21
مهر

فضانورد سابق ناسا از انتشار شاتنر به فضا هیجان داردشیکاگو (نیوز نیوز) – خوزه هرناندز ، فضانورد سابق ناسا ، هیجان خود را از سفر ویلیام شاتنر به انتهای فضا در روز پنجشنبه در “روزنامه در آمریکا” NewsNation به اشتراک گذاشت.

هرناندز گفت که او سریال “پیاده روی ستاره ای” را در دهه 1960 تماشا کرد و گفت که فکر می کند “خوب است که بالاخره بتواند به فضا برود.”

شاتنر 90 ساله 10 دقیقه از خط کرمان عبور کرد و سه نفر دیگر به او ملحق شدند: آدری پاورز ، نایب رئیس Blue Origin و دو کارآفرین ، Glen de Vries و Chris Boshuizen. این پرواز دومین پرواز مسافری از Blue Origin جف بزوس بود.

هرچند شاتنر یک خلبان بومی نیست ، هرناندز گفت که عبور از خط کرمان او را رسمی می کند.

هرناندز در سال 2009 به خدمه شاتل فضایی STS-128 مامور شد. او همچنین مدیر بخش مواد و فرآیندهای مرکز فضایی جانسون است.

هرناندز گفت: “من 14 روز در آنجا ماندم ، بنابراین زمان زیادی برای لذت بردن از آن داشتم. هر 90 دقیقه به دور زمین می چرخیدیم. 3 دقیقه قفل نشده بود و در دنیای ریز جاذبه بود.” “توصیه من به او این است که از پنجره به بیرون نگاه کند ، آن 3 دقیقه از منظره لذت ببرد و سپس برگردد زیرا ممکن است یک سفر به خانه باشد.”

وقتی از شاتنر در مورد تجربه خود در فضا سوال شد ، گفت که این “عمیق” است.

شاتنر افزود: “امیدوارم از این وضعیت رهایی نیابم.”

هرناندز اظهار امیدواری کرد که چنین زمانی مرزهای نسل های آینده را جابجا کند.

وی گفت: “انسانها گردشگران طبیعی هستند و ما باید مهارتهای استثمار خود را تحت پوشش قرار دهیم و تنها ما تکنولوژی را تحت فشار قرار می دهیم تا بتوانیم نوآوریهای عملی را بر روی زمین بدست آوریم.”

داستان هرناندز در “یک میلیون مایل دورتر” زنده می شود. این فیلم زندگی هرناندز را شرح می دهد زیرا او در امتناع از حضور در ماموریت شاتل فضایی STS-128 متحمل شد.

آخرین خبرها

  • فضانورد سابق ناسا از انتشار شاتنر به فضا هیجان دارد
  • والگرینز در سرقت 5 فروشگاه دیگر سانفرانسیسکو دست داشت
  • تقلید “عجیب” رابین ویلیامز از جیمی کوستا طرفداران را تشنه فیلم بیوگرافی می کند
  • بانفیلد: کرونر تصمیم می گیرد گابی پتیتو را به دلیل تحریک اعدام کند
  • ویدئوی قدرتمند تخریب مسافران یک پرواز و سایر مسافران را نشان می دهد: “من گلویت را می برم”