مشاهده گزارش زمان واقعی؛ ایران ۱


تیم های ملی فوتبال ایران و انگلیس در اولین دیدار گروه B جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف هم رفتند.

تیم ملی ایران با هدایت کارلوس کی روش روزهای سختی را مقابل گران ترین تیم جام خواهد داشت اما تیم ایران تاثیر زیادی برای تاریخ سازی در جام جهانی دارد و شاگردان کی روش رقیب نزدیکی نیستند. مقابل انگلیس

تیم ملی انگلیس با هدایت گرت ساوتگیت به عنوان آخرین بازیکن یورو با هدف قهرمانی در جام جهانی راهی جام جهانی شد و با توجه به ستاره هایی که در اختیار دارد یکی از مدعیان این جام محسوب می شود.

اما کارلوس کی روش در ترکیبی غیرمنتظره برای این بازی بسیار سخت به افراد زیر فکر کرده است:

علیرضا بیرانوند (۱۷ – حسین حسینی)، مرتضی پورعلیگنجی، مجید حسینی، صادق محرمی، میلاد محمدی، رزبه چشمی (۴۶ – محمدحسین کنعانی زادگان)، احسان حاجی صفی، احمد نورالهی، علی کریمی (۴۶ – سعید علیزاتوالله) علی قلی زاده) و مهدی طارمی.

گزارش در زمان واقعی؛  ایران 0 - انگلیس 0

گرت ساوت گیت نیز برای دیدار با ایران از بازیکنان زیر استفاده کرد:

جردن پیکفورد، کیران تریپیر، جان استونز، هری مگوایر، لوک شاو، دکلن رایس، جود بلینگهام، میسون مانت، باکایو ساکا، رحیم استرلینگ و هری کین.

گزارش در زمان واقعی؛  ایران 0 - انگلیس 0

داور:

رافائل کلاوس

دقیقه ۲: ضربه کرنر تریپیه مستقیما به سود تیم انگلیسی رفت.

دقیقه ۷: ارسال هری کین روی یک سانترال از سمت راست به شکل خطرناکی از مقابل مهاجمان و مدافعان دو تیم به بیرون رفت و با برخورد به یکی از بازیکنان انگلیسی به بیرون رفت. مجید حسینی در این توپ با علیرضا بیرانوند برخورد شدیدی داشت و منجر به مصدومیت دروازه تیم ملی کشورمان شد و به همین دلیل بازی برای دقایقی متوقف شد.

دقیقه ۱۸: پس از شروع مجدد بازی با اعلام داور، بیرانوند نتوانست بازی کند و در نهایت دروازه بان تیم ملی کشورمان جای خود را به سید حسین حسینی داد.

دقیقه ۲۱: تیم ملی ایران از سمت چپ محوطه جریمه انگلیس صاحب شوت شد که ارسال جهانبخش به مهاجمان انگلیسی برخورد کرد و توپ در سمت راست به احمد نوراللهی رسید. برو جلو و ارسال نوراللهی روی سر بازیکنان ایران قرار گرفت.

دقیقه ۲۷: ضربه باکایو ساکا از پشت محوطه جریمه ایران به سید حسین حسینی برگشت.

دقیقه ۲۹: ارسال خطرناک ساکا در کار تیم انگلیسی به میسون مونت رسید و ضربه این بازیکن با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه ۳۱: ضربه سر هری مگوایر روی روزبه چشمی در کرنر انگلیسی به تیر دروازه ایران برخورد کرد.

دقیقه ۳۵: جود بلینگهام با ضربه سر روی ارسال لوک شاو دروازه ایران را باز کرد تا انگلیس پیش بیفتد.

دقیقه ۴۲: کرنر تیم انگلیسی پس از اشتباه مدافعان ایران به باکایو ساکا رسید و ضربه دقیق این بازیکن گل دوم انگلیس بود.

دقیقه ۴۵: ارسال هری کین از جناح راست به باکایو رسید و انگلیسی ها با شوت مهاجم خود به گل سوم ایران رسیدند.

دقیقه ۵۳: حرکت رحیم استرلینگ از عمق و یک بر دو با هری کین در پشت محوطه جریمه ایران به او فرصت داد.

دقیقه ۶۱: حرکت انفرادی باکایو ساکا در محوطه جریمه ایران و ضربه فنی دو امتیازی این بازیکن انگلیسی پس از شکست مدافعان ایران دروازه حسینی را وارد دروازه کرد تا انگلیس گل چهارم را به ثمر برساند.

دقیقه ۶۵: ملی پوشان ایران با حرکت صادق محرمی از سمت راست توپ را به علی قلی زاده رساند و این بازیکن با پاس عمقی مهدی طارمی را در محوطه دروازه قرار داد و ضربه گل طارمی ایران را به گل اول رساند. .

دقیقه ۷۰: هری کین در محوطه جریمه ایران توپ را از مارک رشفورد گرفت و این بازیکن که به تازگی به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود با عبور از مدافعان ایران گل پنجم انگلیس را به ثمر رساند.

دقیقه ۸۳: حرکت رشفورد به داخل محوطه جریمه و ضربه این بازیکن با غلبه بر مدافعان ایران از محوطه خطرناک خارج شد و با حضور به موقع صادق محرمی، توپ در محوطه جریمه برای جک گریلیش به کرنر رفت. .

دقیقه ۸۹: مارک رشفورد در میانه میدان در حمله ای که به عمق محوطه جریمه ایران رفت و در موقعیتی سه بر یک توپ را به کناره خود رساند و جک گریلیش دروازه را خالی باز کرد. برای سید حسین حسینی برای ششمین بار.