فعالیت های کالری سوزی: ۵ فعالیت سرگرم کننده برای کالری سوزی که می توانید با کودکان خود انجام دهید

یافتن فعالیت های کالری سوزی عالی می تواند یک کار دلهره آور باشد به خصوص اگر عادت به سوزاندن کالری در برنامه معمول خود نداشته باشید. در اینجا ما ۵ مورد از بهترین فعالیت های کالری سوزی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت که می توانید به تنهایی یا با دوستان و خانواده از آنها لذت ببرید.

۱. پیاده روی

اگر در کنار کوه ها یا یک منطقه حفاظت شده طبیعی زندگی می کنید، احتمالاً از قبل از این موضوع آگاه هستید. پیاده روی یک شکل عالی برای سوزاندن کالری و لذت بردن از طبیعت است. این مزیت دو برابری دارد که می‌توانید عضلات اصلی خود را تمرین دهید و همچنین ریه‌ها را با هوای تازه تمیز کنید. به همین دلیل است که آن را در صدر فهرست فعالیت های کالری سوزی ما قرار می دهد.

۲. صخره نوردی

برای لذت بردن از برخی هیجانات و انجام برخی صخره نوردی لازم نیست به کوه بروید. اکثر مراکز شهری اکنون دیوارهای صخره ای خود را باز می کنند که می توانید از آنها بالا بروید. این یک فعالیت کالری سوزی عالی است که همچنین هیجان‌انگیز است، زیرا به شما هیجان بیشتری از زمین خوردن می‌دهد، حتی اگر با طناب زدن مطمئن باشید. این یکی دیگر از فعالیت های عالی است که می توانید با دوستان و خانواده خود از آن لذت ببرید، یا اگر می خواهید به تنهایی در نزدیکترین دیوار صخره ای خود به آن بروید.

۳. کارتینگ

اگرچه ممکن است کارتینگ زمانی که به سوزاندن کالری فکر می‌کنید در ذهن بسیاری از افراد نباشد، اما به دلیل فشار شدید نگه داشتن کارت در مسیر در لیست ما قرار دارد. این به شما یک تمرین خوب برای بازوها می دهد و همچنین هوش شما را تیز نگه می دارد. انجام یک ساعت دور دور مدار با هر تمرینی برای بازوهایی که فکرش را می کنید برابری می کند، بعلاوه لذت بیشتری خواهد داشت.

۴. جت اسکی

خورشید، شن، امواج و یک جت اسکی. واقعا ترکیب بهتری وجود ندارد. ممکن است فکر کنید که جت اسکی نباید در لیست فعالیت های کالری سوزی قرار گیرد، اما اشتباه می کنید. در حالی که روی جت اسکی نشسته اید، باید وزن خود را واقعاً در مرکز نگه دارید و مطمئن شوید که زمین نخواهید خورد. شما دائماً در حال مبارزه با امواج هستید و به چهار نفر خود تمرینی عالی شبیه به اسب سواری می دهید. این قطعا یک راه سرگرم کننده برای سوزاندن کالری است و در لیست فعالیت های سرگرم کننده کالری سوزی ما به شدت توصیه می شود.

۵. اسکیت روی یخ

چه در اسکیت روی یخ مهارت داشته باشید یا نه، باید بپذیرید که اسکیت روی یخ بسیار سرگرم کننده است. حتی با تمام سقوط ها اسکیت روی یخ این مزیت را دارد که به بدن شما یک تمرین عالی می دهد تا تعادل شما را حفظ کند، شما باید برای قوی نگه داشتن قلب خود را حفظ کنید. این تضمین می کند که عضلات شما یک تمرین عالی داشته باشند و به سرعت کالری بسوزانند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر