آخرین خبرها

  • فرماندار میسوری این روزنامه را به دلیل افشای نقص در حفاظت از داده های ایالت محکوم کرد
  • 6 ژانویه انتخاب استیو بنن ، دستیار سابق ترامپ بود
  • دامپزشکان برای خداحافظی بهتر ، اتانازی حیوانات را به خانه می آورند
  • مادر کارگر پست گفت که قبل از شلیک شکنجه شده است
  • افسران پلیس سیاتل از طرح تخلیه اضطراری رنج می برند