لو رفتن قرارداد سرمربی جدید استقلال – خبرگزاری مدارا


بر اساس گزارش ها دکه روزنامه مدارا؛ خیلی ها فکر می کنند تعداد قراردادهای ساپینتو و استقلال خیلی زیاد است، در صورتی که به گفته رسانه های پرتغالی، این مربی در کشورش بهره وری بالایی نداشت. او در دوران استقلالش حاضر شد برای اولین سالی که هدایت این گروه معروف را بر عهده بگیرد، حدود ۴۵۰ هزار دلار هزینه کند. همانطور که می دانید سال دوم قرارداد او قراردادی است و طرفین باید در سال اول راضی به همکاری باشند و سال دوم قرارداد با شرایط مالی جدید و افزایش ۲۰ درصدی تمدید خواهد شد.

قرارداد ۴۵۰ هزار دلاری ساپینتو نشان می دهد که او چنین محصولی را در کشورش نداشت و حالا می خواهد در ایران و استقلال با چالش جدیدی روبرو شود. البته قرارداد دستیاران ساپینتو چندان گسترده نخواهد بود و او باید هر چه زودتر اسامی دستیاران خود را به باشگاه استقلال اعلام کند. مرد پرتغالی درباره توافق مالی خود گفت: مشکلی وجود ندارد و ما قبلا در این مورد به توافق رسیده ایم. انگیزه مالی هم برای کار در ایران دارم، اما انگیزه بیشتری برای موفقیت دارم و می‌خواهم با این تیم سرشناس رقابت کنم که ۱۰۰ هزار نفر آن رقابت‌هایشان را جشن می‌گیرند.

پول قرارداد سرمربی جدید استقلال لو رفت

جالب اینجاست که قرارداد ساپینتو زیر نظر فردی مثل استراماچونی است و حالا باید دید او برخلاف استرا تا پایان فصل استقلالی می ماند یا خیر. نکته مهم در مورد حضور یک مربی خارجی این است که برخی از هواداران استقلال چندان به موفقیت او خوشبین نیستند، اما برخی معتقدند از آنجایی که استخوان های کلیدی این تیم مدتی باقی مانده است، ساپینتو برای تکرار کار سختی نخواهد کشید. موضوع قلدر

یکی از مسئولان باشگاه استقلال در این خصوص گفت: قرارداد ساپینتو N منطقی است و چنین گزینه هایی ندارد. ما بسیار امیدواریم که آنها در ایران موفق شوند و اصلاً به چنین گلایه ها و مسائلی فکر نمی کنیم. آقای ساپینتو اهل یک کشور فوتبالی است و قطعا تاثیرات حضور او در استقلال را خواهیم دید. ما معتقدیم بهترین بازیکنان ایران در استقلال هستند چرا که بدون شکست این تیم را برده اند و حالا با اقداماتی که او انجام داده است تلاش می کنیم استقلالی ها حتی آسیا حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند و در نهایت ستاره سومی برای عاشقان تولید کنیم.