مزایای استفاده از هیدرافسیال در خانه را بدانید – بلاگ Credihealth


هر زنی خواهان پوستی نرم و درخشان است. اما به دلیل سبک زندگی و عادات غذایی ما، تمایل داریم با مشکلات پوستی مانند رنگدانه، سیاهی دور چشم و آکنه مواجه شویم. درک انواع مختلف مشکلات پوستی که زنان مدرن با آن مواجه هستند، skinnsi را ارائه می دهد درمان آب صورت در منزل.

در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم که درمان هیدرافسیال چیست و چه فوایدی دارد.

درمان هیدرافشیال چیست؟

در دهه گذشته، زنان بیشتری با مشکل موهای صورت مواجه شده اند. این نه تنها باعث ایجاد احساس بد در فرد می شود، بلکه بر اعتماد به نفس فرد نیز تأثیر می گذارد. بنابراین، skinnsi نوع جدیدی از آن را معرفی کرد خدمات لیزر معروف به هیدرافسیال این فواید دوگانه لیزر موهای زائد و صورت را ارائه می دهد.

در درمان هیدرافشیال از روشی مبتنی بر آب برای پاکسازی، لایه برداری و تغذیه پوست استفاده می شود. تمام این مزایا از طریق تکنیک فرکانس رادیویی برای سفت کردن پوست به پوست شما ارائه می شود. درمان هیدرافسیال یک تجربه مراقبت راحت از پوست را ارائه می دهد و به شما احساس آرامش می دهد.

همچنین بخوانید: ۱۰ برند برتر مراقبت از پوست در هند

فواید درمان آب صورت

همانطور که همه ما می دانیم، آلودگی روی پوست ما تأثیر می گذارد. برای داشتن پوستی تمیز، اغلب به سالن آرایش می‌روید. با این حال، به دلیل یک برنامه فشرده، وقت گذاشتن برای آرایش صورت دشوار می شود.

با درک نیازهای زنان امروزی، skinnsi درمان Hydrafacial را راه اندازی کرده است. در اینجا، ما برخی از مزایای درمان هایدرافشیال را فهرست کرده ایم

skinnsi می‌داند که اداره خانه و کار برای زنان دشوار است. بنابراین، آنها یک مرکز درمانی در خانه ارائه می دهند. در اینجا، یک درمانگر آموزش دیده به محل شما می‌آید، نوع پوست شما را می‌شناسد و امکانات درمانی Hydrafacial را در راحتی در خانه به شما می‌دهد.

  • استانداردهای بهداشتی بالا را حفظ می کند

در skinnsi، آنها استانداردهای بهداشتی بالایی را در استودیوی خود و همچنین در طول مرکز درمان خانگی حفظ می کنند. درمان کامل Hydrafacial توسط یک متخصص کاملا آموزش دیده با کمک دستگاه HydraFacial انجام می شود.

Hydrafacial توسط درمانگر آموزش دیده با استفاده از دستگاه انجام می شود. هیچ گونه ساییدگی، خارش و سوزن ایجاد نمی کند. کل درمان هیدرافسیال کاملا بدون درد است. skinnsi مطمئن است که زنانی که یک بار این درمان را انتخاب می کنند، دوباره و دوباره آن را انتخاب می کنند.

در درمان هایدرافشیال، فرد نیازی به استراحت از شما ندارد. می توانید به کارهای روزانه خود ادامه دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از بیرون رفتن از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

افراد با انواع پوست از رژیم مراقبت از پوست متفاوتی پیروی می کنند. با این حال، زمانی که به یک سالن می روید، همیشه نمی توانید یک صورت متناسب با نوع پوست خود انتخاب کنید.

این کار باعث می شود پوست شما کدر به نظر برسد. همانطور که از نام آن پیداست، درمان هیدرافسیال مبتنی بر فناوری است که پوست شما را آبرسانی می کند.

بنابراین، درمان هیدرافشیال پوستینسی برای انواع پوست – چه پوست های چرب، چه پوست های مستعد آکنه، چه پوست های معمولی و چه پوست های خشک مناسب است.

  • درمان را می توان به راحتی سفارشی کرد

Skinnsi دارای تیم بزرگی از متخصصان پوست و شبکه عظیمی از متخصصان خوب است.

این متخصصان سال ها مراقبت از پوست را مطالعه کرده اند و می دانند که پوست شما واقعاً به چه چیزی نیاز دارد. بنابراین، در طول دوره درمان هایدرافشیال در خانه، متخصصان یک برنامه درمانی سفارشی بر اساس نوع پوست شما را به شما پیشنهاد می کنند.

چگونه یک درمان هیدرافسیال در خانه رزرو کنیم؟

ما مراحلی را فهرست کرده ایم که چگونه می توانید یک درمان هیدرافاسیال را در خانه رزرو کنید

  1. به وب سایت skinnsi بروید- برای رزرو نوبت برای درمان هیدرافشیال باید به وب سایت skinnsi مراجعه کنید
  2. تصاویری از صورت خود را آپلود کنید– مرحله دوم این است که شما باید تصاویری از صورت خود (سمت چپ، سمت راست و موقعیت مرکزی) آپلود کنید.
  3. پوست شما ارزیابی خواهد شد– بر اساس تصاویری که در پورتال وب سایت به اشتراک می گذارید. یک متخصص پوست نوع پوست شما را ارزیابی کرده و یک برنامه درمانی را تنظیم می کند.
  4. Skinnsi Professional درب شما را خواهد زد در نهایت، هنگامی که متخصص پوست مشکل پوستی شما را بررسی کرد، یک درمانگر آموزش دیده به خانه شما می آید و درمان هیدرافشیال را انجام می دهد.

تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که در حین انجام درمان هایدرافشیال آرام بنشینید و استراحت کنید. برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد درمان هایدرافشیال، می توانید به وب سایت skinnsi مراجعه کرده و جزئیاتی مانند هزینه و تعداد جلسات را بررسی کنید. روز مراقبت از پوست شادی داشته باشید عزیزان!

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر