فواید مصرف اوریدین – بلاگ Credihealth


یوریدین که تکه ای از اسید ریبونوکلئیک (RNA) است، این توانایی را دارد که تعدادی از مزایای سلامتی مختلف را برای افرادی که آن را مصرف می کنند، ارائه دهد. برخی از این موارد در زیر با جزئیات بیشتر به تفصیل آمده است تا بتوانید تعیین کنید که آیا چیزی است که برای شما ارزش دارد یا خیر.

آسیب و درد عصبی

شواهد حاصل از آزمایشات بالینی نشان می دهد که وقتی یوریدین با ویتامین B12 و اسید فولیک ترکیب می شود، می تواند درد مرتبط با نوروپاتی محیطی را کاهش دهد. همچنین در کاهش تعداد مناطقی که تحت تأثیر قرار می گیرند موفق است. این اثرات توسط کارآزمایی‌ها و مطالعات متعدد دیگری که به شرایطی از جمله سندرم تونل کارپال و نوروپاتی دیابتی پرداخته بودند، تأیید شده‌اند. از آنجایی که یوریدین همیشه در طول این تحقیق به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار گرفته است، علم هنوز نمی تواند به طور قطعی بیان کند که آیا به تنهایی تأثیر کافی بر این شرایط دارد یا خیر.

به خواب کمک می کند

اوریدین به طور طبیعی در وجود دارد شیر مادر انسان و نقش مهمی در کمک به نوزادان برای داشتن خواب با کیفیت دارد. تحقیقات نشان می دهد که وقتی نوزادی یوریدین را درست قبل از خواب می خورد، احتمال اینکه در طول شب تمام طول شب بخوابد بسیار بیشتر از زمانی است که هیچ یک از این ماده شیمیایی را نداشته باشد. با این حال، این فقط کودکان نیستند که برای بهبود خواب کار می کنند – همچنین مشخص شده است که به بزرگسالان نیز کمک می کند. اینکه دقیقاً چگونه می تواند این کار را انجام دهد نیاز به تحقیق بیشتری دارد، زیرا هنوز توسط علم به این موضوع توجه نشده است.

اختلال دوقطبی و افسردگی

علوم زیادی برای بررسی اثرات یوریدین برای درمان علائم مشکلات روانی، مانند افسردگی و اختلال دوقطبی – به ویژه در نوجوانان انجام شده است. از مطالعات مختلف مشخص شده است که این ماده شیمیایی عملکرد میتوکندری را بسیار بهبود می بخشد، چیزی که تصور می شود در مغز افرادی که دوقطبی هستند به خطر بیفتد. همچنین نشان داده شده است که اوریدین ساختار اعصاب غشای سلولی را بهبود می بخشد – این چیزی است که می تواند در افرادی که از اختلالات دوقطبی رنج می برند تغییر دهد.

بیماری ریه

دارویی به نام یوریدین تری فسفات (UTP)، در ترکیب با آمیلوراید، نشان داده است که موکوس چسبنده در ریه‌های مبتلایان به فیبروز کیستیک را پاک می‌کند، بنابراین تنفس را برای آنها آسان‌تر می‌کند. UTP هنگامی که با مسدود کننده های کانال سدیم ترکیب شود نیز به همان اندازه موثر است. نشان داده شده است که این ماده شیمیایی نه تنها به افراد مبتلا به بیماری‌های جدی مانند فیبروز کیستیک کمک می‌کند، بلکه به مشکلات سلامتی خفیف‌تری نیز کمک می‌کند. برونشیت. با این حال، این کارآزمایی‌ها تاکنون فقط بر روی گروه‌های نمونه کوچک انجام شده‌اند و بنابراین به تحقیقات عمیق‌تری نیاز دارند تا بتوان در مورد اثرات یوریدین نتیجه‌گیری کرد.

اگر پس از مطالعه فقط برخی از مزایای بی شماری که مکمل ارائه می دهد، می خواهید برخی از آنها را بخرید و خودتان آن را امتحان کنید، سپس پیوند را دنبال کنید تا برخی از آنها را به دست آورید – https://rawpowders.co.uk/uridine. در حال حاضر افراد زیادی وجود دارند که از مزایای این مکمل بهره می برند، پس چرا در بهبود عملکرد شناختی خود به آنها نپیوندید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر