مزایای دیدن یک پزشک کایروپراکتیک شارلوت – وبلاگ Credihealth


در ایالات متحده، حداقل ۷۰ میلیون بزرگسال تحت تاثیر نوعی درد مزمن هستند. این در واقع دومین دلیل رایج برای آمریکایی ها برای ملاقات با پزشک پس از بیماری های پوستی است.آن را بررسی کنید). از این تعداد، ۳۵ درصد از بیماران به دنبال تسکین کمردرد ناشی از عوامل مختلف از جمله تصادفات رانندگی، آسیب های ورزشی و کشیدگی عضلات هستند.

بیشتر اوقات، داروهای ضد درد توصیه می شود. اگرچه تا حدی موثر هستند، اما مشکل شما را حل نمی کنند. به همین دلیل است که امروزه مردم به دنبال جایگزین هایی مانند مراقبت های کایروپراکتیک هستند تا قبل از انجام هر نوع جراحی، درمان های غیرتهاجمی و موثر را امتحان کنند. این نوع درمان درد کاملاً بدون دارو است و به گونه ای طراحی شده است که آرامش و تسکین کمردرد را برای شما فراهم کند. نه تنها این، بلکه چندین فواید سلامتی نیز دارد!

برای راحتی شما، این مقاله دانش و اطلاعاتی در مورد مراقبت های کایروپراکتیک و اینکه چگونه می تواند به سلامت کلی شما کمک کند را در اختیار شما قرار می دهد.

مراقبت کایروپراکتیک چیست؟

بیش از یک دهه، مراقبت های کایروپراکتیک یکی از جاافتاده ترین بخش های سیستم مراقبت های بهداشتی بوده است، با حدود ۷۰۰۰۰ عضو که روش های مبتنی بر شواهد را انجام می دهند.

علاوه بر این، مراقبت کایروپراکتیک یک درمان پزشکی جایگزین است که در درجه اول بر روی دستکاری ستون فقرات برای درمان برخی از مشکلات سلامت متمرکز است. عمدتاً برای تسکین درد در عضلات، مفاصل، استخوان ها و بافت های همبند استفاده می شود.

بر اساس تحقیقات، مراقبت های کایروپراکتیک به درستی ساختار اسکلتی عضلانی بدن، به طور عمده در ستون فقرات را انجام می دهد. در نتیجه، این درمان به بدن اجازه می دهد تا بدون هیچ گونه دارو و جراحی بهبود یابد. این نوع مراقبت های بهداشتی لزوماً مناسب است اگر بخواهید قبل از انجام هر گونه عمل جراحی که در بیشتر مواقع می تواند پرهزینه باشد، یک گام پیشگیرانه بردارید.

اگرچه روی ستون فقرات متمرکز است، اما اعتقاد بر این است که می تواند به طور کلی به بهبود کل بدن شما کمک کند.

ارتباط ذهن و بدن

همانطور که همه ما می دانیم، نخاع حلقه ای است که به مغز ما متصل می شود. مغز – برای فرمان و نخاع – مسیر عملکردهای بدن است. ۲۴ مهره مستقل که ستون فقرات شما را تشکیل می دهند به شما اجازه می دهند آزادانه حرکت کنید و خم شوید. همچنین، از سیستم عصبی مرکزی شما محافظت می کند، که تمام ماهیچه ها، بافت ها و اندام های بدن شما را کنترل می کند.

هر گونه آسیب در ستون فقرات ما می تواند منجر به از دست دادن حرکت و هر گونه احساس شود. حتی اگر فقط یک یا دو ناهماهنگی مهره ها باشد، به درستی عمل نمی کند. بنابراین، باعث ناراحتی و درد زیادی می شود! اگر نادیده گرفته شود، می تواند منجر به اختلال در ارتباط مغز و بدن شما شود.

این جایی است که مراقبت های کایروپراکتیک مطرح می شود. درمان کایروپراکتیک مطمئناً نیازهای شما را ارزیابی می کند و یک درمان مناسب برای شما ارائه می دهد. حفظ سلامتی و اتخاذ تصمیمات مثبت برای جلوگیری از مشکلات سلامتی قبل از وقوع آنها، در سبک زندگی کایروپراکتیک نقش اساسی دارد.

برای اینکه ببینید آیا به مراقبت های کایروپراکتیک نیاز دارید، این علائم ممکن است به شما بگوید: درد گردن، خستگی، درد لگن، بیماری مکرر، کمردرد و غیره.

فواید سلامتی

علیرغم باورهای قدیمی مبنی بر اینکه وضعیت بدنی نامناسب صرفاً یک موضوع زیبایی شناختی است که باعث می‌شود افراد مبتلا به ظاهر شلخته به نظر برسند، کارشناسان اکنون معتقدند که این یکی از عوامل اصلی ایجاد کمردرد است که بیش از ۸۰ درصد از آمریکایی‌ها را در مقطعی از زندگی‌شان تحت تأثیر قرار می‌دهد. مؤسسه ملی بهداشت شایع ترین علت نشستن بیش از حد است که به گفته کارشناسان سلامت شما را از بین می برد. برای رفع این مشکل می توانید چندین جلسه کایروپراکتیک داشته باشید.

فرض کنید مراقبت های کایروپراکتیک را برای مشکلات وضعیتی خود امتحان می کنید. در این صورت، آنها می توانند با شما در مورد یک طرح درمانی صحبت کنند تا به مشکلات وضعیت بدنی شما رسیدگی کنند و به شما کمک کنند وقتی مشکل اساسی وضعیت شما را مشخص کردند، حالت خود را صاف کنید.

درمان ممکن است شامل تنظیم ستون فقرات، ورزش و کشش باشد. خدمات از پزشک کایروپراکتیک شارلوت کلینیک ها می توانند به شما در اصلاح این عدم تعادل های وضعیتی کمک کنند و در عین حال بدن شما را تشویق کنند تا در اوج عملکرد خود عمل کند. آنها همچنین می توانند به شما یاد دهند که چگونه بنشینید، بایستید و حتی بخوابید تا به شما کمک کند وضعیت بهتری داشته باشید.

  • رهایی طبیعی از اضطراب و استرس

امروزه از هر پنج آمریکایی یک نفر از اختلالات روانی رنج می برد. شایع ترین علل استرس و اضطراب است که تأثیر بسزایی بر کیفیت زندگی و حتی سلامت جسمانی فرد دارد.

از آنجایی که مراقبت های کایروپراکتیک به طور قابل توجهی بر سیستم عصبی ما همراه با سایر قسمت های بدن ما تأثیر می گذارد، نشان داده شده است که در کنترل سلامت عاطفی و روانی نیز مفید است. این روش، چه باور کنید چه نه، علائم مشکلات سلامت روان را قابل کنترل تر می کند. دیگر نگران استرس نباشید، زیرا این درمان می‌تواند به جریان بهتر پیام‌ها در مغز شما کمک کند و می‌تواند خلق و خوی کلی شما را بهبود بخشد.

علاوه بر این، مطالعات نشان داده اند که این پتانسیل می تواند سطح فشار خون شما را کاهش دهد. همانطور که می دانید فشار خون بالا یکی از شایع ترین علائم اضطراب و استرس است و می تواند تهدید کننده زندگی باشد. شواهد نشان می دهد که مراقبت های کایروپراکتیک می تواند به بیماران کمک کند تا با کاهش علائم اضطراب و استرس احساس ثبات بیشتری داشته باشند.

  • بهبود عملکرد و عملکرد فیزیکی

خیلی وقته انقدر خسته بودیم که اصلا متوجه نمیشیم. ما مثل همیشه درد را می پذیریم. وقتی دردهای عضلانی شروع به بهبود می کنند، خسته و فرسوده می شویم. سطح بهره وری ما نیز تحت تأثیر قرار گرفته است (لینک: https://www.corporatewellnessmagazine.com/article/sore-points-howmuch-is-employee-back-pain-costing-your-company).

با کمک درمان کایروپراکتیک باعث می شود عملکرد بدنی بهتری داشته باشید. این می تواند نتیجه تحرک بهتر مفصل، کاهش درد و محدودیت بافتی کمتر باشد. به لطف درمان مداوم کایروپراکتیک، زمانی که همه چیز به درستی هماهنگ باشد، ممکن است متوجه شوید که عضلات شما سریعتر قدرت می گیرند و مفاصل شما با انعطاف بیشتری کشیده می شوند. تنظیمات کایروپراکتیک فشار را کاهش می‌دهد و به بدن اجازه می‌دهد تا طبق معمول عمل کند.

همانطور که همه ما می دانیم، حوادث و خطرات ممکن است در هر زمانی رخ دهد. درمان کایروپراکتیک در صورت وقوع حوادث احتمال آسیب دیدگی شما را به حداقل می رساند. اگر همسترینگ خود را پاره می‌کنید، مچ پای خود را می‌پیچانید، یا دچار تاندونیت می‌شوید، بدانید که کایروپراکتیک می‌تواند به شما کمک کند سریع‌تر روی پاهای خود بازگردید.

همه افراد می توانند از درمان های کایروپراکتیک بهره مند شوند زیرا این درمان کاملاً جامع و متنوع است، با تأکید بر خدمات پذیرایی برای رفع نیازهای همه.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر