مزایا و معایب اکستنشن مژه – بلاگ Credihealth


یکی از محبوب ترین ترندها طبق مطالعات مختلف رسانه های اجتماعی این روزها اکستنشن مژه است. در حالی که این مژه ها قطعاً برای اکثر مردم فوق العاده به نظر می رسند، مواردی وجود دارند که ادعا می کنند مژه ها دارای جنبه های منفی هستند. ما قصد داریم در مورد تمام مزایایی که اکستنشن مژه در زندگی شما به ارمغان می آورد و همچنین مضرات ادعا شده برخی از افرادی که اکستنشن را امتحان کرده اند صحبت کنیم.

اکستنشن مژه چیست؟

قبل از اینکه به جزئیات مزایا و معایب اکستنشن مژه بپردازیم، مهم است که بدانیم آنها چیست و چگونه می توانند از نظر کیفیت متفاوت باشند. اکستنشن مژه یا الیاف موی مصنوعی یا طبیعی است که به صورت جداگانه روی پایه مژه اصلی شما با چسب جراحی اعمال می شود.

از آنجایی که هر مژه یک به یک قرار می گیرد، فرآیندی کاملاً زمان بر است، بنابراین بسیار مهم است که صبور باشید و فردی که مژه می زند عجله نداشته باشد. به همین دلیل است که شما با یک متخصص که وقت خود را می گیرد و حوصله دارد تا آنها را کاملاً مانند آنها قرار دهد نتیجه بسیار بهتری خواهید گرفت. مژه فانتزی به جای اینکه از یک دوست بخواهید به شما کمک کند.

بسته به نحوه قرارگیری مژه ها و همچنین کیفیت آنها، می توانند از چند روز، تا چندین ماه، اگر نه یک سال، دوام بیاورند. یکی دیگر از عواملی که مدت زمان آنها را تعیین می کند نحوه مراقبت از آنها است، معمولاً بهتر است برای اصلاح مژه ها با یک متخصص قرار ملاقات بگذارید.

اکستنشن مژه تفاوت زیادی ایجاد می کند

از خطرات خاص آگاه باشید

در حالی که بسیار نادر است، مهم است که به هیچ ماده ای که در طول عمل استفاده می شود حساسیت نداشته باشید، زیرا گاهی اوقات واکنش های آلرژیک ممکن است در طول شب هنگام خواب خود را نشان دهند و این می تواند منجر به مشکلات جدی سلامتی شود. اگر قرار است به چسب استفاده شده واکنشی نشان دهید، پوست خود را آزمایش کنید، زیرا معمولاً چسب بزرگترین عامل واکنش های ناخواسته است.

جوانب مثبت

خوب، واضح ترین حرفه ای که صحبت می شود مژه ها این است که آنها کاملاً فوق العاده به نظر می رسند. آنها توجه همه را به خود جلب خواهند کرد، و با این کار، بلافاصله پس از اعمال آنها خوشحال می شوند. بزرگترین مزیت برای بسیاری از افراد این است که در زمان آرایش کردن بسیار صرفه جویی می کنند و بسته به کیفیت مژه ها و نحوه قرارگیری آن ها، می توانند ماه ها دوام بیاورند.

معایب

در حالی که برای اکثر مردم واقعاً مشکلی نیست، در برخی موارد، ممکن است از بودجه خارج باشند، زیرا در صورت دریافت یک روش با کیفیت بالا، ممکن است گران باشند. آنها همچنین نیاز به نگهداری دارند، چیزی که بسیاری از افراد را از کار می اندازد، زیرا شما نمی توانید از محصولات آرایشی خاصی استفاده کنید که به طور بالقوه می توانند آنها را خراب کنند.

با اکستنشن مژه چشمان شما جذاب به نظر می رسد

کلام پایانی

در مجموع، اگر میل به اکستنشن مژه دارید، زیرا معتقدید که این اکستنشن شما را زیباتر می کند، حتماً باید این ایده را دنبال کنید. اگر چیزی وجود دارد که شما را خوشحال می کند، هرگز نباید آن ایده را رها کنید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر