22
مهر

قاضی امیدوار بود روبرت دورست را به جرم قتل بهترین دوستش به حبس ابد محکوم کند.لوس آنجلس (AP) – محاکمه قتل روبرت دورست به مدت دو سال با مشکل روبرو شده است. محکومیت وی مختصر بود و ممکن است آتش بازی بین دادستان و وکیل مدافع نداشته باشد.

ظاهراً وارث نیویورکی پنجشنبه به دلیل قتل شخص اول دوست دخترش ، سوزان برمن ، بدون پرداخت دستمزد به حبس ابد محکوم می شود.

لوری لوونسون ، استاد دانشکده حقوق لویولا ، گفت: “قاضی در حال حاضر whodunnit را مشاهده کرده است ، حکم مشخص است.” “من مطمئن نیستم که چیزهای بیشتری برای گفتن (دادستان) باقی مانده است.”

دورست 78 ساله ماه گذشته در دادگاه عالی لس آنجلس به اتهام تیراندازی به برمان بدون امتیاز پشت در خانه اش در لس آنجلس درست قبل از کریسمس 2000 محکوم شد.

محاکمه در مارس 2020 آغاز شد و به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر ایالات متحده به مدت 14 ماه به تعویق افتاد و محاکمه پایان یافت. هیئت منصفه در ماه مه آغاز شد و در 17 سپتامبر گذشته به رای خود رسید.

برمان ، دختر یک شورشی لاس وگاس ، یکی از محرمانه قدیمی دورست بود که آماده می شد به پلیس بگوید وقتی شوهرش در سال 1982 در نیویورک مفقود شد ، به او یک چیز عجیب و غریب داد.

کتی دورست هنوز پیدا نشده است. روبرت دورست هنوز در جرم جنایت برای ناپدید شدن متهم نشده است.

اما پس از محکومیت وی در مرگ برمن ، که متکی بر شواهدی مبنی بر قتل همسرش بود ، یک دادستان نیویورک اکنون آماده است تا علیه وی در قتل وی اتهام بزند.

دورست در پرونده ایالت لس آنجلس شهادت داد و منکر کشته شدن همسرش یا برمن شد ، اما گفت اگر این کار را بکند دروغ می گوید.

خانواده کتی مک کورمک دورست امیدوار بودند روز پنجشنبه در دادگاه در مورد خسارت آنها اظهار نظر کنند ، اما بر اساس ایمیلی که به وکیل آنها ارسال شد ، دادستان این درخواست را رد کرد.

رابرت آبرامز ، وکیل دادگستری گفت که خانواده مک کورمک ناامید شده اند و او خشمگین شده است. او گفت که خانواده در حکم حاضر نمی شوند.

آبرامز گفت: “خانواده ها قرار نیست 3000 مایل را طی کنند تا در تولیدات هالیوودی نقش داشته باشند و بنشینند و نتوانند درباره تاثیر قربانیان خود اظهار نظر کنند.” زندگی آنها و آنها 40 سال رنج کشیدند. ”

سخنگوی دفتر وکالت هیچ پیامی برای اظهار نظر نیاورد.

Levenson گفت که آیا کتی دورست قربانی پرونده لس آنجلس است چرا که روبرت دورست متهم به قتل نشده است. اجازه دادن به خواهران و برادرانش برای صحبت در حکم ، مشکل دیگری در احضار ایجاد می کند.

وکلا قصد دارند پنجشنبه در دادگاه جدید بحث کنند و می گویند شواهد کافی برای اثبات پرونده وجود ندارد و 15 روش را که قاضی آن را اصلاح کرده است ذکر می کنند.

لوونسون گفت که این حرکت برای دور نگه داشتن مسائل تجدیدنظر طراحی شده است و ممکن است موفقیت آمیز نباشد ، اگرچه برخی از ادعاهای وی ممکن است مورد توجه دادگاه عالی قرار گیرد.

متهمان می گویند قاضی مارک ویندهام وقتی قاضی به خانه فرستاده می شد و پرونده به تعویق می افتاد باید تخلف می کرد. آنها گفتند مدت زمان تاخیر بی سابقه است.

بیشتر موضوعات دیگر پیرامون پذیرش شواهد است ، مانند اجازه دادن به دادستان ها برای شهادت دادن اینکه دورست همسایگان خود را در دورستون ، تگزاس در سال 2001 کشت و اجساد آنها را مثله کرد و آنها را بیرون انداخت. این مناطق. دورست پس از شهادت اینکه موریس بلک اسلحه را بیرون کشیده و در جریان مبارزه برای اسلحه اعدام شد ، به قتل عمد محکوم شد.

آنها همچنین به شهادت و نمایشگاه هایی که هنگام دستگیری دورست در نیواورلئانز در سال 2015 در معرض نمایش گذاشته شده بود اعتراض کردند ، او ماسک ، یادداشت های جعلی ، مواد مخدر ، 40 هزار دلار پول نقد و یک اسلحه دستی در اتاق هتل خود داشت.

آنها همچنین از نمایش فیلمی بر اساس زندگی دورست و مستند شش قسمتی “The Jinx: The Life and Crims of Robert Durst” به داوران خودداری کردند.

لوونسون گفت ، برای محدود کردن تعداد موارد تجدیدنظر ، ممکن است دادستان در آزادی آنها خویشتندار باشد ، به ویژه وقتی که زمان دادگاه تعیین شده است.

جان لوین ، معاون دادستان ناحیه پس از اطمینان از اینکه چه چیزی به دورست خواهد گفت ، از او سال شد.

لوین ، که خشونت آمیز بود و اغلب با وکیل مدافع دیک دگرین در شش سالی که به عنوان محکومیت شناخته شد نزاع داشت ، در ابتدا گفت که هیچ حرفی برای گفتن به این مرد ندارد. او سالها تحت تعقیب بود.

او سپس دورست را “روان پریشی خودشیفته” نامید که “همسرش را کشته و … برای سرپوش گذاشتن همیشه مجبور به کشتن بوده است”.

وی 78 سال دارد. او مدتهاست در سفر است. “لوین گفت. او تجربه زیادی داشت ، می دانید که کتی 30 ساله نشد. اگر متعادل بود ، با توجه به آنچه انجام داد ، زندگی بیشتری از آنچه مجاز بود به دست آورد. ”

آخرین خبرها

  • سگ های ممنوعه زندگی جدیدی را پیدا می کند که در نیروی انتظامی در کانزاس پاداش می گیرد
  • “همانطور که در TikTok دیده می شود”: این برنامه به یک فروشگاه خرده فروشی تبدیل شده است
  • قاضی امیدوار بود روبرت دورست را به جرم قتل بهترین دوستش به حبس ابد محکوم کند.
  • نگهبان بیکار NYPD به دوست دخترش شلیک کرد و زن دیگری را در خانه اش در بروکلین کشت
  • جان گرودن توسط تیم تمپا بی بوکنیرز اخراج شد