محبوب ترین گزینه های مراقبت پزشکی برای دانش آموزان – وبلاگ Credihealth


تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) یا معمولاً به عنوان Obamacare در سال ۲۰۱۰، باعث شد میلیون‌ها آمریکایی به پوشش بهداشتی معقول دسترسی پیدا کنند. از آن زمان، محیط سیاسی تغییر کرده است و باعث تغییرات گسترده ای در برنامه امروز در ایالات متحده شده است. با این حال، دانشجویان انتخاب های متعددی از پوشش های بیمه ای دارند و از فرصت هایی برای پس انداز برای شهریه کالج و سایر نیازها بهره مند می شوند. اگرچه گزینه های زیادی برای پوشش ایمن وجود دارد، دانش آموزان اغلب در انتخاب پوشش مناسب دچار سردرگمی می شوند. برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد برنامه مناسب، EssayWritingService لیستی از محبوب ترین گزینه های مراقبت پزشکی برای دانشجویان را در اختیار شما قرار می دهد.

طرح ها را مقایسه کنید و انتخاب کنید که برای شما مناسب است

هنگام انتخاب از بین گزینه های مختلف مراقبت های بهداشتی، از شما خواسته می شود که نحوه تأثیر آنها بر هزینه و شبکه ارائه دهندگان خود را مقایسه کنید. به طور کلی، اگر برنامه های اضافی و انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید، هزینه بیشتری خواهید پرداخت. طرح ها بر اساس دسته بندی های مختلف بر اساس عوامل مختلف مقایسه می شوند.

  • اولاً، برنامه‌هایی وجود دارد که مستلزم آن است که در شبکه بمانید، مگر اینکه موقعیت اضطراری داشته باشید که نیاز به بررسی بیشتر داشته باشد.
  • دوم، در حالی که برخی از برنامه ها نیاز به ارجاع پزشک اولیه برای مراقبت های تخصصی دارند، برخی به شما امکان می دهند پرداختی مقرون به صرفه از جیب خود داشته باشید.
  • سوم، بر خلاف شرط دوم بالا، سایر برنامه‌ها شما را به حضور در شبکه محدود نمی‌کنند و این طرح به شما امکان می‌دهد تا پرداخت‌های مقرون‌به‌صرفه برای مراقبت در شبکه انجام دهید، و آن را به انعطاف‌پذیرترین پوشش برای دانشجویان تبدیل می‌کند.
  • چهارم، برنامه‌های دیگر از شما می‌خواهد که برای صلاحیت در شبکه بمانید، اگرچه همچنان بدون ارجاع به پزشک مراجعه خواهید کرد.
  • در نهایت، اگرچه سایر طرح‌ها هیچ محدودیتی در شبکه ندارند، اما برای دریافت مراقبت از پزشک خارج از شبکه، به یک ارجاع نیاز خواهید داشت. این پیش نیاز مستلزم آن است که پزشک شما برای هر گونه مراقبتی که نیاز دارید ترتیبی دهد.

علاوه بر مقرون به صرفه بودن، فرآیند ثبت نام، مکانیسم کار، و مزایای طرح از جمله عواملی هستند که تعیین می کنند کدام گزینه مراقبت در کالج را انتخاب می کنند. هنگام در نظر گرفتن این عوامل، ممکن است بخواهید یکی از طرح های زیر را انتخاب کنید.

مدیکید

صلاحیت برای Medicaid به ایالت شما بستگی دارد زیرا شما فقط در ایالت های منتخب بر اساس نیازهای درآمدی خود واجد شرایط خواهید بود. مدارک اضافی در سایر ایالت ها مانند ناتوانی و تعداد خانواده ممکن است اعمال شود. برای ثبت نام در Medicaid، برای جزئیات بیشتر به healthcare.gov مراجعه کنید. پس از ارسال مشخصات شخصی، سایت صلاحیت شما را مشخص می کند و شما را به آژانس ایالتی Medicaid ارجاع می دهد. از آنجایی که Medicaid توسط ایالت ها اداره می شود، برنامه های مراقبت رایگان تا کم هزینه را ارائه می دهد. با این حال، شرایط واجد شرایط بودن سختگیرانه است، اما این محدودیت ها بر اساس ایالت ها هستند.

از طریق کار

این پوشش برای افراد دارای مشاغل تمام وقت در دسترس است و قوانین در بین کارفرمایان مختلف متفاوت است. ثبت نام شامل پر کردن اطلاعات شما در یک فرم ساده در بخش منابع انسانی است، اما پوشش و گزینه ها ماهیت پوشش را تعیین می کند. به طور کلی، کارکنان حق بیمه خود را از طریق کسر چک یا پرداخت مشترک پرداخت می کنند. این طرح به دلیل مقرون به صرفه بودن در بین کارگران بهترین پوشش را دارد. دانش آموزانی که والدین یا همسرشان قبلاً در این طرح ثبت نام کرده اند می توانند به عنوان افراد تحت تکفل اضافه شوند. با این حال، در حالی که دانشجویان ممکن است حتی پس از از دست دادن شغل به این طرح ادامه دهند، به نظر می رسد پوشش “از طریق کار” نسبت به سایر پوشش ها پرهزینه باشد. همچنین برای دانش‌آموزان غیرعملی است که در حین تحصیل به طور تمام وقت، همانطور که برنامه حکم می‌کند، کار کنند.

بیمه درمانی کوتاه مدت

اکثر آمریکایی ها واجد شرایط این طرح می شوند. با این حال، از آنجایی که اکثر آژانس‌های بیمه حداقل محدودیت‌هایی را برای انواع طرح‌هایی که در این نوع ترتیبات لحاظ می‌کنند اعمال می‌کنند، بسیاری از واجد شرایط این طرح ممکن است پوششی دریافت نکنند. اگر می‌خواهید این طرح را به عنوان دانشجو انتخاب کنید، می‌توانید با یک کارگزار تماس بگیرید یا مستقیماً از یک آژانس بیمه خرید کنید. توجه به این نکته مهم است که همه ایالت ها این پوشش را ارائه نمی دهند. از نام آن، این طرح برای کوتاه مدت است و سیاست ها اغلب یک سال طول می کشد، اما می توانید هر زمان که بخواهید تمدید کنید. مزیت اصلی این طرح در میان سایر پوشش های مطابق با ACA، مقرون به صرفه بودن آن است. با این حال، با این طرح، مراقبت های زایمان، سلامت روان، خدمات توانبخشی یا داروهای تجویزی تحت پوشش قرار نخواهید داشت.

پوشش یارانه ای اوباماکر

این طرح همچنین به عنوان ACA شناخته می شود، تقریباً به هر آمریکایی اجازه می دهد تا از طریق بازار مراقبت های بهداشتی واجد شرایط باشد. برای ثبت نام باید در دوره آزاد ثبت نام کنید، اما اگر این فرصت را به عنوان دانشجو از دست دادید، گزینه ای برای ثبت نام در زمان ثبت نام ویژه وجود دارد. با این حال، از شما انتظار می رود جزئیات یک رویداد واجد شرایط مانند از دست دادن پوشش بهداشتی در گذشته را ارائه دهید. دانشجویان واجد شرایط ممکن است یارانه فدرال برای پرداخت حق بیمه ماهانه دریافت کنند. متوسط، برای واجد شرایط بودن برای یارانه ها و مقدار آن به اندازه خانواده و سطح درآمد شما بستگی دارد. اگرچه این طرح ها از طریق یک آژانس بیمه سلامت یا بازار در دسترس هستند، دومی شما را واجد شرایط دریافت یارانه می کند. جنبه منفی خرید از طریق این ترتیب این است که شامل مدارک زیادی برای اثبات وضعیت مالی شما به عنوان یک دانشجو است و این اغلب بر انتخاب بیمه در کالج تأثیر می گذارد.

بیمه والدین

یکی از بهترین گزینه‌های مراقبت از دانش‌آموز، بیمه والدین است که به دانشجویان اجازه می‌دهد در صورتی که زیر ۲۶ سال هستند، تحت پوشش والدین خود بمانند. باید به والدین خود یادآوری کنید که شما را در دوره ثبت نام ویژه یا آزاد به طرح اضافه کنند. این طرح به شما این امکان را می دهد که حتی پس از ۱۸ سال تحت نظر والدین خود بمانید، شغلی به دست آورید یا ازدواج کرده باشید تا زمانی که به ۲۶ سالگی برسید و دیگر واجد شرایط نباشید. همچنین اضافه کردن کودکان به این طرح ارزان تر از دریافت برنامه شماست. در صورت مسائل مالی، کسرها و مزایا برای صرفه جویی در هزینه شما در هنگام ثبت نام آزاد وجود دارد. با این حال، اگر قصد دارید در خارج از ایالت خود در کالج شرکت کنید، ممکن است دریافت مراقبت های درون شبکه چالش برانگیز باشد. علاوه بر این، اگر والدین شما طرح را از دست بدهند، شما نیز از پوشش محروم می شوید.

بیمه والدین

برای طرح بیمه درمانی دانشگاه ثبت نام کنید

این نمونه از پوشش های کالج که به هر دانشجوی ثبت نام شده در کالج اجازه می دهد به استثنای موارد نادر واجد شرایط باشد. تنها شرایط لازم برای این طرح این است که شما باید در کالج پذیرش شوید و دانشجویان در صورت داشتن پوشش در جای دیگری ممکن است از شرکت انصراف دهند. مزیت این طرح این است که شما واجد شرایط پوشش ضروری با قیمت پایین خواهید بود و در صورت مشکلات مالی می توانید با استفاده از کمک مالی هزینه طرح را پرداخت کنید. با این حال، این پوشش فقط در طول تحصیل شما قابل استفاده است و ممکن است در زمانی که دانشگاه ها خارج از جلسه هستند، واجد شرایط مراجعه به پزشک درون شبکه خود نباشید.

به عنوان یک دانش آموز، هنگام ثبت نام برای پوشش سلامت باید چندین انتخاب داشته باشید. با این حال، قبل از ثبت نام، باید واجد شرایط بودن، هزینه و برخی از مزایای این طرح ها را در نظر بگیرید. برای اکثر دانش‌آموزان، بیمه والدین برنامه نهایی است زیرا تا ۲۶ سالگی تحت پوشش خواهند بود. پس از ۱۸ سالگی نیز تحت پوشش قرار خواهید گرفتهفتم تولد حتی زمانی که همسر دارید در حالی که این باعث می‌شود که این طرح بیشترین اولویت را داشته باشد، باید مورد خود را در نظر بگیرید و از بین برنامه‌های مراقبتی شرح داده شده در این سند انتخاب کنید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/medical-assistance?utm_source=blog_acnetreat&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]درخواست پاسخ به تماس [/button]

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر