مزایای انجام لیفت صورت هایفو – بلاگ Credihealth


تا به حال به آینه نگاه کرده اید و فکر کرده اید که چرا ظاهر شما با احساس شما مطابقت ندارد؟ اگر چنین است، پس باید روش لیفت صورت را با سونوگرافی متمرکز با شدت بالا (HIFU) در نظر بگیرید. همانطور که توسط بسیاری از افرادی که تحت عمل لیفت صورت هایفو قرار گرفته اند می توان تأیید کرد، چشم انداز حاصل از آن ظاهری جوان و جوان تر است. قابل‌توجه است که برخی از افراد به‌طور قابل‌توجهی از این می‌ترسند که این روش ممکن است ظاهری «باد وزیده» به آنها بدهد که با ظاهر طبیعی‌شان متفاوت است. با این حال، زمانی که این روش به درستی و با پزشکان مناسب انجام شود، معمولاً بیمارانی با استراحت و جوان‌تر به‌نظر می‌رسند که نسخه بهتری از خودشان هستند. در زیر به برخی از مزایای لیفت صورت هایفو پرداخته شده است:

ناحیه گردن شما را دوباره تعریف و سفت می کند

با یک سالگی، پوست صورت شروع به افتادگی، افتادگی و چین و چروک می کند که این یک فرآیند طبیعی است. با این حال، این تغییرات ممکن است در مقادیر نامتناسب رخ دهد و فرد را پیرتر از آنچه هست نشان دهد. این بیشتر با وجود پوست شل در اطراف گردن و زیر چانه قابل توجه است. عبارات شرم آور مانند «چانه های متعدد» و «گردن بوقلمون» برای توصیف افرادی با چنین ظاهری ابداع شده است. این باعث شده است که بسیاری از بیماران برای پنهان کردن این ویژگی های نامطلوب، پیراهن های یقه دار، ژاکت، و پیراهن های یقه بلند بپوشند. این معمولاً باعث می شود برخی حتی تمایلی به گرفتن عکس با عزیزان خود برای بزرگداشت مناسبت های خاص نداشته باشند که ممکن است منجر به انزوای اجتماعی شود. با این حال، این وضعیت را می توان با ادامه به رفع کرد یک درمان لیفت صورت با هایفو دریافت کنید که پوست شما را بازتعریف می کند و پوست مورد نظر و دوست داشتنی ای را که می خواهید به شما می دهد.

از شر جفت خلاص می شود

جول‌های شل برای سگ‌های ردبون و بولداگ‌ها شایان ستایش هستند، اما ظاهری باکلاس برای انسان ندارند. برخی از بیماران اعتراف کرده‌اند که آویزان کردن پاچه از خط فک خود یکی از شرم‌آورترین ویژگی‌های صورت است که باید با آن دست و پنجه نرم کنند. یک روش لیفت صورت می تواند برای از بین بردن چانه ها برای همیشه استفاده شود و ظاهری باریک تر و سفت تر به شما بدهد. این نه تنها باعث افتخار شما می شود، بلکه به شما اعتماد به نفس لازم برای انجام تعهدات منظم خود را نیز می دهد. عمل لیفت صورت HIFU شامل مجسمه سازی دقیق خط فک و بازگرداندن به موقعیت تیز و طبیعی آن است و در عین حال اطمینان حاصل می کند که ظاهر تونل باد کشیده ای ندارید.

پوست شل را سفت کنید

روند پیری معمولاً با افتادگی پوست همراه است که در بین اکثر افراد به نسبت های مختلف رایج است. اینها معمولا با رفع می شوند ضد پیری کرم‌ها اما چنین درمان‌هایی کوتاه‌مدت هستند و پس از مدتی تأثیر واقعی خود را از دست می‌دهند. روش لیفت صورت هایفو باعث سفت شدن عضلات عمقی گردن و صورت می شود و در نتیجه پوست اضافی را از بین می برد. این به ظاهری جوان و بدون نشانه ای از نیشگون گرفتن یا سفت شدن پوست منجر می شود.

نتیجه

داشتن پوست صورت کهنه می‌تواند باعث ناراحتی شود و به طور کلی باعث می‌شود که در زندگی کامل خود احساس آزادی نکنید. با این حال، با انجام عمل لیفت صورت هایفو در www.cambridgemedical.com.sg، شما قادر خواهید بود در کمترین زمان ظاهری جوان و جوان را بازیابی کنید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/medical-assistance?utm_source=blog_acnetreat&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]درخواست پاسخ به تماس [/button]

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر