22
مهر

فیس بوک سیاست آزار و اذیت خود را برای محافظت از شماره ها گسترش داده استMENLO PARK ، کالیفرنیا (AP) – فیس بوک سیاست آزار و اذیت خود را برای حذف محتواهای مضرتر گسترش می دهد ، این شرکت روز چهارشنبه در پی اصلاح شهادت یک جاسوس در کنگره که غول رسانه های اجتماعی را متهم کرد که اقدامات کافی را برای متوقف کردن محتوای مضر انجام نداده است ، در کنگره اعلام کرد. به

از طریق یک سیاست آزار و اذیت جدید و دقیق تر ، فیس بوک محتویات توهین آمیز یا سوء استفاده از عموم مردم ، از جمله افراد مشهور ، مقامات منتخب و دیگران را در ملأعام ممنوع می کند. سیاست های موجود در حال حاضر محتوای مشابه در مورد افراد خصوصی را ممنوع کرده است.

تغییر دیگر حفاظت بیشتر در برابر آزار و اذیت فعالان ضد دولتی ، روزنامه نگاران و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان را افزایش می دهد. در بسیاری از کشورها ، آزار و اذیت رسانه های اجتماعی به منظور سکوت خبرنگاران و فعالان مورد استفاده قرار گرفته است.

سرانجام ، این شرکت مستقر در منلو پارک ، کالیفرنیا ، اعلام کرده است که همه مزاحمت های هماهنگ را که در آن گروهی از کاربران کاربر دیگری را آزار می دهند ، ممنوع می کند. این تغییر برای همه کاربران اعمال می شود.

آنتیگونه دیویس ، رئیس امنیت جهانی فیس بوک ، در یک پست وبلاگی نوشت: “ما اجازه تجاوز و آزار و اذیت در بستر خود را نمی دهیم ، اما وقتی این اتفاق می افتد ، ما اقدام می کنیم.”

این تغییر در میان انتقادات گسترده از استقبال شرکت از سخنان نفرت انگیز ، اطلاعات غلط و محتوای بد صورت گرفت. شبهات آزار و اذیت از خشونت جوانان در اینستاگرام گرفته تا سوء استفاده گروه های سیاسی و مخالف.

هفته گذشته ، فرانسیس هاوگن ، دانشمند سابق داده های فیس بوک ، به کنگره گفت که این شرکت در انجام مسئولیت خود در زمینه انتشار محتوای مضر بسیار کم عمل کرده است و اغلب مزایایی را نسبت به منافع کاربران خود انتخاب می کند.

چند روز بعد ، این شرکت اعلام کرد که ویژگی های جدیدی را طراحی می کند که برای محافظت از کودکان طراحی شده است ، از جمله تشویق آنها به استراحت روی صحنه.

افراد مشهور ، حتی کسانی که از فیس بوک و اینستاگرام سود می برند ، از انتقاد از این شرکت خجالت نمی کشند.

سلنا گومز ، خواننده و بازیگر ، در مصاحبه ای که امسال با آسوشیتدپرس انجام داد ، گفت که آنها در سال 2017 پس از واکنش یک پسر 12 ساله به یکی از پست های اینستاگرام گومز ، مجبور شدند شرکت های فناوری مانند فیس بوک را مجبور کنند وب سایت های خود را تمیز کنند. برو خودتو بکش ”

او گفت: “این نکته ای است که من به آن اشاره کردم.” “من نمی توانستم آنچه را دیدم تحمل کنم.”