قبل از سفر به اروپا، نرخ حساب خود را بررسی کنید!


اگر کشوری که از آن بازدید می کنید، عضو اتحادیه شینگن است، باید ویزای شینگن دریافت کنید. شرایط ویزای شینگن اغلب مانند کشورهای شینگن است.

به طور کلی آشنایی با جدیدترین جاذبه های گردشگری اسپانیا، ایتالیا و اتریش می تواند مفید باشد. پس با کل این پست همراه باشید تا همه آنچه را که باید در مورد این مقاله بدانید به شما بگویم.

شرایط لازم برای سفر به اسپانیا

اگر به دنبال قیمت توریستی در اسپانیا هستید، باید بدانید که اخذ ویزای شینگن فرانسه مستلزم چندین شرط است که به شرح زیر است:

۱. تاریخچه سفر: توصیه می شود قبل از سفر به اسپانیا حداقل از چند کشور یا کشور آسیایی دیدن کنید، زیرا این سابقه سفر به مقامات ویزا ثابت می کند که شما برای مقاصد گردشگری وارد این کشور می شوید.

۲. تغییر حساب و توانمندسازی مالی: مقدار پول مورد نیاز برای هر نفر حدود ۲۰۰ میلیون گوجه می باشد برای تغییر حساب ۳ ماه گذشته بررسی می شود. هرچه تعداد شرکت های شما بیشتر باشد، ویزای شما بهتر خواهد بود.

۳. ایجاد شده به عنوان یک گروه سفر: از آنجایی که اقدام فردی شما باعث می شود که مقامات ویزا به بازگشت شما اعتماد نکنند و شما را رد کنند، بهتر است از موسسه یا فروشنده درخواست ویزا کنید.

پردازش ویزای شما حدود ۲۱ روز طول می کشد و بهتر است ۱ تا ۶ ماه قبل از سفر برای ویزای شینگن اقدام کنید. اگر قصد دارید به صورت گروهی یا از یک کشور شینگن دیگر به اسپانیا سفر کنید، ویزا برای سفر با اسپانیا نیز دریافت کنید.

شرایط لازم برای سفر به ایتالیا

ایتالیا نرخ مشارکت پایینی دارد. اما اگر می خواهید یک سفر تابستانی به ایتالیا داشته باشید، باید استانداردهای زیر را رعایت کنید.

۱. روش های مالی: قبل از اقدام به اسباب کشی حتما موجودی حساب خود را بررسی کنید زیرا برای هر نفر ۲۰۰ میلیون تومان روش مالی محسوب می شود. طرح مالی باید به یورو صادر و توسط رئیس اداره چاپ و امضا شود.

۲. تغییر حساب: برای مقامات ویزای سفارت ایتالیا، تغییر حساب کاربری شما در ۳ ماه گذشته ضروری است. تغییر حساب، مقدار ورودی و خروجی پول مهم نیست، فقط تعداد تراکنش ها باید بیشتر باشد.

۳. تاریخچه سفر: اگر برای توریست های ایتالیایی درخواست ویزا می دهید، قبل از درخواست ویزای خود مطمئن شوید که تعدادی سفر خارجی داشته اید تا به مقامات ویزا ثابت کنید که هدف از سفر شما به ایتالیا توریستی است.

مدارک شما باید توسط دارالترجمه رسمی به انگلیسی ترجمه شود.

شرایط لازم برای سفر به اتریش

زمان سفر فرا رسیده است و احتمالا به دنبال قیمت تور اتریش هستید. اخذ ویزای اتریش نیازمند شرایط متعددی است که در اینجا به شرح آن می پردازیم.

۱. پروانه کار و بیمه تامین اجتماعی: این مدارک برای جلب اعتماد مقامات ویزا پس از بازگشت شما مورد نیاز است.

۲. ظرفیت مالی و تبدیل حساب: میزان توانمندسازی مورد نیاز برای هر نفر حدود ۲۰۰ میلیون گوجه فرنگی است، تغییر در ۳ ماه گذشته نیز برای مقامات ویزا مهم است اما تعداد تراکنش ها مهم است نه داخل و خارج.

۳. ارائه تاریخچه سفر قابل قبول: سابقه سفر مقامات ویزا تایید می کند که هدف شما بازدید از اتریش توریستی و بازگشت به کشور خود پس از اتمام سفر است.

سرانجام….

از آنجایی که گرفتن ویزای این کشورها ممکن است دشوار باشد، بهتر است از فرانسه وارد شوید و به یکی از این ۳ کشور سفر کنید.

آژانس ژیوار یکی از آژانس های ثبت سفارت فرانسه است که می توانید از طریق آژانس جیوار برای ویزای ۱۰۰% اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ژیوار مراجعه و یا با شماره تلفن ۵۴۷۹۵۰۰۰ ۰۲۱ تماس بگیرید.