5
شهریور

فروش تابستانی – 20٪ تخفیف برای همه چیز


همه اشتیاق دانلود، پیراهن، و ابزارهای انگیزشی که در DrGreger.org نسبت به فردا 27 آگوست 20 درصد کاهش یافته است! عواید حمایتی است NutritionFacts.orgبه

ما از شروع خبر بسیار هیجان زده هستیم پیراهن های مختلف! ما مدتهاست بر اهمیت تنوع در رژیم غذایی تأکید کرده ایم. هر خانواده گیاهی دارای مجموعه ای منحصر به فرد از مواد مغذی است ، که یکی از دلایلی است که من آن را توسعه داده ام هر روز ده ها استفاده از با کیفیت ترین غذاها را برای سلامتی و استقامت روزانه تشویق کنید. ما به اشتراک گذاری اطلاعات مبتنی بر علم و زندگی و تغییر زندگی با جوامع سراسر جهان ادامه می دهیم ، به همین دلیل است که همه ما سایت اینترنتی این برنامه رایگان است و همه فیلم های ما به زبان های مختلف ترجمه شده است. ما از مشارکت در کمک به ساختن جهان به مکانی سالم برای همه خوشحالیم. تمام عواید حاصل از فروش اطلاعات پیراهن های مختلف پشتیبانی پروژه بهبود تغذیه، یک سازمان غیر انتفاعی عدالت غذایی.

پیراهنت را در بیار اتوبه

دوره 55 در حال حاضر

کتاب 55ویدئوی جدید من امروز منتشر شده است و شامل قارچ ها ، مایکوتوکسین ها ، ناشتا ، جراحی چاقی و غیره می شود. به این معنا که وجود دارد به عنوان یک ویدیوی جاری ، بنابراین می توانید بلافاصله تماشای آن را شروع کنید. هر ویدئوی این مجموعه جدید طی چند ماه آینده بصورت آنلاین منتشر می شود ، البته همه به صورت رایگان در دسترس هستند ، اما اگر نمی خواهید منتظر بمانید ، می توانید همه آن را از طریق جریان مشاهده کنید همین الانبه

و ، به یاد داشته باشید ، اگر فیلم ها را تماشا می کنید NutritionFacts.org na YOUTUBE، می توانید به ترجمه به زبانهای مختلف دسترسی داشته باشید. اگر می خواهید برنامه خود را ببینید ، روی چرخ ویرایش در سمت راست ویدئو و سپس “زیرنویس / CC” کلیک کنید. مشاهده خوشحالم!

اگر شما حامی 25 دلار در ماه هستید و ما را انتخاب کنید پاداش هدیه دهنده، شما در حال حاضر متخصص موضوعات جدید هستید ، پیوندهای رایگان برای بارگیری های جدید دارید. اگر مایل به دریافت آنها قبل از مشاهده عموم هستید ، لطفاً ماهانه حامی باشید.

ثبت نام برای صفحه هدیه به مبلغ 25 دلار در ماه تبدیل می شود و تا زمانی که مشارکت شما معتبر باشد ، قبل از بارگیری های رایگان جدید ، زمان دسترسی به آنها داده می شود. ما از تک تک حامیان خود بسیار سپاسگزاریم. بدون حمایت شما ، ما نمی توانیم به کار خود ادامه دهیم.

پذیرایی: دانه های کتان

دانه های کتان با یک قاشق روی پشت روشنمن یک قاشق غذاخوری کتان را به لیست سالم ترین غذاهایی که هر روز می خورم اضافه می کنم. آنها منبع اسیدهای چرب امگا 3 و لیگنان های مبارزه کننده با سرطان هستند.

درباره ما بیشتر بخوانید صفحه موضوع، و فیلم های مشابه را مشاهده کنید فواید رژیم غذایی سالم برای کاهش وزن SY Voa Flax vs. دیابتابه


دستور تهیه: بوفالوی گل کلم با لباس مرتعی

بال بوفالو و هویج در وسط تاریکیبه دنبال راهی خوشمزه برای خوردن با مقداری غذا هستید؟ دستور تهیه رایگان را دریافت کنید اتو، اولین بار در منتشر شد کتاب مرگ چگونه نمی میرد، و ببینید که چگونه با آن انجام شد اینستاگرامبه

کارت های راهنما به زبان انگلیسی و اسپانیایی

کارت مبارزات انتخاباتیکارت های نامزدی ما به شما امکان می دهد به دوستان ، همکاران و خانواده یا غریبه های خود اطلاع دهید! – درباره NutritionFacts.org. خوشحالم که می گویم آنها در حال حاضر به زبان اسپانیایی نیز موجود هستند. (در حال حاضر ، انتقال فقط در ایالات متحده امکان پذیر است.)

کارت خود را از اینجا دریافت کنید: انگلیسی | پژوهشبه

داوطلب کانون توجه: ماریا بلن اولیوا

زنی که جلوی درخت ایستاده استمن چند ماهی است که داوطلب مترجم / مترجم در NutritionFact هستم و دیگر هرگز خوشحال نخواهم شد. من از عشق به غذا و آرامش خاطر استفاده می کنم و اینکه بتوانم با ترجمه هایم به انتشار چنین مطالب مهمی در سراسر جهان کمک کنم بسیار الهام بخش است!

انتخاب دستور مورد علاقه شما سخت است ، اما من فکر می کنم یک سالاد ارمنی با تخم مرغ سرخ شده ، فلفل ، شاه بلوط و کشمش عالی خواهد بود. ”

3 ویدئوی برتر ماه

فواید مورینگا: مغذی ترین غذا؟

فواید مورینگا: مغذی ترین غذا؟

آیا درخت به اصطلاح معجزه به حد خود می رسد؟

کاهش وزن 200 پوندی بدون گرسنگی

کاهش وزن 200 پوندی بدون گرسنگی

من در یکی از جالب ترین سریالی که دیده ام غرق شده ام.

آیا خوردن قارچ خام بی خطر است؟

آیا خوردن قارچ خام اشکالی ندارد؟

میکروب ها احتمالاً م effectiveثرترین راه برای کاهش سطح آگاریتین در قارچ های تازه هستند.

پرسش و پاسخ زنده در 23 سپتامبر

پرسش و پاسخ زنده

هر ماه دیگر من مستقیماً از حساب خود پرسش و پاسخ انجام می دهم ، و 23 سپتامبر بعدی است

به ما بپیوند فیس بوک صفحه یا YOUTUBE کانال در ساعت 3 بعد از ظهر EDT من دو نفر با هم می روم!

می توانید پیوندهای پرسش و پاسخ زنده قبلی را بیابید اتو در NutritionFacts.org اگر این کافی نیست ، به یاد داشته باشید که من دارم پادکست صوتی تا شما را نیز حفظ کند

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در فیلم مورد علاقه من مشترک شوید اتو و برنامه زنده سال گذشته من را ببینید: