22
مهر

“مامان ، این برای تو است”: لایحه ای که به دوربین ها در خانه های سالمندان اوهایو نزدیک به قانون قبلی اجازه می دهدCLEVELAND (WJW)-قانونی که به خانواده های اوهایو اجازه می دهد در اتاقهای عزیزان خود در خانه های سالمندان دوربین نصب کنند ، یک قدم به تبدیل شدن به یک قانون جدید در ایالت نزدیک است.

این لایحه که به طور غیر رسمی به عنوان قانون استر شناخته می شود ، کار مردی در شمال شرقی اوهایو بود که مادرش قربانی خشونت سالمندان بود.

داستان پس از آن شروع شد که خانواده استر پیسکور 78 ساله ، تحت تأثیر افسردگی ، او را مجبور کردند در خانه سالمندان در کلیولند نگهداری شود. با گذشت زمان ، آنها علائم سوء استفاده را مشاهده کردند.

استیو پیسکور به WJW ، NewsNation گفت: “مادرم نمی تواند به من بگوید چه مشکلی دارد ، اما من شروع به دیدن کبودی و چیزهای مختلف روی او کردم و این باعث شد که دوربین را روشن کنم.”

پس از اینکه پسر استر دوربین مخفی را در اتاق خود در خانه سالمندان نصب کرد ، هشت پرستار ویدئویی تکان دهنده از سوء استفاده مادر خود گرفتند.

اقدامات این دو دستیار آنقدر خشن بود که به جرم آزار و اذیت سالمندان محکوم و روانه زندان شدند.

استیو گفت: “این فقط یک سوءاستفاده وحشتناک بود و تأثیر منفی بر من و خانواده ام داشت.”

او برای کمک به سایر خانواده ها در مواجهه با این کابوس ، در سال 2011 با قانونگذاران اوهایو در مورد ایجاد یک قانون جدید که به خانواده ها این امکان را می دهد که دوربین های نظارتی را در اتاق اقوام مسن نصب کنند ، مراجعه کرد.

او آن را قانون استر نامید.

استیو می گوید: “اگر من این گزینه را برای قرار دادن دوربین در اتاق مادرم داشتم ، هیچکس از آن استفاده نمی کرد زیرا می توانستم مراقبت های او را زیر نظر داشته باشم.”

طی 10 سال آینده ، استیو از خانه خود در منطقه Old Brooklyn Cleveland عبور کرد ، اما در طول این سالها همیشه موانعی در خیابان کلمبوس وجود داشت که مانع از اجرای قانون توسط قانون شد.

از جمله موارد دیگر ، اعضای مجمع عمومی از وضع قانون در صنعت خصوصی پرستاری خودداری کردند.

استیو می گوید: “زمانی بود که احساس می کردی می خواهی بروی ، می خواستی دستت را دراز کنی و بگویی” بگذار شخص دیگری این کار را انجام دهد ، می دانی که ارزشش را ندارد “.

اما یکی از حامیان آخرین نسخه قانون استر ، سناتور ایالتی نیکی آنتونیو – (د) لیک وود ، گفت که این قانون تأثیر مهمی در زمان شیوع ویروس کرونا داشته است. به همین دلیل است که قانونگذار ایالت اوهایو آن را تصویب کرد و کمیته مجلس در حال بررسی آن است.

آنتونیو به WJW می گوید: “به نظر می رسد این یک راه آسان برای ارائه برخی ابزارها برای خانواده ها است تا بتوانند از عزیزان خود محافظت کرده و با آنها ارتباط برقرار کنند.

استیو گفت فرماندار مایک مایک به او گفت که از استفاده از دوربین در خانه های سالمندان برای جلوگیری از سوء استفاده از سالمندان حمایت می کند و گفت که اگر تصادفا میز خود را تصویب کند ، این لایحه را امضا می کند.

“ساعت شلوغی” را امشب ساعت 6 / 5c در NewsNation تماشا کنید.

یک قدم به درک قانون استر نزدیک شد ، استیو گفت هر بار که در سفر 10 ساله خود سفر می کرد ، حضور مادرش را احساس می کرد.

“شما می دانید که من می توانم نگاه کنم و بگویم ،” مامان ، این برای تو است. ” هر زمان که این دوربین ها وارد می شوند ، می دانند که این قانون استر است. “

آخرین خبرها

  • “مامان ، این برای تو است”: لایحه ای که به دوربین ها در خانه های سالمندان اوهایو نزدیک به قانون قبلی اجازه می دهد
  • اورگان شرط معلم جایگزین را برای مبارزه با کمبودها حذف کرده است
  • تازه ازدواج کرده های کالیفرنیایی چند ماه پس از حرکت اولین سانحه هوایی خود را از دست دادند
  • پاملا پس از برخورد با مکزیک فلج شد و به سمت تگزاس حرکت کرد
  • ESPN از حقوق بازی ورق دروغگو در روز دوشنبه دفاع می کند