منع رفت و آمد جانتا، فاصله گذاری اجتماعی و مشاوره تلفنی/ویدیویی را دنبال کنید


در ۱۹ مارس، پنج‌شنبه، نخست‌وزیر نارندرا مودی خطاب به ملت صحبت کرد تا در مورد همه‌گیری مداوم یعنی کرونا در هند و اینکه چگونه باید کنترل وضعیت کرونا در هند را با گرد هم آمدن به عنوان شهروندان آگاه صحبت کنیم.

شیوع ویروس کرونا زندگی ها را در مقیاسی بسیار بزرگتر از هر زمان دیگری تحت تاثیر قرار داده است و این وضعیت نیازمند انجام برخی اقدامات اساسی از سوی هر یک از ما است.

در اینجا برخی از مراحلی که نخست وزیر نارندرا مودی به هر یک از ما توصیه کرده است:

ویروس کرونا در هند، منع رفت و آمد جانتا برای مبارزه با کرونا، نخست وزیر در مورد کرونا
منبع: Business Today

بیمارستان ها را زیاد بار نکنید

نخست وزیر مودی از شهروندان خواسته است از مراجعه به بیمارستان ها برای معاینات منظم و غیر ضروری خودداری کنند. از این رو، توصیه می شود که بیمارستان ها و پزشکان در این مواقع بحرانی بار بیش از حد نداشته باشند. آنها باید برای رسیدگی به مواردی که در حال حاضر حساس به زمان و بسیار مهم هستند در دسترس باشند.

در چنین شرایطی، ایده آل است که وحشت نکنید، و اگر نگران نشان دادن علائم کرونا یا ابتلا به #COVID19 هستید، می توانید از راه دور خود را بررسی کنید و ابتدا علائم خود را از طریق مشاوره های ویدئویی/تلویی بررسی کنید. این گزینه نه تنها ایمن است، بلکه بسیار سریعتر، آسان تر و با توجه به وضعیت شیوع، یکی از راحت ترین ها خواهد بود. علاوه بر این، این مشاوره های تلویزیونی/ویدیویی در بیمارستان های برتر شهر شما تسهیل می شود.

در صورت نیاز می توانید از مشاوره تلفنی و مشاوره با پزشکان خانواده یا پزشکان خانواده خود استفاده کنید.

همچنین می توانید با یک متخصص پزشکی Credihealth صحبت کنید تا به نگرانی های پزشکی خود رسیدگی کند.

اگر علائمی را مشاهده کردید که به کرونا اشاره دارد، اکنون علائم خود را با Credihealth بررسی کنید! مشاوره تلفنی/ویدیویی با بهترین پزشک را بدون بیرون رفتن انتخاب کنید و با Credihealth آزمایش شوید.

تعیین فاصله از سایر افراد در جامعه

برخی از دولت ها در سراسر جهان هستند که با انجام اقدامات پیشگیرانه فوری توانستند این عفونت را مهار کنند. این دولت‌ها توانستند شهروندان خود را از یکدیگر جدا نگه دارند و شیوع ویروس کرونا را محدود کنند. البته این امر بدون همکاری شهروندان ممکن نبود.

ما باید همان عزم و خویشتنداری را رعایت کنیم. فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنید و از خانه خارج نشوید مگر در موارد ضروری. فاصله ایمن با مردم را حفظ کنید تا نه تنها از خود، بلکه از اطرافیانمان نیز محافظت کنید.

نخست وزیر مودی گفت که شیوع ویروس کرونا برای کشور در حال توسعه ای مانند کشور ما با جمعیت ۱۳۰ کرور یک وضعیت عادی نیست، به همین دلیل است که ما نباید از خود راضی نباشیم و تمام تلاش خود را برای مدیریت این وضعیت انجام دهیم.

بدون احتکار

خرید وحشتناک و احتکار اقلام ضروری مانند غذا، لبنیات یا دارو ضروری نیست. قرار است همه اقدامات انجام شود تا در عرضه این اقلام اختلالی ایجاد نشود.

همچنین می توانید داروهای خود را به صورت آنلاین سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

از خانه کار کنید

افرادی که با خدمات دولتی، مراقبت های بهداشتی، رسانه ها و سایر صنایع مرتبط هستند که فعالیت آنها ضروری است نمی توان از ترک خانه های خود جلوگیری کرد. با این حال، کسانی که می توانند کار و کسب و کار خود را از خانه خود مدیریت کنند، باید برای اطمینان از اجرای “فاصله گذاری اجتماعی” در جای خود بمانند.

شهروندان سالخورده

سالمندان بالای ۶۵ سال نباید تا چند هفته آینده از خانه خارج شوند.

JANTA CURFEW برای مبارزه با ویروس کرونا در هند

«جنتا منع آمد و شد» باید در سراسر کشور در ۲۲ مارس، یکشنبه رعایت شود. مردم نباید خانه های خود را ترک کنند، مگر در موارد ضروری، از ساعت ۷ صبح تا ۹ بعد از ظهر در ۲۲ مارس ۲۰۲۰. نخست وزیر مودی این منع آمد و شد جانتا را برای مبارزه با کرونا آغاز می کند.

نخست وزیر گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر، کارگروهی زیر نظر وزیر دارایی تشکیل می شود. این کارگروه اقدامات لازم را برای دستیابی به درک چیزها انجام خواهد داد.

همچنین بخوانید: مرحله ۲ ویروس کرونا در هند – این به چه معناست و چگونه باید آماده شد

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19، با یک متخصص پزشکی Credihealth صحبت کنید. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.
کمک های پزشکی

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر