ما در راه لغو حکومت صهیون در سرزمین عصر هستیم


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سربلندی جهانیان خاطره نیل را تا فرات امتداد می دهد اما اکنون در مسیر پایان دادن به رژیم صهیونیستی در منطقه زمانه هستیم.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم دف نوازی سنندج که به مناسبت ماه ربیع الاول برگزار شد، گفت: سنت پاسداشت مقدس که مردم عزیز کردستان دارند. سهم زیادی در آن دارد. خلق کردن، امروز یک فرهنگ رهایی بخش است.

وی افزود: قدرت کالا و تکیه بر فناوری سلاح به تنهایی عامل پیروزی نخواهد بود، بلکه حالت پیروزی مردم داشتن روحیه مقاومت است و این درسی است که مردم ایران معلم این امر بودند. مکتب مخالفت در دوران انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز در تمام دنیا ملت هایی که می خواهند خودشان را اداره کنند در این مدرسه درس می خوانند. با توجه به موقعیت خاص اقلیم کردستان، دشمن همواره آرزوی این نقطه از میهن اسلامی را داشته است، اما مردم کردستان و پیشمرگان کرد مسلمان در آینده نگری خود در برابر نقشه های تجزیه طلبانه دشمنان و در نتیجه هزاران شهید ایستادند. و مبارزان و آزاده در انقلاب تولید شدند.

وی خاطرنشان کرد: مایه سرافرازی دنیاست که ایده نیل تا فرات را در ذهن خود مطرح کرده اند اما با پیروزی انقلاب اسلامی این توطئه آنها خنثی شد و اکنون در راه هستیم. برای پایان دادن به پادشاهی صهیون مکان زمان اکنون دولت صهیونیستی دور تا دور آنها دیوارهای ۶ متری می خواهد و نقشه آنها از نیل تا فرات از بین رفته است و اگر این نقشه رژیم صهیونیستی محقق می شد، چیزی در جهان اسلام باقی نمی ماند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر به مردم ایران فشار وارد می شود به این دلیل است که مردم ایران نقشه های غرور جهانی را که نقطه اصلی صهیونیسم بین المللی است خنثی کرده اند.

سردار سلیمانی افزود: صهیونیسم می خواهد تمام دنیا را تحت کنترل درآورد و عرصه های اقتصادی، علمی و فرهنگی جهان را تحت نفوذ خود قرار داده است که در پروتکل ۲۲ صهیونیستی آمده است.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران در دوران دفاع مقدس از مرزهای سرزمینی، حرمت و آزادی پاسداری کرده و بیش از ۲۵۰ هزار شهید داده و خالق فرهنگ اعتلای عاشورا و ایثار و تحمل مسلمانان در دنیای امروز شد.

ملت ایران دارای نظام سیاسی مستقل مبتنی بر مردم سالاری اسلامی است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه سخنان خود گفت: مردم ایران دارای نظام سیاسی مستقل مبتنی بر مردم سالاری اسلامی هستند و کشور ایران در مسیر توسعه و توسعه قرار دارد.

سردار سلیمانی همچنین گفت: مردم ایران ملتی ماندگار نیستند و از توسعه و موفقیت عقب مانده اند و آنجا که راه مردم سالاری اسلامی و ارزش های امنیت مقدس را رها کرده ایم به موفقیت هایی رسیده ایم. در مناطقی که چند نفر سعی کردند از بانک جهانی سپرده بگیرند، با مشکل مواجه شدیم.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این شاهد تروریسم اقتصادی و ناکارآمدی در داخل کشور بوده ایم که بین فقیر و غنی فاصله ایجاد کرده است و اکنون در مسیر تغییر قرار داریم و بدون شک روزهای خوب نشان دهنده اقتصاد کشور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: هدف دولت سیزدهم تغییر اقتصاد کشور است و امیدواریم روند توسعه و فقرزدایی در استان هایی مانند کردستان تسریع شود.

سردار سلیمانی افزود: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا برای رفع فقر در استان هایی مانند کردستان به میدان آمد. ما در کشورمان در عرصه های مختلف به استقلال رسیده ایم و مایه الهام دیگر ملت های آزادیخواه جهان شده ایم.

سردار سلیمانی در بخشی از سخنان خود گفت: نهضت مقاومت انعکاسی از فرهنگ مقاومت مردم ایران و مردم کردستان است و نمی توان جلوی این فرهنگ را گرفت و این فرهنگ روز به روز قوی تر می شود و با وجود اینکه گسترش یافته است. خواسته های دشمن است و به عنوان زبانی رهایی بخش به ملت های مستضعف جهان کمک خواهد کرد.

رئیس سازمان بسیج مصطفین خاطرنشان کرد: جهاد روایتی با اخذ ودیعه از عرصه هنر باید مورد توجه قرار گیرد و بسیج در این زمینه نقش آفرینی کند. سلسله پیروزی ها برای جمهوری اسلامی و ملت ایران ادامه دارد زیرا مردم ایران حقیقت را می گویند.