مندی کوهن، دبیر سابق HHS NC، به Aledade و دیگر متخصصان سلامت دیجیتال می پیوندددکتر مندی کوهن، سابق دبیر وزارت بهداشت و خدمات انسانی کارولینای شمالی، به شرکت فناوری سلامت Aledade می پیوندد. او اکنون به عنوان معاون اجرایی و مدیر عامل واحد خدمات بهداشتی جدید در Aledade خدمت خواهد کرد. Aledade بر همکاری با ارائه دهندگان خدمات برای ایجاد سازمان های مراقبتی پاسخگو و دارای فناوری فعال تمرکز دارد.

کوهن بیش از ۱۵ سال در بخش دولتی کار کرده است. تجربه او شامل بیش از ده سال کار در سطح فدرال در مراکز خدمات مدیکر و مدیکید (CMS) است. او به مدت پنج سال به عنوان منشی دپارتمان بهداشت و خدمات انسانی کارولینای شمالی خدمت کرد تا اینکه در نوامبر از آن سمت کنار رفت.

“این مهم است و در نظر گرفته شده است که بخشی جدایی ناپذیر از کسب و کار اصلی Aledade باشد – اطمینان حاصل شود که Aledade به تقویت حمایت خود از اقدامات و دسترسی به همه پرداخت کنندگان و ساکنان ادامه می دهد – و همچنین ایجاد تجارت جدید ارائه مراقبت در شرکت. یکی از اولویت های اولیه من است. کوهن در وبلاگی با اعلام نقش جدید خود نوشت.


شرکت مدیریت مراقبت مزمن سلامت زندگی نام چیز دکتر پاتریک کارول او رئیس پزشکی بعدی اوست. کارول قبلاً به عنوان مدیر بازاریابی در شرکت بهداشت دیجیتال Hims & Hers کار می کرد. او همچنین در Walgreens and Integrated Care Partners یک سمت CMO داشته است.

او در سمت جدید خود در ویدا هلث، تیمی متشکل از بیش از ۱۰۰۰ مراقب را رهبری خواهد کرد.

استفانی تلینیوس، بنیانگذار و مدیر عامل Vida Health در بیانیه ای گفت: “در حالی که ما گران ترین مشکلات مراقبت های بهداشتی آمریکا را چند برابر می کنیم، هیجان زده ایم که چنین رهبر پزشکی محترم و با تجربه ای را به تیم خود بیاوریم.” پاتریک اشتیاق زیادی به سلامت مجازی و انبوهی از تجربه دارد [make] او برای هدایت تیم های بالینی ویدا در مرحله بعدی رشد ما مناسب است.”


ارائه دهنده مراقبت مجازی شلوغی و شلوغی نام او ویت اوبر است یمی اوکوبه به عنوان مدیر مالی بعدی. Okupe پس از یک دوره دو ساله به عنوان مدیر مالی منطقه ای Uber وارد این شرکت می شود. Okupe با تعدادی از شرکت های فناوری از جمله PayPal، eBay و Google تجربه دارد.

اندرو دودوم، مدیرعامل Hims & Hers گفت: “ما از استقبال از Yemi در خانواده Hims & Hers خوشحالیم.” ابرقدرت یمی شرکت‌هایی با رشد بالا هستند که پتانسیل تغییر کل صنایع را دارند و به آنها کمک می‌کنند تا از این فرصت استفاده کنند، به سرعت گسترش دهند و در درازمدت تجارت بسازند. مرحله رشد در حالی که ما به تلاش های خود برای تغییر شکل صنعت مراقبت های بهداشتی و سلامتی ادامه می دهیم.


شرکت نرم افزار امنیت سایبری Intraprice Health تحت عنوان جورج پاپاس به عنوان مدیرعامل جدید آن پاپاس قبل از آمدن به Intraprise Health به عنوان رئیس مشتری و مدیر عامل در DrFirst و مدیر ارشد در Motionsoft کار می کرد.

پاپاس در بیانیه‌ای گفت: «خوشحالم که به Intraprise Health می‌پیوندم زیرا به رشد صعودی خود در مدیریت ریسک مراقبت‌های بهداشتی ادامه می‌دهد. “ریشه های عمیق این شرکت در خدمات امنیت مراقبت های بهداشتی، نرم افزار مدیریت ریسک یکپارچه آن را برای سازمان هایی که با هزینه و تلاش لازم برای محافظت از عملیات خود در برابر حملات سایبری دست و پنجه نرم می کنند، قانع کننده می کند.

من از مجموعه راه‌حل‌های امنیتی گسترده و سرمایه‌گذاری HEP و Bluff Point هیجان‌زده هستم، که به ایجاد پایه‌ای برای رشد و نوآوری مداوم کمک می‌کند.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر