فرهاد مجیدی بر دفاع ببر اماراتی/مجیدی زیر نظر امارات تسلط داشت.فرهاد مجیدی سرمربی استقلال سال گذشته هدایت اتحاد کلبای امارات را برعهده گرفت تا وارد چالش جدیدی در لیگ این کشور شود.

اتحاد کلبا ملقب به «ببرها» به تازگی از یک اردوی تمرینی در اتریش به امارات بازگشته است. اردوی ۳ هفته ای مجیدی نشان داد که سرمربی ایرانی با این تیم گمنام به دنبال موفقیت های بزرگ است.

مجیدی در این اردو ۳ بازی دوستانه انجام داد و در هر ۳ بازی پیروز شد و تیمش گلی دریافت نکرد.

در همین راستا سایت «خلیجی» در کنار اتحاد کلبا به تحلیل سبک بازی مجیدی پرداخت و گزارشی با عنوان «فرهاد مجیدی تاکتیک های دفاعی به ببرها اضافه کرد» نوشت.

رسانه های اماراتی در این زمینه نوشتند: اتحاد کولبه اردوی خارجی خود در اتریش را که سه هفته به طول انجامید، تکمیل کرد. این اردو شامل تمرینات بسیار فشرده بود و علاوه بر آن سه بازی دوستانه برگزار کرد که اتحاد کلبا دروازه خود را بسته نگه داشت و گلی دریافت نکرد. اتحاد کولبا در بازی اول مقابل قهرمان اسلوونی با نتیجه ۵ بر صفر، در بازی دوم مقابل هلفورت اتریش با نتیجه ۳ بر صفر و در سومین دیدار مقابل برگئتناو اتریش با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی رسید.

این نشان می دهد که بازیکنان اتحاد کلبا شیوه بازی مربی ایرانی خود فرهاد مجیدی را که به بازی در سبک دفاعی شهرت دارد، درک کرده اند. مجیدی حتی به عنوان بازیکن یکی از بهترین مهاجمان لیگ ایران و امارات بود اما در طول تمریناتش بازی هایش دفاعی بود.

فرهاد مجیدی فصل گذشته با استقلال تهران قهرمان لیگ ایران شد. استقلال در ۳۰ بازی فقط ۱۰ گل دریافت کرد و ۲۱ دروازه خود را بسته نگه داشت که یک رکورد جهانی است.

اتحاد کلبا قرار است از روز پنجشنبه به مرحله سوم (پایانی) آماده سازی خود ادامه دهد که در آن چندین جلسه تمرینی و همچنین مسابقات آزمایشی برای تطبیق با شرایط جوی و افزایش همکاری بازیکنان قدیم و جدید برگزار می شود.