23
مهر

مارین پس از انتقاد از رسانه های اجتماعی به نقض قوانین نظامی اعتراف کرد(نیوز نیوز در حال حاضر) – یک سرهنگ سرهنگ به قاضی نظامی گفت که روز پنجشنبه به دلیل بی احترامی به افسران ارشد مجرم شناخته شد.

سرهنگ دوم استوارت شلر با انتشار ویدئویی در چندین شبکه اجتماعی از رهبران نظامی و جو بایدن ، رئیس جمهور وقت ، هنگام خروج کشور از افغانستان کشنده شد.

قرار است روز جمعه حکم وی اعلام شود. دادستان ها پیشنهاد می دهند که شلر به پرداخت ماهیانه 5000 دلار حقوق به مدت شش ماه دستور دهد.

شلر درخواست آزادی افتخاری از ارتش را دارد.

سرهنگ دوم تونی شفر که در جلسه استماع شلر شهادت داد ، گفت که موضوع در این پرونده میدانی است و نه عمل.

شفر در این باره به “The Donlon Report” نیوزنیات گفت: “دلیل اینکه او همه چیز را جمع آوری کرد این است که من معتقدم که این یک درخواست مشروع از سوی اداره زندان وی برای یک سری شکست های مادی بوده است.”

شفر و حتی والدین شلر معتقدند که ارتش می خواهد از مشکلات خارج شود.

مادر استوارت شلر ، کتی شلر ، ماه گذشته به “NewsNation Prime” گفت. “او می داند که شما نیز باید این کار را انجام دهید. وظیفه شما این است که مافوق خود را پاسخگو بدانید.”

برخی از افرادی که در محاکمه سخنرانی کردند ، از جمله جمهوری خواهان مارجوری تیلور-گرین و لویی گمرت ، شلر را تحسین کردند و از رهبر نظامی خواستند به خاطر جدایی مجازات شود.

شلر قبل از پرتاب شدن به تیپ سه شلیک کرد و پنجشنبه اعتراف کرد که دستور ماندن به او داده شده است ، اما به هر حال ادامه داد.

“سرهنگ شلر برخاست و گفت:” من در برابر اعمال خود بسیار مسئول هستم. من انتظار دارم مدیران ارشد مسئولیت خود را بر عهده بگیرند. “شفر روز پنجشنبه در” The Donlon Report “گفت.” و این همان جایی است که او اکنون در آن قرار دارد. “

آخرین خبرها

  • مارین پس از انتقاد از رسانه های اجتماعی به نقض قوانین نظامی اعتراف کرد
  • اعتراضات واکسن ، تورم و محاکمه نظامی برای قتل بایدن
  • افزایش قیمت سوخت خواستار احیای برخی از شهرهای تگزاس است
  • دادگاه به تگزاس اجازه می دهد تا به ممنوعیت سقط جنین ادامه دهد
  • آیا جنبش “بازپرداخت پلیس” متوقف شده است؟