مراحل خرید از چین به زبان ساده


چین به دلیل تولیدی که در زمینه های مختلف انجام می دهد و محصولات مختلفی را به تمام کشورهای جهان صادر می کند به یکی از مراکز تجاری جهان تبدیل شده است، بنابراین بسیاری از بازرگانان می روند. از چین خرید کنید همچنین از ebay به عنوان یکی از سایت های خرید از این کشور خرید می کنند و این کشور را به عنوان تامین کننده کالاهای مورد نیاز خود انتخاب می کنند و روش حمل هوایی از چین را برای انتقال کالاهای تجاری برای خروج از این کشور انتخاب می کنند. کالاها با این روش به ایران حمل و در گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) تخلیه و پس از طی مراحل خروج از فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می شود. بنابراین ما در گروه تجاری فونیکس خدمات متنوعی را برای خرید و تحویل کالاهای تجاری به مشتریان خود ارائه می دهیم.

روش های خرید و واردات از چین

خرید از چین به عنوان کشوری که به یکی از چهره های اقتصادی جهان تبدیل شده است، مزایای بسیاری را برای تجار و صادرکنندگان به همراه دارد، به طوری که تجار زیادی از کشورهای مختلف به این کشور کالا وارد می کنند. برای اینکه شما به عنوان یک تاجر بتوانید از چین خرید کنید یا از ebay خرید کنید و محصولات خریداری شده در کشور خود را وارد کنید، باید یک سری مراحل را به دقت دنبال کنید تا پس از ارسال کالای تجاری به کشور با استفاده از هوا روش. باربری که یکی از خدمات حمل و نقل گروه تجاری ققنوس می باشد از فرودگاه امام خمینی می باشد. مراحل خرید کالا از چین و آوردن آن به این کشور به شرح زیر است:

– به عنوان یک تاجر و خریدار کالا از چین، ابتدا باید بدانید که با توجه به نیاز بازار کشوری که به آن می روید، قصد خرید چه کالایی را دارید. در این صورت می توانید با استفاده از مشاوره تجاری که در گروه تجاری فونیکس به شما ارائه می کنیم، بهترین محصول را برای خرید از چین انتخاب کنید.

در مرحله دوم، چه قصد خرید حضوری از چین را داشته باشید و چه قصد خرید در eBay را داشته باشید، باید فروشنده قابل اعتمادی پیدا کنید، برای این منظور ما در گروه تجاری فونیکس به شما پیشنهاد می کنیم که از خدمات برای یافتن و دریافت خدمات استفاده کنید.

– در مرحله سوم به عنوان خریدار باید با فروشنده مطمئنی که پیدا کردید و در مورد شرایط و ویژگی های کالای مورد نظر، نحوه پرداخت هزینه محصول، زمان لازم برای ارسال کالا، نحوه پرداخت صحبت کنید. انتقال محصول و غیره برای توافق صحبت کنید

– برای اطمینان از کیفیت و اصالت کالایی که قرار است در حجم بالا بخرید، به خصوص زمانی که از ebay به عنوان روشی غیرخریدی برای خود یا هر فروشگاه دیگری خرید می کنید، از فروشنده بخواهید تا نمونه ای از محصول مورد نظر را به شما بدهد. آنچه شما می خواهید آن را ارسال کنید تا با انجام تست های مختلف از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

– پس از توافق با فروشنده با توجه به شرایط کالاهای تجاری از کشورهای دیگر مانند وزن، قد و کمیت، یکی از روش هایی که می توانید برای انتقال کالا به کشور مقصد استفاده کنید، روش ارسال کالا می باشد. به صورت هوایی از چین که در این مورد استفاده می شود ما خدمات حمل و نقل هوایی کالا از گروه معامله گران فونیکس را به شما پیشنهاد می کنیم.

– برای اینکه بتوانید کالاهای تجاری خریداری شده در چین را وارد کنید باید مجوز واردات دریافت کنید.

– پس از ورود کالاهای تجاری خریداری شده از چین، در صورت استفاده از روش حمل و نقل هوایی، باید مراحل حذف را از فرودگاه امام آغاز کنید، اما فرض بر این است که فرآیند حذف به دلیل مراحل زیاد، بسیار پیچیده است. – بخورید، می توانید آن را به کادر حرفه ای و مجرب ما گروه بازرگانی ققنوس بسپارید و ملک تجاری خود را در مدت زمان کوتاه و با قیمتی پایین دریافت کنید.

مراکز خرید از چین

یکی از مسائلی که چین را به یکی از مراکز اقتصادی جهان تبدیل کرد، مراکز خرید بود که فضای مشترکی بین خریداران و فروشندگان ایجاد کرد. شما به عنوان یک تاجر می توانید با انتخاب فروشنده مطمئن و رعایت نکات امنیتی، کالای تجاری مورد نظر خود را به راحتی خریداری کنید و با استفاده از خدمات هوایی چین، کالاهای تجاری شما را به گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل و پس از طی کردن طی مراحل از فرودگاه امام خمینی، کالاهای خود را از طریق نمایندگی های مجاز ما دریافت کنید یا پس از مرحله تایید، بستر خرید را به طور کامل از هر یک از سایت های خرید چینی نزد ما بسپارید و بدون ریسک و ایمنی به تجارت بپردازید. از جمله سایت های خرید از چین می توان به سایت های زیر اشاره کرد:

وب سایت علی بابا:

علی بابا که دفتر مرکزی آن در چین است، یکی از فروشگاه های آنلاین پیشرو در چین است که در سال ۱۹۹۹ توسط شخصی به نام جک ما تاسیس شد و خدمات گسترده ای را در زمینه خرید و فروش کالا به صورت عمده و خرده عرضه می کند. توانسته در سال ۲۰۱۲ به موفقیت های بزرگی دست یابد و از دیگر رقبای خود پیشی بگیرد. طبق آمار به دست آمده حدود ۸۰ درصد از فروش آنلاین در چین متعلق به این سایت است.

سایت ebay:

محل دیگری برای خرید و فروش کالا به صورت آنلاین، eBay است. این وب سایت که بزرگترین و جهانی ترین شرکت خرید آنلاین محسوب می شود، در واقع یک شرکت بین المللی است که توسط شخصی به نام پیر امیدیار در ۱۳ شهریور ۹۵ تاسیس شد. از آنجایی که فروشندگان مختلف از سراسر جهان محصولات خود را در این سایت به نمایش گذاشته اند و انواع مختلفی از محصولات را می توان در این سایت مشاهده کرد، بسیاری از تاجران. از ebay خرید کنید در واقع این شرکت در چین تاسیس نشده است، بلکه دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا است.

وب سایت Taobao:

یکی دیگر از وب سایت های چینی Taobao است. این سایت که دفتر مرکزی آن در هانگژو است، یک سایت خرید به زبان چینی است و از آنجایی که توسط علی بابا تأسیس شد، یکی از موارد زیر است. این شرکت در نظر گرفته شده است.

نحوه ارسال کالا از چین

به عنوان یک تاجر، زمانی که کالای خود را از چین وارد می کنید، باید با توجه به شرایط کالای تجاری خود، یکی از سه حالت حمل و نقل را انتخاب کرده و کالاهای تجاری خود را به آن طریق انتقال دهید. در واقع هر یک از سه روش حمل و نقل هوایی، دریایی و زمینی دارای یک سری مزایا و معایب هستند که شما به عنوان یک تاجر باید همه این عوامل را در نظر بگیرید.

اگر قصد دارید ملک تجاری خود را از سرویس حذف کنید کالاهای هواپیمایی از چین ارائه شده توسط ما در گروه بازرگانی فونیکس، از آن استفاده کنید، پس از خرید حضوری از چین و یا با خرید از ebay غیر حضوری، کالا توسط فروشنده برای شرکت حمل و نقل، یعنی برای کارشناسان ما در خدمات حمل و نقل ارسال می شود. به صورت هوایی حمل می شود و کارشناسان ما نیز کالاهای تجاری را به خط هواپیمایی منتقل می کنند و کالا پس از سفارش و حرکت به مقصد و پس از طی مراحل تایید در فرودگاه امام خمینی در گمرک فرودگاه امام خمینی تخلیه می شود. ، کالا به شما تحویل داده می شود.

ترخیص کالا از چین

کالاهای تجارت خارجی که در چین خریداری شده و یا توسط شما به عنوان تاجر یا مالک در ebay خریداری شده و از چین به داخل کشور توسط باربری هوایی ارسال می شود مشمول ترخیص کالا از گمرک می باشد – هواپیمای امام خمینی (ره) و باید کنسل شود. در همین اداره مالیات نیز باید انجام شود که به دلیل سختی مراحل ترخیص، توصیه می شود که مراحل ترخیص را به یکصد نفر بسپارید به نمایندگان ما که تجربه تاییدیه گروه تجاری ققنوس را دارند و کالای خود را دریافت کنند. در کمترین زمان ممکن و با نازلترین قیمت از جمله اقدامات از فرودگاه امام خمینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابتدا باید مجوز ثبت سفارش کالا را از اداره ملی تجارت و توسعه دریافت کنید.
  • سپس باید با استفاده از فاکتور پروفرما واردات در سامان EPL مراحل ثبت واردات را تکمیل کنید.
  • در مرحله بعد با توجه به نوع کالای صادراتی از نمایندگی های مختلف باید برای دریافت مجوزهای لازم اقدام کنید.
  • گام بعدی صحبت در مورد بانکی است که کار می کند و اطلاعاتی در مورد دارایی های تجاری از کشورهای دیگر برای توزیع پول ارائه می دهد.
  • در مرحله بعد تمامی مدارک لازم برای مجوز فرودگاه امام خمینی اعم از بیمه نامه، بارنامه و … باید تهیه شود.
  • شما باید تمام پرداخت های لازم را از مالیات پرداخت کنید.

پایان

چین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در جهان است و به همین دلیل تجار زیادی را برای خرید از چین جذب می کند، از این رو ما در گروه تجاری فونیکس با ویرایش این مقاله به معرفی روش واردات کالا از چین و نحوه واردات آن می پردازیم. استفاده کردن ما روشی را برای حمل و نقل هوایی کالا از چین ایجاد کرده ایم تا افراد تازه وارد و افراد بدون تجربه در تجارت بین المللی بتوانند از طریق این مرکز اقتصادی این روش تجارت را انجام دهند. به عنوان یک کارآفرین، می توانید از خدمات مختلف ما در گروه تجاری فونیکس برای خرید و واردات کالا از چین و انجام تجارت بدون ریسک استفاده کنید.

در همین راستا، از جمله خدمات ما در گروه تجاری ققنوس، می توان مواردی مانند یافتن خدمات و خدمات، خدمات برون سپاری، خدمات حمل و نقل بار، خدمات ترخیص کالا از فرودگاه امام خمینی و … را مطرح کرد.