مزایا برای مادران جدید چه چیزی را پیشنهاد می کنند – بلاگ Credihealth


تازه مادران می توانند مشاوره های زیادی را در اینترنت پیدا کنند. شما گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب دارید، از محبوب ترین کتاب های والدین گرفته تا اقوام و دوستان خوش نیت. استخراج تمام اطلاعاتی که در دسترس شماست ممکن است دشوار باشد. چگونه تصمیم می گیرید که کدام توصیه را بپذیرید و کدام را (با احترام) نادیده بگیرید؟ سخنان حکیمانه ای که مادران و کارشناسان والدین به اشتراک می گذارند، روشنگر و هوشمندانه است.

مادری که بچه را در آغوش می گیرد

غرایز خود را در آغوش بگیرید، به بدن خود گوش دهید و در حالی که مراحل اولیه مادر شدن را طی می کنید، آن را دریابید. در اینجا شش نکته از مادران واقعی وجود دارد هدیه برای مادران باردار. در دوران مادری ذهن و بدن خود را بدون استرس نگه دارید.

  1. کمتر انجام دهید (دکتر کولین کراولی)

امروزه بیشتر مادران فکر می کنند که باید کارهای زیادی برای فرزندانشان انجام دهند، اما نوزادان به مادری نیاز دارند که در کنار خودش باشد و در آرامش باشد. به دلیل این حضور زمینی، مغز نوزاد تا آخر عمرش سیمی خواهد ماند.

  1. به دنبال کمال نباش (Auerbach)

مادر کامل وجود ندارد. یکی از چالش برانگیزترین اما ارزشمندترین عناوین زندگی، مادر است. تحت تاثیر قرار نگیرید رسانه های اجتماعیو به غرایز خود اعتماد کنید. اگر شکست خوردید، به خودتان سخت نگیرید یا تسلیم نشوید. اگر زمین خوردید همیشه باید بلند شوید و دوباره تلاش کنید.

  1. مایل باشید چیزهای مختلف را امتحان کنید (Auerbach)

ممکن است دلایلی وجود داشته باشد که ممکن است شانس شیر دادن را نداشته باشید، مانند مشکل در قفل کردن، مشکلات پزشکی، یا ممکن است نخواهید این کار را انجام دهید. شما یک شکست خورده نیستید؛ این بسیار رایج است.

  1. همه چیز هرگز طبق برنامه پیش نمی رود (کلی و پرن)

درس زندگی خوبی است. اما زایمان، زایمان و زایمان به ندرت دقیقاً همانطور که شما تصور می کنید پیش می روند. بنابراین، بهترین توصیه‌ای که تا به حال دریافت کرده‌ایم این بود که به یاد داشته باشیم هر اتفاقی بیفتد، اتفاق می‌افتد. هیچ کاری نمی توان برای تغییر آن انجام داد، مهم نیست چقدر تلاش می کنید. تا جایی که می توانید این را بپذیرید. لحظه تغییر زندگی شما به دلیل آن بسیار متفاوت خواهد بود.

  1. تو شگفت انگیزی (اسکات)

با وجود شب های بی خوابی، روزهای سخت و روزهای سخت، شما بهترین مادری هستید که برای نوزادتان وجود دارد. مدیریت شرایط سخت برای شما آسان خواهد بود. علیرغم هر چیز دیگری، شما در حال انجام یک کار باورنکردنی هستید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه های درمان از مراکز مختلف و به روز رسانی های پزشکی به موقع کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر