لوگوی بیرانوند برای بازیکنان/ ایران در جمع ۸ تیم اخیر جام جهانیعلیرضا بیرانوند دروازه بان مصدوم تیم ملی ایران پس از برتری ۲ بر صفر ایران مقابل ولز گفت: بردیم و بازی خوبی بود. خوشحالم و حس خوبی داریم. همه مردم ایران از این پیروزی خوشحال بودند و قرار نبود به ولز ببازیم. ما مستحق برد بودیم و بازیکنان راضی نبودند.

وی ادامه داد: اگر توپ های ما به گل تبدیل می شد زود به گل می رسیدیم و خوشحالم که توانستیم ولز را شکست دهیم.

بیرانوند درباره ایستادن در دروازه تیم ملی در دیدار بعدی بیان کرد: شرایط خیلی خوبی دارم و هر روز بهتر می شوم. ۲ تا دماغم شکست اما امروز ورم کم شده و میخواهم بهبود پیدا کنم و فردا به تمرین گروهی خواهم رفت. امیدوارم در بازی بعدی با توانایی کادر فنی در تیم باشم.

وی درباره شانس صعود ایران از گروهش گفت: با این حال بازی بعدی مقابل آمریکا مهم است و از آنجایی که ولز را شکست دادیم، شانس زیادی برای صعود داریم. معتقدم اگر صعود کنیم تا یک چهارم نهایی می رویم.

دروازه بان تیم ملی درباره اینکه دوست دارد برای ولز بازی کند؟ وی گفت: دوست داشتم حتی در جایی که کتک خوردم برای تیم بازی کنم، می خواستم ادامه دهم اما از خواب بیدار شدم، خیلی زخمی شده بودم و خون از بینی ام به دهانم می آمد و نمی توانستم نفس بکشم. . اما پزشکان فیفا در گزارش خود احتمال ضربه مغزی را مطرح کردند و من نباید ۵ یا ۶ روز تمرین کنم و بازی کنم، به سرمربی تیم گفتم که می توانم با این ماسک بازی کنم اما سرمربی تیم این کار را نکرد. آن را داشته باشد.

وی درباره حلقه وحدت ملی پس از شکست مقابل انگلیس و صحبت های کی روش تصریح کرد: دلیل اصلی این پیروزی همین اتحاد بود و تصمیم گرفتیم ولز را ببریم و اعضای اتحاد این گروه به ما کمک کردند.

بیرانوند در نهایت گفت: قبل از بازی با حسینی صحبت کردم. او شرایط سختی داشت و فشار زیادی روی او بود، اما خوشحالم که به تیم کمک کرد و امیدوارم همین عملکرد در تیم ملی هم ادامه داشته باشد.