مرکز سرطان سینه مصر از فناوری هوش مصنوعی ماموگرافی در لونیت استفاده می کنداستارت‌آپ هوش مصنوعی کره جنوبی Lunit با بنیاد باهیا برای تشخیص و درمان سرطان سینه قراردادی امضا کرده است که ماموگرافی هوش مصنوعی را اتخاذ خواهد کرد.

چرا مهم است

این موسسه خیریه غیرانتفاعی مراقبت رایگان سرطان سینه را از تشخیص زودهنگام تا تمام مراحل درمان، از جمله جراحی، شیمی درمانی، پرتودرمانی و فیزیوتراپی ارائه می دهد. هدف این بنیاد کشف و درمان حدود ۵۰۰۰۰۰ زن در هر سال است. از زمان تأسیس آن در سال ۲۰۱۵، تقریباً به ۱۷۰۰۰۰ زن مصری خدمات ارائه کرده است.

باهیا از Lunit INSIGHT MMG استفاده خواهد کرد، نرم افزاری که تصاویر ماموگرافی را تجزیه و تحلیل می کند و ضایعاتی را که نشان دهنده سرطان سینه است، تشخیص می دهد. این ابزار با بیش از ۲۴۰۰۰۰ ماموگرافی از جمله حدود ۵۰۰۰۰ مورد سرطان سینه آموزش دیده است. در ایالات متحده و اروپا تایید شده است و برای فروش در بیش از ۳۵ کشور در سراسر جهان تایید شده است.

علاوه بر این، بنیاد باهیا و لونت توافق کرده‌اند که در مطالعه‌ای با استفاده از INSIGHT MMG برای تحقیق بیشتر در مورد ارزش هوش مصنوعی در خواندن ماموگرافی همکاری کنند.

روند بزرگ

در نوامبر، Lunit نیز قرارداد مشابهی را با RadLink، یک ارائه دهنده خدمات تشخیصی و تصویربرداری مولکولی خصوصی مستقر در سنگاپور، هر دو INSIGHT MMG و INSIGHT CXR را تایید کرده است. این یک ماه پس از تایید سازمان علوم بهداشتی برای بازاریابی محصولات هوش مصنوعی صورت گرفت.

در همین حال، این دو شرکت همچنین در حال کار بر روی یک مطالعه بالینی مشترک با استفاده از ابزار ماموگرافی هوش مصنوعی برای همان هدف مطالعه با بنیاد مصر هستند.

در حال ضبط

دکتر محمد عماره، مدیر عامل بیمارستان های باهیا، گفت: “ما بسیار خرسندیم که جدیدترین نوآوری های تشخیصی و درمانی را به سازمان خود ارائه دهیم. ارائه این راه حل های هوش مصنوعی سطح خدمات پزشکی ما را بالا می برد و به ما امکان می دهد در مصر و میانه پیشگام باشیم. شرق.” .

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر