معامله نهایی برای تبدیل شدن به یک مربی شخصی در خانه – وبلاگ Credihealth


مربی بودن کار آسانی نیست. یک مربی تناسب اندام سبک زندگی را می پذیرد که می تواند الگویی برای کسانی باشد که می خواهند سالم و تناسب اندام باشند. حرفه ای ها در این زمینه ساعت های طولانی را در باشگاه می گذارند تا اطمینان حاصل کنند که دیگران به اهداف تناسب اندام خود می رسند. مربیان تناسب اندام در حین کار با باشگاه های مختلف با چالش های مختلفی مواجه می شوند، از جمله یک روال خسته کننده و یکنواخت.

در بیشتر موارد، شرایط کار در این مراکز تناسب اندام ناپایدار است. مربیان ممکن است از زندگی خود ناراضی باشند زیرا قادر به تامین هزینه های زندگی و دستیابی به پتانسیل کامل خود نیستند. در این مرحله است که آنها ممکن است تصمیم بگیرند که تبدیل شوند مربیان شخصی در منزل – یک گام در مسیر درست.

هر کسب و کاری مجموعه ای از ریسک ها و مزایای خاص خود را دارد. وقتی به درستی انجام شود، دومی بسیار بهتر از اولی است. بنابراین، مزایای کار به عنوان مربی شخصی در خانه چیست؟

مزایای آموزش تناسب اندام در خانه

  • تمرین تناسب اندام در خانه، روال ۹ تا ۵ کاری را حذف می کند. مربیان تناسب اندام در مقایسه با کار در سالن بدنسازی مجبور نیستند از یک برنامه کاری یکنواخت پیروی کنند. با انعطاف پذیری در این روال، چنین حرفه ای ها می توانند هر زمان که بخواهند کار کنند.
  • کنترل برنامه های آموزشی بهتر از رئیس بودن چیست؟ این پلتفرم شامل آموزش های تناسب اندام شخصی از آسایش خانه یک فرد است. این مربیان دیگر مقید به شرایط و ضوابط سختگیرانه ای نیستند که توسط مدیران ورزشگاه تحمیل شده است. آنها می توانند هزینه جلسات آموزشی را بر اساس تجربه و کیفیت آموزشی خود تعیین کنند. به همین ترتیب، تمام درآمدها به آنها تعلق می گیرد، نه هیچ کس دیگری. از همه مهمتر، این حرفه ای ها تصمیم نهایی را می گیرند.
  • تمرینات تناسب اندام در خانه همچنین بدن و ذهن را در فرم نگه می دارد زیرا مربیان در کنار کارآموزان خود ورزش می کنند.

یک مربی تناسب اندام فقط یک روز صبح از خواب بیدار نمی شود و تصمیم می گیرد که یک کسب و کار تمرینی در خانه راه اندازی کند، اگرچه برخی این کار را انجام می دهند. یک روند امن برای پیگیری وجود دارد.

دانش و تجربه گسترده

تمرین شخصی در خانه با کار به عنوان مربی تناسب اندام در باشگاه متفاوت است. اولی یک پلت فرم آموزشی مناسب را ارائه می دهد که در راستای چشم انداز و اهداف مدیریت است. در نتیجه، مربیان در مورد نحوه اجرای روال‌های آموزشی خاص اطلاعات کمی خواهند داشت یا اصلاً اطلاعاتی ندارند.

با این حال، در خانه تمرین تناسب اندام با استقلال همراه است، به این معنی که حرفه ای هر برنامه تمرینی را طراحی می کند. این مسئولیت مستلزم دانش و تجربه عمیق در این زمینه است. به عبارت دیگر، مربیان باید کار خود را بدانند، چه وزنه برداری و چه یوگا.

گواهینامه ها

یک مربی تناسب اندام باید دارای گواهینامه های مناسب برای راه اندازی یک کسب و کار آموزش شخصی در خانه باشد. این نشان می دهد که حرفه ای برای آموزش افراد خارج از ورزشگاه معمولی مناسب است. مشتریان نسبت به همتایان خود احساس راحتی بیشتری برای ثبت نام با مربیان داخلی معتبر دارند. به همین ترتیب، گواهینامه هنگام رسیدگی به بیمه مفید است.

آموزش و تجربه CPR

داشتن تمرین مناسب CPR خطر آسیب دیدگی در طول جلسات را کاهش می دهد. و هنگامی که آنها رخ می دهند، مربی شخصی در خانه بلافاصله و بر این اساس با استفاده از تکنیک ها و ابزار کمک های اولیه ایده آل پاسخ می دهد.

ایجاد یک طرح کسب و کار

یک تجارت بدون طرح تجاری نمی تواند حرکت کند. این در مورد آموزش شخصی در خانه نیز صدق می کند. طرح کسب و کار ساختاری (ماموریت، چشم انداز، اهداف، اهداف مالی، و بسیاری موارد دیگر) را ارائه می دهد که از طریق آن مربی شخصی می تواند تجارت آموزش تناسب اندام را از خانه اجرا کند.

ثبت کسب و کار و صدور مجوز

یک مربی باید برای رسمی کردن آن، یک مقام بالقوه کسب و کار آموزش شخصی در خانه را ثبت کند یا ترکیب کند. بهترین رویکرد برای ثبت کسب و کار در حالت ایده آل باید حول مدل کسب و کار پیشنهادی بچرخد.

پس از ثبت کسب و کار، مربی باید اطمینان حاصل کند که گواهینامه های تایید شده، آموزش و سایر مدارک موجود است. در صورت ارائه این مدارک، سازمان صدور مجوز، آموزش مراجعین را تایید می کند.

خرید تجهیزات مناسب

یک مربی تناسب اندام در خانه ممکن است مشتریان را برای مدتی در یک باشگاه بدنسازی شخص ثالث آموزش دهد. در این دوره، متخصص باید روی تجهیزات باشگاه مناسب برای نوع تمرین ارائه شده سرمایه گذاری کند. آنها ممکن است شامل ماشین های قایقرانی، مربیان بیضوی، تشک ورزشی، وزنه مچ پا و تردمیل باشند.

منبع یابی مشتریان

مربی باید مخاطب هدف مربوطه را در نظر بگیرد. مشتریان بسته به هدف ممکن است از بدنسازان گرفته تا مادران جدید متغیر باشند. با حک کردن این طاقچه هدف، دسترسی به آنها و شروع فوری آن آسان می شود. کارآموزان ممکن است کاملا غریبه نباشند، بلکه خانواده، دوستان، همکاران و حتی مشتریان سابق باشند. همچنین، این افراد ممکن است مشتریان مستقیم نباشند، اما ممکن است مربیان را به مربیان مناسب متصل کنند.

ساخت یک حضور آنلاین

چشم انداز کسب و کار در نتیجه پیشرفت های تکنولوژی تغییر کرده است. این روزها، صاحبان مشاغل می توانند با افراد خارج از منطقه یا کشور خود ارتباط برقرار کنند. این از نظر آموزش شخصی در خانه به چه معناست؟ مربیان باید در رویکرد خود سازنده و خلاق باشند. به طور طبیعی، مشتری ممکن است برای گذراندن دوره آموزشی از سنگاپور به نیویورک سوار هواپیما نشود. با این حال، مربی می تواند کلاس های تناسب اندام مجازی را از طریق فیلم های تناسب اندام یا دستورالعمل های تمرینی ارائه دهد. مربیان می توانند وب سایت ها و حساب های اجتماعی ایجاد کنند که در آن آموزش های آموزشی خود را ارسال می کنند.

مربیان شخصی که از خانه کار می کنند مزایای زیادی دارند. اول، آنها میزان درآمد خود را در هر زمان ارزیابی و نظارت خواهند کرد بدون اینکه مجبور باشند بخشی از درآمد خود را به صاحبان و مدیران سالن های ورزشی بدهند. برخی از مربیان شخصی در خانه سه برابر همکاران خود دریافت می کنند. با این حال، این تجارت خالی از خطر نیست. پیدا کردن مشتریان مناسب ممکن است مدتی طول بکشد، به خصوص برای کسانی که هیچ تجربه آموزشی قبلی ندارند. در این مورد، برنامه ریزی استراتژیک مورد نیاز است که ممکن است شامل اجرای یک کمپین یا ارائه تخفیف باشد.

صدمات نیز هر چند وقت یکبار اتفاق می افتد. یک مربی شخصی در خانه می تواند کمک های اولیه سریع را با آموزش و صلاحیت مناسب CPR ارائه دهد. همچنین در صورت بروز مشکلات قانونی، به لطف بیمه نامه های خاصی که وجود دارد، ضرر تجاری قابل توجهی نخواهد داشت. مشتریان ضمن دریافت آموزش شخصی در خانه، از آموزش فردی به صورت فردی بهره مند می شوند. از آنجایی که این یک موقعیت برد-برد است، وقت آن است که مربیان روزانه این دوره را در نظر بگیرند و از آن یک حرفه موفق بسازند.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر